Масажери Марутака - крок до здоров'я

Масажери Марутака купити в Києві, доставка по УкраїніУнікальний винахід японських інженерів і масажистів призначений для точкового масажу стоп. Масажер для ніг являє собою компактний апарат, яким легко керувати, отримуючи високий результат. Купити масажер для ніг Марутака можна в нашому інтернет-магазині. Лінії для дзвінків завжди відкриті. Консультанти чекають вашого дзвінка, щоб запропонувати товар від виробника за доступною ціною.

Якісна характеристика приладу

Дизайн приладу дозволяє зробити його доповненням до будь-якого інтер'єру. Апарат з блискучим пластиковим корпусом має обтічну форму і зручні ніші, куди встановлюються ноги. Платформи розраховані на будь-який розмір ноги, тому користувач під час процедури відчуває себе комфортно і отримує задоволення. Прогумовані ніжки щільно прилягають до підлоги, тому виріб не рухається. 

Апарат, що дозволяє провести масаж ніг в домашніх умовах, оснащений роликовим механізмом, повітряними подушками, інфрачервоним прогріванням. Можна скористатися автопрограмою. Вперше японським інженерам вдалося встановити ролики, що повторюють рухи рук масажиста. Масаж стоп проводиться по техніці шиацу, впливаючи на акупунктурні точки стопи.

На вибір користувачеві представлені різні режими масажу: релаксуючий, комфортний, бадьорий. Для отримання заряду енергії апарат включають в жорсткому бадьорому режимі. Ролики опрацьовують кожну точку стопи по всьому периметру. Після роботи краще розслабитися, встановивши релаксуючий або комфортний режим масажу.

Показання до застосування

Ефект від застосування масажного приладу перевіряється загальним станом після декількох процедур. Фахівці вважають, що купити масажер для ніг Marutaka не завадить кожному, хто зайнятий і не знаходить часу для відвідування спортзалу і масажного кабінету. Використовують прилад в таких випадках:

  • при порушеннях кровообігу в ногах;
  • при появі хронічної втоми;
  • при больових спазмах в ногах;
  • при появі набряклості;
  • при небезпеці виникнення шпор і відкладення солей в суглобах.

Результат користування масажером для ніг

При наявності масажеру Марутака вдома провести масажну процедуру можна в будь-який час. В результаті активного впливу масажних голівок на стопу у користувача:

  • Зникає відчуття слабкості в м'язах і в тілі.
  • Налагоджуються обмінні процеси.
  • Зникають головні болі і безсоння.
  • В результаті припливу кисню до клітин проходить профілактика застійних явищ, що призводять до запальних процесів внутрішніх органів.
  • Поліпшується настрій і загальний стан.

Масажер для ніг Марутака дарує людям щастя і бажання жити і творити!