Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!

Масажер для ніг Марутака з електричним приводом

Масажер для ніг Марутака з електричним приводомСеред пристроїв лінійки Марутака особливою популярністю користується масажер для ніг електричний, розроблений японськими інженерами Marutaka Gold Pro ще два десятиліття тому. Настільки стабільну популярність приладу забезпечує його здатність до проведення процедур, з успіхом замінюючи професійний вплив масажистів.

Електромотор забезпечує певний режим роботи апарату і його дії на ноги. Користуючись масажером для ніг електричним, можна задати програму або вибрати один з видів масажу: релаксуючий, комфортний, інтенсивний, кожен з яких визначає швидкість обертання роликів. В результаті процедура може бути, як жорсткою, так і розслаблюючою, що викликає прилив сил і бадьорості або діє заспокійливо.

Ролові елементи зроблені так, що їх виступи натискають на біологічно активні точки, покращуючи при цьому кровообіг і стабілізуючи загальний стан. Масажер для ніг електричний чудово втілює в життя складну техніку. Розминка стопи посилюється дією аеромасажу або вібромасажу, в залежності від придбаної моделі.

Масажер для ніг електричний може з успіхом застосовуватися вдома, в офісі або фізіотерапевтичному кабінеті. При його використанні вдається:

 

  • поліпшити кровообіг в кінцівках;
  • посилити приплив кисню до клітин;
  • розслабити м'язи;
  • зняти головний біль;
  • зміцнити захисні сили організму.

 

При відсутності протипоказань (виношування дитини, онкологічні захворювання, остеопороз, вік користувача менше 15 років та ін.), користуватися апаратом можна щодня. Ціна масажера для ніг електричного відповідає його високотехнологічній конструкції. Купівля такої моделі дає можливість проводити процедури без участі професійного масажиста. Сьогодні для того, щоб купити масажер для ніг електричний немає необхідності відвідувати Японію, досить зайти на сайт нашого інтернет-магазину і зробити замовлення.