Вчимося робити масаж стопи

Вчимося робити масаж стопи, масажери для стоп купити в КиєвіЩе в давні часи ескулапи володіли таємницями масажної дії на біологічно активні точки. Сьогодні цим займаються вчені - рефлексологи. Але навіть без особливих знань ми отримуємо задоволення, розминаючи ступні руками, на масажних килимках або в масажному кріслі. Можна купити спеціальний масажер для ступнів. Виробники масажних виробів подбали про те, щоб масування нижніх кінцівок проходило в максимально комфортній обстановці.

У чому секрет масажу стоп

Навіть у досвідчених масажистів рефлекторні точки на стопах викликають деякі складності. Необхідно знати багато нюансів, щоб направити силу натискання в потрібне русло. Над цими питаннями постійно працюють інженери-конструктори, які виготовляють масажери для ніг. Конструювання технічних масажних апаратів відбувається з урахуванням особливостей масажної процедури, яку проводять руками:

  • Клієнтам створюють сприятливі умови в приміщенні, де проводиться масаж. Готуючись до процедури, пацієнт максимально розслабляється.
  • Масажну процедуру для ніг починають зверху, рухаючись від гомілки до ступень.
  • Кожну окрему ділянку тіла спочатку діагностують, перевіряючи шляхом натискання болючі точки.
  • Неприємні відчуття при натисканні рефлекторних точок стопи свідчать про порушення нормальної роботи того чи іншого органу.
  • Масаж стопи проводять, посилюючи інтенсивність натискання і розминання. З метою проведення підбадьорливого масажу активізують швидкість масажних рухів, але скорочують час процедури до 10 хвилин. Для розслаблюючого ефекту масажні рухи роблять плавно, продовжуючи масаж 15-20 хвилин.

При проведенні масажною процедури руками використовують ароматичні масла. Вони мають розслаблюючу і зігріваючу дію на нижні кінцівки.

Вчимося робити масаж стопи дітямОсобливості масажу для дітей

Ручний масаж прописаний діткам з народження. Залежно від вікової категорії процедура проводиться по певній техніці. Дитину треба зацікавити і зробити процедуру приємною. При будь-якій напрузі або протесті дитини від масажу ніг не буде ніякого ефекту. Тому треба слідувати правилам:

  • Проводити масаж дітям в лежачому положенні.
  • Обмежити час процедури: дитині до 3-х місяців - 3 хв., до року - 5 хв., від 1 року до 3-х років - 8 хв. Старшим дітям показаний масаж протягом 10-12 хвилин.
  • Розминають стопи по наростаючій, починаючи з легких масажними рухами від п'яти до пальців.
  • Кожен пальчик розминається окремо.

Під час процедури з дитиною потрібно розмовляти, жартувати, гратися, щоб масаж став для неї улюбленим заняттям. Будь-яка напруга і капризи зведуть результат до нуля.

Масажер для ніг - крок до прогресу

Вивчення технології масажу не завжди доступно. Тому багатьом людям доводиться відвідувати масажні кабінети. Щоб спростити собі життя, заощадити час і своєчасно провести масаж, краще скористатися пропозицією від виробників масажного обладнання і купити масажер для ніг і стоп певної моделі. Серед великої кількості моделей завжди є варіант за функціональністю, дизайном і вартістю. Придбання масажного гаджету дасть можливість розробляти стопи кожен день у зручний час, знімаючи втому і напругу.