Масаж стоп при діабетичній нейропатії

Масаж стоп при діабетичній нейропатії, купити масажер для ніг, краща ціна в КиєвіПередмова
Що такі діабетична нейропатія?
Симптоми розвитку діабетичної нейропатії
Стадії розвитку захворювання
Як запобігти розвитку діабетичної нейропатії?
Показання до застосування масажу при діабетичній нейропатії
Чим корисний масаж стоп при цукровому діабеті?
Протипоказання застосування масажу стоп при цукровому діабеті
Чи може допомогти масажер для стоп при діабетичній нейропатії?
Які масажери для ніг ефективніше при діабетичній нейропатії?
Які переваги у масажера для ніг перед ручним масажем?
Через скільки очікувати результати від масажу ніг при цукровому діабеті?
Рекомендації з профілактики синдрому діабетичної нейропатії?
Висновок

Передмова

Порушення обміну речовин в організмі, навантаження на ноги, вимушене знерухомлення призводять до проблем з судинами. Стимулювати кровопостачання і відновити баланс корисних мікроелементів можна за допомогою профілактичних заходів. Масаж для ніг входить в загальний комплекс заходів, що зміцнюють стінки судин і знижують цукор в крові. Масажери для ніг Marutaka - ідеальний варіант для розробки нижніх кінцівок при перших симптомах діабетичної нейропатії та інших проблемах, викликаних низьким рівнем інсуліну.

Що такі діабетична нейропатія?

Діабетична нейропатія - це хронічна форма цукрового діабету, при якій:

 • відбуваються метаболічні порушення і зміни судинної системи, які порушують живлення нервових волокон;
 • мієлінова оболонка нейронів руйнується і атрофується;
 • відмирають клітини головного мозку - нейрони, а також їх частини (дендрити і аксони).

Хвороба прогресує в тому випадку, якщо цукровий діабет діагностовано на пізній стадії або пацієнт неправильно лікувався. Симптоми діабету 2 типу виявляються занадто пізно. Проходить 5-7 років, протягом яких розвивається гіперглікемія (підвищений рівень цукру в крові). Безсимптомний період розвитку цукрового діабету призводить до дегенеративного ураження всієї нервової системи і атрофії нервових волокон нижніх кінцівок.

Симптоми розвитку діабетичної нейропатії

Як діагностувати появу діабетичної нейропатії? Симптоми такі:

 • з'являються постійні болі в руках і ногах;
 • відбувається оніміння кінцівок;
 • виникає відчуття жару на стопах і в долонях;
 • наростає безпричинна стомлюваність;
 • розвивається м'язова слабкість і порушуються рухові функції кінцівок.

На перших етапах розвитку хвороби симптоми схожі на інші хронічні захворювання. Тому лікарі не відразу визначають зникнення рефлексів в певних точках і порушення чутливості в кінцівках. Якщо своєчасно діагностувати проблему, що руйнує стінки судин, можна вирішити проблему комплексом фізіотерапевтичних процедур, що включають масажі ніг.

Стадії розвитку захворювання

Найбільш поширеною формою розвитку хвороби вважається хронічна сенсомоторна нейропатія або полінейропатія. Хвороба вражає нижні кінцівки і рухається вгору по тілу. Оскільки страждають нервові волокна, в ногах з'являється пекучий біль, пальці ніг німіють. Згодом людині стає важче пересуватися, а постійні болі погіршують загальний стан організму. На першій стадії безсимптомної діабетичної нейропатії тільки клінічні дослідження можуть визначити небезпеку захворювання. Вивести людину з ускладненої форми можливо тільки стаціонарним лікуванням, після якого настає тривалий відновлювальний період. Тут доведеться запастися терпінням і не забувати про позитивний вплив масажера для ніг на поліпшення кровопостачання кінцівок та стабілізацію формули крові.

Стадії розвитку нейропатії:

 • Доклінічна, коли людина відчуває дискомфорт, але не надає цьому значення. На цій стадії зупинити розвиток хвороби можна правильним харчуванням і масажними процедурами.
 • Клінічна стадія з явними симптомами захворювання, які вимагають термінової діагностики та лікування. У лікувальний комплекс включають медикаментозне лікування і фізіотерапевтичні процедури під контролем лікаря.
 • Стадія ускладнень, коли виявлена ​​запущена форма діабету з відмиранням нервових волокон в кінцівках і головному мозку.

Як запобігти розвитку діабетичної нейропатії, купити масажер для ніг по кращій ціні, доставка по УкраїніЯк запобігти розвитку діабетичної нейропатії?

Щоб не допустити повільного відмирання нейронів, необхідно стежити за своїм здоров'ям і вести правильний спосіб життя. При появі дискомфорту в нижніх кінцівках проходять ранню діагностику, виключаючи підвищений рівень глюкози в крові.

Неприємні відчуття і поколювання в м'язах і стопах знімають за допомогою масажних процедур. Масажери для ніг дозволяють розминати рефлекторні зони на стопах, які пов'язані з роботою життєво важливих органів. Вдосконалені масажери для ніг мають функцію лімфодренажного масажу, вібромасажу і прогрівання, що дозволяє зміцнити стінки судин і прискорити подачу кисню до клітин. Налагодження кровообігу в кінцівках значно знижує рівень цукру в крові і зупиняє розвиток хвороби.

Профілактичні масажні процедури не займають багато часу, але дуже ефективні. У початковій стадії розвитку цукрового діабету, яка проходить безсимптомно, масажі ніг стануть єдиною панацеєю від можливих ускладнень.

Показання до застосування масажу при діабетичній нейропатії

Масажні процедури при діабетичній нейропатії допомагають зберегти здоров'я ніг, їх функціональні можливості. Тому при появі болю, печіння і спазмів у нижніх кінцівках необхідно проводити розминку і розтирання стоп, гомілкостопа, литкових м'язів.

При малорухливому способі життя масажі ніг відновлюють кровообіг і зміцнюють судини. Легка набряклість, біль при русі, поява синюшної «сіточки» є показаннями для масажу ніг. Напружені м'язи розслабляються після першої масажної процедури, знижуючи ризик розвитку діабетичної нейропатії.

Чим корисний масаж стоп при цукровому діабеті, купити масажер для ніг в Києві, великий вибірЧим корисний масаж стоп при цукровому діабеті?

Важливим моментом для стабілізації роботи всіх органів є рефлекторний масаж стопи, де знаходяться біологічно активні точки. Вплив на акупунктурні точки:

 • активізує нервові волокна, які передають інформацію до основних внутрішніх органів.
 • покращує роботу підшлункової залози;
 • активізує вироблення інсуліну;
 • допомагає засвоювати необхідні речовини;
 • стабілізує рівень цукру в крові і знижує ризик розвитку цукрового діабету.

Підвищений рівень глюкози в крові призводить до ламкості капілярів. Страждають судини, які постачають корисні речовини до основних органів. Розминка м'язів покращує кровообіг і приплив кисню до клітин.

Всі, хто знаходиться в групі ризику, повинні оволодіти технікою самомасажу або придбати масажер для ніг. Апарат знімає загрозу розвитку гіперглікемії у різновікових категорій.

Протипоказання застосування масажу стоп при цукровому діабеті

Масажні процедури для стоп мають ряд протипоказань:

 • наявність некрозу, трофічних виразок, гангрени та інших серйозних порушень в нижніх кінцівках;
 • сильне підвищення цукру в крові;
 • ускладнення хронічних захворювань на фоні розвитку цукрового діабету;
 • розвиток тромбофлебіту, схильність судин до утворення тромбів.

При цукровому діабеті масажні процедури призначає лікар. У кожному індивідуальному випадку враховуються хронічні захворювання, форма діабету і загальний стан пацієнта. Спеціаліст визначає послідовність масажних процедур, їх частоту та вид масажу.

Чи може допомогти масажер для стоп при діабетичній нейропатії?

Масажер для стоп виконує комбіновані види масажу або розминку стоп роликовими елементами. При діабетичній нейропатії найкориснішим видом масажу вважається вібромасаж. Вібраційні імпульси впливають на клітини, активізуючи кровообіг і лімфообіг. При цьому масажна процедура має щадний ефект і не приносить неприємних відчуттів. Масаж стоп допомагає:

 • зняти напругу в ногах і зменшити неприємні болі в м'язах і суглобах;
 • поліпшити кровообіг, прибрати симптоми оніміння кінцівок або відчуття «мурашок під шкірою»;
 • повернути рухливість м'язів і не допустити їх всихання;
 • активізувати нервові закінчення, які відмирають під дією хвороби;
 • поліпшити загальний стан організму і підняти життєвий тонус.

Які масажери для ніг ефективніше при діабетичній нейропатії, купити масажер для ніг при діабеті, великий вибірЯкі масажери для ніг ефективніше при діабетичній нейропатії?

При діабетичної нейропатії вибирають масажери для ніг від компанії Марутака:

 • З вібраційною платформою, що дозволяє активізувати нейрони і зупинити руйнування їх оболонки.
 • З надійним роликовим механізмом, розташованим на відкритій платформі або в спеціальних нішах. Ролики дозволяють проводити розминку, розтирання, натискання на акупунктурні точки на стопах;
 • Комбінований масажер для ніг, який забезпечує роликовий, вібраційний, повітряно-компресійний масаж з додатковим інфрачервоним прогріванням.

Вібраційні рухи діють тонізуюче на м'язи. Якщо м'язи болючі і спазмовані, вібромасаж дозволяє розслабити і розблокувати нервові волокна. Масажери для ніг працюють по техніці Шиацу, Гуаша, дозволяючи розім'яти і розтягнути стопи, де зосереджені біологічно активні точки.

Комбінування різних видів масажу одночасно можливо тільки з електромасажером для ніг. Тому при цукровому діабеті варто купити масажер для ніг Марутака і проводити щоденні процедури під контролем лікаря.

Які переваги у масажера для ніг перед ручним масажем?

Масажер для ніг має свої переваги перед ручним масажем:

 • автоматичні програми передбачають цілеспрямований вплив на проблемні зони стопи;
 • короткі сеанси масажу дозволяють зупинити розвиток діабетичної нейропатії;
 • рівень інтенсивності впливу масажних елементів регулюється і стабільно підтримується від початку до кінця процедури;
 • в певних моделях масажерів комбінуються різні види масажу, що забезпечують бажаний результат;
 • сучасні технології масажу, що застосовуються в масажерах для ніг, покращують загальний стан організму;
 • забезпечена економія часу для проведення лікувальних і профілактичних масажів.

Походи до масажиста забирають надто багато часу. Не завжди вдається знайти кваліфікованого фахівця. Руки у масажиста втомлюються, а масажний пристрій виконує процедуру в обраному режимі від А до Я. Виробники масажерів для ніг Marutaka постійно вдосконалюють нові моделі, забезпечуючи не тільки профілактичну, але й лікувальну дію масажу при діабетичній нейропатії.

Через скільки очікувати результати від масажу ніг при цукровому діабеті?

Цукровий діабет - складне захворювання, що руйнує основні функції організму. Зупинити таке захворювання досить складно. Масажі для ніг виконують профілактичну і лікувальну роль на різних стадіях розвитку хвороби. Вони відновлюють стінки судин при правильній комбінації різних видів масажу. Скільки знадобиться часу, щоб побачити результат:

 • На стадії доклінічного розвитку хвороби, при перших проявах дискомфорту в ногах досить 8-10 масажних процедур, проведених за допомогою масажера для ніг; вони допомагають відновити функціональність і рухливість нижніх кінцівок, зняти больові симптоми і спазми.
 • Після проведення клінічних досліджень, в стадії загострення хвороби масажні процедури призначають, як допоміжні в загальній програмі лікування. Результат масажів проявляється не відразу, тому лікар контролює стан пацієнта і коригує час процедури.
 • Сеанси можуть скасувати в стадії загострення хвороби і призначити повторно в період ремісії. До масажних процедур доведеться повернутися після лікувального курсу, щоб постійно стимулювати кровообіг і не допустити застійних явищ в судинах.

Рекомендації з профілактики синдрому діабетичної нейропатії?

У багатьох випадках масаж ніг є профілактичною процедурою в лікуванні діабетичної нейропатії. В комплекс профілактичних заходів входять:
Оздоровчі прогулянки, біг підтюпцем, плавання і лікувальна гімнастика.

 • Носіння спеціальних устілок у взутті для зниження навантажень на діабетичну стопу.
 • Виконання комплексу гімнастичних вправ, спрямованих на розминку стоп і верхньої частини ніг.
 • Ретельний догляд за ступнями з використанням кремів і мазей, щоб не допустити появи виразок, мозолів, грибкових уражень стопи.
 • Проведення масажу стопи з використанням багатофункціональних масажерів для ніг.

Висновок

Різні стадії хвороби допускають застосування масажерів для ніг в якості профілактики та в лікувальному комплексі. Масаж стоп дозволяє зупинити розвиток цукрового діабету, поліпшивши стан судин і регулюючи рівень цукру в крові. Для цього потрібно вибрати відповідну модель масажера для ніг. Консультанти в нашому інтернет-магазині допоможуть розібратися у величезному асортименті масажних пристроїв. Масажер для ніг стане вашим найкращим помічником в боротьбі з діабетичною нейропатією. Дзвоніть по телефону (097) 844-05-05! Ми завжди на зв'язку!