ТМ EuroFit (США): тренажери для дому та спорту

ТМ EuroFit (США) – новий бренд, під яким випускаються найсучасніші тренажери для занять спортом як вдома, так і в спортзалі. Головною перевагою продукції даної торгової марки є її висока якість, яку гідно оцінили любителі спорту в усьому світі. Один тільки факт, що саме обладнання ТМ EuroFit було вибране для обладнання тренувальних залів світової мережі фітнес-клубів GENESIS, свідчить про унікальність і високому професійному рівні бігових доріжок і орбітреків цього виробника.

Тренажери ТМ EuroFit виготовляються з надміцних матеріалів і комплектуються сучасним електронним обладнанням, що забезпечує високі показники зносостійкості і гарантує ефективність тренувань. Вартість залежить від призначення і комплектації конкретної моделі.

Так, тренажери для домашнього використання коштують удвічі дешевше професійного обладнання. Однак, незважаючи на це, базові характеристики домашніх моделей дозволяють повноцінно тренуватися вдома і підтримувати своє тіло в тонусі. Такі тренажери компактні і не займають багато місця.