Турманієвий килимок Mysomat Classic

Код товару: 46996
Виробник: Zoryana
3 відгука
Знято з виробництва
7850 грн.
Оформити розстрочку

podarok151

Якщо ви страждаєте від хронічної втоми, не можете розслабитися навіть під час сну, мучитеся від безсонь, нав'язливих думок і кошмарів, не в силах встояти перед щоденними стресами, турманієвий килимок Mysomat Classic – це те, що вам потрібно! Компактний і практичний він дуже ефективно вирішить всі ці проблеми, а паралельно зміцнить імунітет, підвищить працездатність і витривалість.

Сила самої природи

Цей килимок є послідовником відомих своєю ефективністю лікувальних ліжок, які виготовляли японські виробники масажного та лікувального обладнання. Поверхня мата виготовлена з турманію. Це унікальний, єдиний з усіх існуючих на сьогоднішній день матеріалів, який при нагріванні починає випромінювати інфрачервоні промені.

Позитивний вплив такого випромінювання на організм відомо давно. Саме завдяки йому вдається впливати на глибокі м'язи, тканини і навіть покращувати роботу внутрішніх систем і органів. Безперечною перевагою даної моделі є те, що створюється при випромінюванні поле є таким же, як і магнітне поле людини, а це дає можливість впливати на організм на клітинному рівні.

Доведено, що регулярне використання турманієвого килимка Mysomat Classic сприяє зміцненню стінок вен і судин, підвищення тонусу організму, посилення імунітету. Незамінний такий мат при болях і запаленнях, при проблемах з нервовою системою.

Як використовувати Турманієвий килимок Mysomat Classic

Використання турманієвого килимка Mysomat Classic елементарно. Потрібно просто лягти на нього, включити потрібну температуру і встановити час роботи. Маленькі пластини шестигранної форми щільно прилягають один до одного і опрацьовують всю поверхню тіла. Завдання власника – повністю розслабитися і не бійтеся заснути. Килимок відключиться по закінченню встановленого часу, а ви зможете продовжити насолоджуватися повноцінним відпочинком.

Діапазон нагрівання моделі складає від 30 до 70 градусів, але визначати найбільш оптимальну для себе температуру варто поступово, щоб не загострити хронічні захворювання і не викликати опіки шкіри.

Пам'ятайте, вплив на організм дуже ефективно, але переборщувати не варто. Збільшуйте час використання поступово, і тоді отриманий результат буде ще більш стійким.

Купіть турманієвий килимок Mysomat Classic. Це придбання стане кращою гарантією вашого здоров'я і довголіття.

Турманієвий килимок Mysomat Classic: Технічні характеристики
Виробництво Південна Корея
Розміри 52х88х3 см
Напруга 220В
Частота 50Гц
Потужність 50Вт
Температурний режим від 30° до 70°З +/-3°С
Комплектація килимок Mysomat Classic, мережевий адаптер, пульт ДУ, інструкція
Гарантія 3
Змінено: 2020-12-04 19:14:54
Характеристики
Габарити 52х88х3 см
Напруга 220В
Частота 50Гц
Потужність 50Вт
Температурний режим від 30° до 70°З +/-3°С
Комплектація килимок Mysomat Classic, мережевий адаптер, пульт ДУ, інструкція
Виробник Південна Корея
Гарантія 36 місяців
Написати відгук
Ви переглядали
25518+ Задоволений клієнт!
0 відгуків