Віброплатформа PowerBoard 3.0

Код товару: 47176
Виробник: Casada
0 відгуків
Є в наявності
41620 грн.
Оформити розстрочку

Щоб підтримувати себе у формі і бути здоровим, необхідні регулярні фізичні вправи: вам потрібен тренажер, який буде ефективним і на який можна покластися. Віброплатформа Casada PowerBoard 3.0 є більш надійним партнером, коли мова йде про поліпшення фізичної форми. Коли пластина вібрує від потужного мотора, складні похилі рухи забезпечують тренування сили, витривалості і пружності.
У зв'язку з діапазоном частот від 8 до 22 Гц і збільшеним числом рівнів швидкості до 99, PowerBoard 3.0 рекомендується особливо для любителів спорту, які хочуть зробити свої тренування ще більш ефективними.

Віброплатформа PowerBoard 3.0 - фото 1


Віброплатформа PowerBoard 3.0 - фото 2Платформа Power Board 3.0 відрізняється своєю високою якістю готових компонентів. Щоб забезпечити стабільність і зниження шуму, платформа оснащена міцним високопродуктивним двигуном, продуманою системою вібрації і практичними резиновими ніжками.

Для зручного транспортування платформи з одного місця в інше на віброплатформі встановлені бічні транспортні ролики, які також можна використовувати в якості ручок для перенесення.

Для моніторингу частоти пульсу вібраційна платформа PowerBoard 3.0 сумісна з Bluetooth і може використовуватися в поєднанні з пульсоміром або імпульсним нагрудним ремнем для відображення пульсу на дисплеї PowerBoard.

Крім того, різні автоматичні графіки, а також режими, які швидко настроюються вручну пропонують широкий спектр тренувань, який не залишає бажати кращого.


Віброплатформа PowerBoard 3.0 - фото 3Безперервне використання PowerBoard 3.0 призводить до постійного збільшення міцності і продуктивності. Рекомендується тренування тривалістю десять хвилин мінімум три рази на тиждень.

Вібраційна платформа супроводжується навчальним DVD, а також оглядом тренувань з порадами щодо правильного харчування, які були складені визнаними експертами. Завдяки цьому ви прекрасно підготовлені для створення своєї власної фігури мрії.

Крім того, ви економите багато часу, тому що ви не покладаєтеся на тренажерний зал, але можете швидко і легко тренуватися вдома.

Цей комфорт позитивно впливає як на тимчасову вигоду, так і на спортивний успіх.


Віброплатформа PowerBoard 3.0 - фото 4Для більшої різноманітності тренування з PowerBoard 3.0 можуть бути оптимально розширені за допомогою спеціальних аксесуарів.

Вібруючі гантелі і PowerBand особливо підходять для цілеспрямованих тренувань плечей і рук. Обидва продукти доступні в двох різних версіях. Гантелі випускаються у вигляді 2 кг Adonis - і 1 кг Olympia.

На додаток до PowerBoard 3.0 можна використовувати ReflexPad. Масажна накладка, яка забезпечує стимуляцію рефлекторних зон стопи. Коли платформа активована, вібрації можуть зручно масажувати підошви ніг, стегон і сідниць.

З повним обладнанням для PowerBoard ви відмінно екіпіровані для досягнення відмінних результатів при різноманітних тренуваннях.

 

Амплітуда: +/– 4,5 mm Хід: 0-9 mm
Позиція 1: +/- 1,5 мм Ход: 3 мм
Позиція 2: +/- 3 мм Ход: 6 мм
Позиція 3: +/- 4,5 мм Ход: 9 мм

Змінено: 2020-07-11 03:02:09
Характеристики
Рівні швидкості 1-99
Автопрограми 3
Напруга AC 220-240 В ~ 50/60 Гц
Номінальна потужність max 250 Вт
Частота 8-22 Гц
Габарити коробки 85х50х20 см
Вага 26 кг
Максимальне навантаження 120 кг
Виробник Casada, Німеччина
Гарантія 36 місяців
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25468+ Задоволений клієнт!
0 відгуків