За замовчуванням
  • Акційні
  • По новизні
  • По популярності
  • Спочатку дешеві
  • Спочатку дорогі
сортувати за:

Степ аеробіка і пілатес

Код товару: 46333
Немає в наявності
0

З розвитком роботизованої техніки, високим ритмом життя і умовами навколишнього середовища, турбота про своє здоров'я стала не тільки модною тенденцією, але і необхідною умовою нормального існування сучасної людини. Адже варто дати слабину, на час забути про своє здоров'я, як тут же слабшає імунітет, відбувається порушення обміну речовин, і незабаром ми помічаємо, що додаються зайві кілограми, з'являється задишка і інші неприємні симптоми, що тягнуть за собою букет захворювань, від яких потерпає наша нервова система, а разом з нею і внутрішні органи.

Але сьогодні створені всі умови для того, щоб будь-який, навіть самий ледачий і зайнята людина, зміг самостійно підтримувати свою фігуру в тонусі, а також здоров'я в цілому. Розроблено безліч спеціальних дієт, технік і тренажерів, які допомагають швидко, а головне ефективно позбавитися від зайвої ваги і оздоровити ваш організм з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами. До найбільш поширеним і ефективним напрямків фітнесу можна віднести наступні категорії.

Пілатес

Степ аеробіка і пілатесПрограма вправ підійде абсолютно для будь-якої людини, незалежно від вікової групи, так отримати травму або якимось чином зашкодити собі під час занять пілатесом практично неможливо. Основною метою даної системи є те, що людина вчиться відчувати своє тіло і управляти буквально кожною кісточкою і м'язом. Вправи пілатес підключають до роботи майже всі м'язи людини, а також допоможуть вам розвинути гнучкість і рухливість.

Аеробіка

Це комплексні вправи, що сприяють розвитку витривалості, а також швидкому зниженню зайвої ваги шляхом тривалих тренувань. Аеробіка – це найбільш популярний серед молодих дівчат і жінок вид фітнесу, так як саме він сприяє швидкому схудненню і допомагає підтримувати вагу в нормі. Для досягнення перших результатів достатньо приділяти аеробіки півтора години на тиждень.

Степ аеробіка і пілатесБалансувальна аеробіка

Відносно новий, але вже завоював популярність, вид фітнесу, який передбачає використання спеціального обладнання, а саме балансуючу платформу, у вигляді півсфери, яку ви можете придбати на нашому сайті. Вправи на цьому снаряді сприяють активації так званих м'язів-стабілізаторів, які залишаються пасивними при силових тренуваннях та інших вправах на тренажерах. Іншою перевагою балансувальної аеробіки є можливість змінювати рівень навантаження і знизити тим самим ударний вплив на ваші суглоби і хребет.

Йога

Степ аеробіка і пілатесДана техніка спрямована в основному на зміцнення і тонізація м'язів. Вправи йоги будуть особливо корисні тим людям, які мають проблеми з шкірою, а також тим, хто бажає швидко і ефективно знизити вагу, оздоровити організм у цілому або підтримувати своє тіло в тонусі протягом довгого часу. Для досягнення позитивних результатів, приділяти тренуванням слід не менше півгодини в день. Займатися можна вдома за спеціальним відео-програм, достатньо придбати килимок для йоги.

У нашому інтернет-магазині кожна людина, яка піклується про своє здоров'я, може придбати тренажери для заняття степом, аеробікою, пілатесом і іншими видами фітнесу. Тут ви знайдете:

  • степ-платформи;
  • балансувальні платформи;
  • килимки для йоги і багато іншого.

Завдяки безлічі, представлених на нашому сайті, тренажерів для йоги, фітнесу, стьопа і аеробіки ви зможете вибрати для себе найбільш підходящий шлях до здорового способу життя, який буде не тільки комфортним, але і більш дієвим саме для вас.

 

Змінено: 2021-04-13 12:47:03

Часті питання про степ аеробіка і пілатес:

💰 Які степ аеробіка і пілатес найдешевші?

ТОП-3 недорогих товарів з даної категорії в belief.net.ua - ✓ Килимок для йоги Finnlo Loma Purple 3926

❤️ Які степ аеробіка і пілатес найпопулярніші в 2021 році?

Найкращі степ аеробіка і пілатес цього року в belief.net.ua - ✓ Килимок для йоги Finnlo Loma Purple 3926

🍀 Які степ аеробіка і пілатес актуальні в 2021 році?

Цього року найбільш актуальні товари - ✓ Килимок для йоги Finnlo Loma Purple 3926

💎 Які степ аеробіка і пілатес відносяться до преміум сегменту?

ТОП-3 преміум товарів з даної категорії в belief.net.ua ✓ Килимок для йоги Finnlo Loma Purple 3926