Ортопедичний масаж ніг

Ортопедичний масаж ніг купити в Києві, краща ціна гарантіяПередмова
Особливість ортопедичного масажу
Види ортопедичного масажу
Показання до застосування ортопедичного масажу
Протипоказання використання ортопедичного масажу
Масажери які застосовуються для ортопедичного масажу ніг
Чи є недоліки у ортопедичних масажерів для ніг перед ручним масажем?
Які очікувати результати від ортопедичного масажера для ніг?
Висновок

Передмова

Безліч чинників здатні завдати шкоди нашому організму, і навіть звичайне щоденне навантаження може призвести до втоми і спазмів м'язів. Найгірше доводиться ногам, адже на них припадає вага всього тіла, до того ж, існує ряд захворювань, що позначаються на стані кінцівок. Ортопедичний масаж покликаний поліпшити самопочуття пацієнта, при цьому зовсім не обов'язково ставати відвідувачем лікувальних кабінетів. Масажери для ніг цілком здатні замінити досвідченого мануального терапевта, якщо зробити правильний вибір, визначаючись з покупкою моделі.

Особливість ортопедичного масажу

Поговоримо про те, що являє собою ортопедичний масаж. Це спеціальна терапія, при якій основому впливу піддаються м'які тканини. Для їх опрацювання можуть використовуватися різні методики і техніки, з огляду на те, що у кожного є певні анатомічні особливості. При цьому завдання такого масажу полягає в усуненні проблем з кістково-м'язовою системою. В процесі грамотно проведених сеансів вдається:

 • Зняти напругу з м'язових тканин.
 • Підвищити еластичність м'язів, сухожиль.
 • Декомпресувати суглоби.
 • Привести в норму м'які тканини, вилікувавши певні стани або попередивши їх утворення.

Підвищеної уваги потребує стопа, оскільки її завдання полягає в амортизації і підтримці тіла в рівновазі, і, відповідно, на цю частину тіла припадає основне навантаження. Особливість ортопедичного масажу в тому, що, опрацьовуючи стопу, її сухожилля і м'язи, вдається впливати і на інші внутрішні органи. Такий результат досягається завдяки пов'язаній з ними величезній кількості біологічно активних точок і рефлекторних зон на підошві ноги.

Види ортопедичного масажу

Масажисти в своїй діяльності використовують більше 20 різних технік, що застосовуються до стоп і гомілок. Найбільш поширені види ортопедичного масажу:

 • Класичний, він же базовий масаж. Основна зона застосування - гомілка, в основному використовуються погладжування, натискання, розтирання, розминання, скручування і постукування.
 • Лікувальний масаж. Він входить в комплекс заходів після оперативних втручань, складних переломів, інших травм. Основне завдання - стимулювання обмінних процесів, що прискорить відновлення пошкоджених тканин і поверне рухливість кінцівки. Цей масаж використовують і в разі вальгусної деформації, і з метою корекції плоских стоп. Оскільки цю процедуру призначають відповідно до виниклої ситуації, точний алгоритм його проведення відсутній. Одна з популярних різновидів лікувального масажу - лімфодренаж.
 • Антицелюлітний масаж. Складається з розтирань, відтягування і поплескування, покращує обмін речовин, прибирає ефект «апельсинової кірки».
 • Вакуумний масаж. Проводиться за допомогою спеціальних банок, допомагає збільшити еластичність шкірного покриву, підсилює кровообіг, прискорює виведення токсинів.
 • Точковий масаж. Це опрацювання рефлексогенних зон точковими натисканнями з різною інтенсивністю і глибиною.
 • Специфічні техніки - Шиацу і Гуаша.

Залежно від результату впливу процедура може бути тонізуючою або розслаблюючою. Все залежить від інтенсивності натискання і прикладеного зусилля - чим вони різкіше і сильніше, тим більше помітне тонізуючий ефект.

Багато масажерів, і особливо це стосується популярних брендів, таких як Марутака, мають широку функціональність, в них впроваджені різні автоматичні програми, є можливість регулювати силу впливу. Тобто, ортопедичний масаж за допомогою масажера стає досить дієвою процедурою.

Показання до застосування ортопедичного масажу, купити масажер для ніг, доставка по УкраїніПоказання до застосування ортопедичного масажу

Слід розуміти, що лікування захворювань за допомогою тільки одного масажу - заняття не надто ефективне, тоді як в комплексі з іншими методиками результат буде відмінним. Як самостійний засіб масаж хороший в якості релаксації або профілактики - звичайно, якщо відсутні протипоказання. Якщо є ортопедичні проблеми і в наявності захворювання суглобів, потрібно специфічне вплив. Основні показання до застосування ортопедичного масажу наступні:

 • Артрити і артрози.
 • Вальгусна деформація стопи.
 • Плоскостопість.
 • Необхідність реабілітації після травм або оперативного втручання.
 • Болі.

Ортопедичний масаж створює позитивний вплив на всю опорно-рухову систему і при регулярному застосуванні допомагає позбутися від патологічних порушень, покращує поставу, попереджає защемлення і робить низьким ризик розвитку остеохондрозу.

Протипоказання використання ортопедичного масажу

Звичайно, у ортопедичного масажу є і протипоказання, хоча вони не численні і виникають далеко не у всіх. Найчастіше масаж ніг не рекомендується робити при зовнішніх пошкодженнях шкірного покриву, дерматологічних поразках, інфекціях в гострій стадії і загострення хронічних патологіях. Масаж заборонений при варикозі середнього та тяжкого ступеня, при тромбофлебіті, наявності новоутворень різної етіології, кровотечах. З обережністю до масажу ніг підходять при підвищеному тиску, під час менструації, при психічних розладах.

Логічним стане висновок, що перед придбанням приладу слід проконсультуватися з лікарем щодо протипоказань використання ортопедичного масажу.

Масажери, які застосовуються для ортопедичного масажу ніг

З огляду на ту величезну кількість масажерів, які випускають виробники масажного обладнання, з правильним вибором можуть виникати певні труднощі. Але якщо розглядати компанії, що лідирують на ринку, підвищеної уваги заслуговує бренд Marutaka, що випускає масажери, які застосовуються для ортопедичного масажу ніг досить ефективно, оскільки практично в кожну модель впроваджена роликова, вібраційна і повітряно-компресійна система. У нашому інтернет-магазині представлені наступні моделі цієї компанії:

 • Construct RT-1898. Завдяки розкладній конструкції можна опрацьовувати велику область - стопи, ікри і гомілки. Є три автоматичні програми, користувач може регулювати інтенсивність вібрації і інтенсивність процедури в трьох режимах.
 • Plus RT-1895. Опрацьовує підошву ноги від пальців до п'яти, ахіллове сухожилля, гомілкостоп. Є три програми, можливість регулювання інтенсивності впливу систем.
 • Gold Pro. Крім стандартних програм відтворює техніки Шиацу і Гуаша, додатково є можливість сканування обсягу, це дає можливість максимальної адаптації повітряно-компресійної системи до ноги користувача.
 • Gold Touch. Розминає пальці і п'яту, опрацьовує склепіння стопи, гомілкостопа і ахіллового сухожилля. Особливість компресійної системи - дворівневі подушки в районі стопи.
 • RA-01J. Виконує роликовий і повітряно-компресійний масаж, імітує техніку Шиацу, ефект посилюється за рахунок джерела інфрачервоного тепла.

Чи є недоліки у ортопедичних масажерів для ніг перед ручним масажем?

Багато користувачів не дуже довіряють масажним приладам, вважаючи, що послуги мануальних терапевтів кращий вибір. Але, реально оцінюючи можливості техніки, на питання «Чи є недоліки у ортопедичних масажерів для ніг перед ручним масажем?», можна стверджувати, що їх практично немає. До того ж, у масажерів є ряд інших переваг:

 • Масажери створюються з урахуванням людської анатомії, і розминати вони будуть саме ті області, для яких і призначені.
 • Як і у масажистів, у приладів є можливість регулювання сили і швидкості впливу, деякі моделі здатні вибірково розробляти проблемні ділянки.
 • Масажери виробляють для всіх розмірів ноги, так що користуватися ним зможуть всі члени сім'ї.
 • Такі прилади досить компактні, не займають багато місця, їх можна без особливих труднощів транспортувати і використовувати як в домашніх умовах, так і на роботі.
 • У всі електричні масажери для ніг впроваджуються автоматичні програми, різні техніки, інфрачервоний прогрів, так що користувач може одним натисканням кнопки вибрати потрібну в даний момент процедуру і посилити її ефективність.

Які очікувати результати від ортопедичного масажера для ніг, купити масажер для ніг в подарунок, гарантіяЯкі очікувати результати від ортопедичного масажера для ніг?

Крім всіх перерахованих вище достоїнств, не можна забувати і про те, які очікувати результати від ортопедичного масажера для ніг. При регулярному використанні приладу можна розраховувати на:

 • Стимулювання і поліпшення лімфотоку і кровообігу.
 • Усунення набряклості, спазмів, болів і напруженості м'язів.
 • Підвищення тонусу м'язових тканин, шкірного покриву, судинної системи.
 • Відновлення рухливості, тренування опорних м'язів і розробку зв'язок і суглобів.
 • Коригування положення кісток.
 • Зміцнення імунної системи, поліпшення працездатності.

Висновок

Масажери для ніг Марутака здатні ефективно замінити роботу досвідченого масажиста при правильному виборі моделі. Консультанти нашої компанії готові надати всю можливу допомогу, відповісти на питання, що цікавлять - для цього достатньо зателефонувати за номером (097) 844-05-05. Станьте власником якісного масажеру Марутака і забудьте про проблеми з ногами!