Масаж ноги після інсульту

Масаж ноги після інсульту, купити масажер для ніг в Києві, краща цінаПередмова
Причини виникнення інсульту
Які існують види інсульту?
Етапи розвитку захворювання
Які можуть бути наслідки після інсульту?
В яких випадках призначають масаж ноги після інсульту?
Протипоказання застосування масажу ніг після інсульту
Чи можна використовувати масажер ніг для відновлення після інсульту?
Які переваги у масажера для ніг перед ручним масажем?
Які очікувати результати від масажу ніг?
Рекомендації щодо профілактики інсульту
Висновок

Передмова

Захворювання, пов'язані з судинною системою, спровоковані застійними явищами в судинах. Малорухливий спосіб життя, напруга і стресові ситуації призводять до сумних наслідків. Фахівці рекомендують використовувати масажери для ніг в якості профілактики, щоб налагодити кровообіг, надходження кисню в клітини, не допускаючи утворення і скупчення «бляшок». Масажери для ніг Marutaka в період ремісії постінсультного стану значно прискорюють процес одужання.

Причини виникнення інсульту

Інсульт - складне захворювання, що супроводжується порушенням кровообігу в мозку і неврологічними симптомами. Причинами виникнення хвороби можуть стати:

 • Перепади кров'яного тиску, які призводять до розриву судин.
 • Порушення серцевого ритму, що викликає застійні явища в судинах і утворення тромбів.
 • Підвищений рівень холестерину в крові, що призводить до згущення крові і утворенню бляшок в судинах.
 • Гіперглікемія (підвищений цукор в крові), що супроводжується ламкістю стінок судин і капілярів.
 • Поява аневризми на судинах головного мозку.
 • Порушена згортання крові і утворення згустків в судинах.
 • Зайва вага.
 • Шкідливі звички (куріння, вживання алкоголю, наркотиків).

Найбільш частими причинами розвитку інсульту стає тромбування судин головного мозку або їх розрив, що супроводжується внутрішньою кровотечею. Такий стан блокує подачу поживних речовин до нервових клітин, розташованих в головному мозку і таким, що відповідає за основні функції організму.

Масаж ноги після інсульту, купити масажер для ніг по кращій ціні, доставка по УкраїніЯкі існують види інсульту?

Порушення мозкового кровообігу, що призводить до інсульту, має різні наслідки. Людина втрачає пам'ять, рухливість, впадає в коматозний стан. Але лікування хвороби залежить від виду інсульту.

Існує два типи інсульту, які діагностуються і лікуються за різною методикою:

 • Ішемічний інсульт діагностується в момент закупорки артерій головного мозку згустками крові або тромбами. В результаті відбувається порушення кровообігу в головному мозку. Симптоми хвороби проявляються втратою мови, порушенням координації рухів і послідовності мислення.
 • Геморагічний інсульт викликаний розривом судин головного мозку і внутрішньою кровотечею, яка призводить до утворення згустків. Накопичена кров тисне на клітини мозку і призводить до різкого головного болю, прискорення дихання, втрати свідомості, паралічу і навіть миттєвої смерті.

Етапи розвитку захворювання

Інсульт проявляється наростаючими симптомами і проходить стадії розвитку:

 • Найгостріший етап триває з 1 по 3 добу з початку апоплексичного удару. У цей період йде боротьба за життя хворого в реанімації під суворим наглядом лікаря.
 • Гострий етап проходить на протязі 3-х тижнів. Медикаментозне лікування проводять в неврологічному відділенні, включаючи в лікування реабілітаційні заходи. Хворого навчають заново сидіти, ходити і навіть говорити, якщо постраждала мова.
 • Ранній відновний етап, який триває з моменту виписки з лікарні до півроку. В цей період хворий має всі шанси повністю відновити рухові, мовні та розумові функції, якщо проводити реабілітаційні заходи строго за схемою.
 • Пізній відновний період триває до 2 років. У цей час тривають активні заняття по розробці постраждалих органів життєдіяльності. Важливу роль на цьому етапі виконує масажер для ніг, відновлює чутливість нижніх кінцівок і активізує роботу кровоносної системи.

Етапи розвитку хвороби виділяють для того, щоб знати, як і чим допомогти хворому. Результат залежить, як від самого хворого, так і від оточуючих людей, що піклуються про його здоров'я. Після інсульту хворий стає дратівливим і непередбачуваним у своїх діях. Тому рідним потрібно набратися терпіння і послідовно займатися відновлювальними вправами. Масажі для ніг входять в загальну програму, але їх проводять з дозволу і під контролем лікаря.

Які можуть бути наслідки після інсульту, купити кращий масажер для ніг в Києві, гарантіяЯкі можуть бути наслідки після інсульту?

Перші ознаки інсульту можна визначити шляхом проведення діагностики. Людині з помітними порушеннями в поведінці обов'язково перевіряють тиск, консультуються з лікарем і, в разі необхідності викликають швидку допомогу. Своєчасно прийняті ліки від високого тиску можуть зупинити розвиток хвороби на початковому етапі.

Але найчастіше, інсульт призводить до втрати свідомості і паралічу. Тому хворого відразу відправляють в неврологічне відділення для надання першої допомоги. У перші 2 години після різкого погіршення стану хворого допомога медиків буде більш ефективною. Тому часу втрачати не можна, щоб не довести людину до смерті.

Перенесений інсульт має серйозні наслідки, які проявляються в порушенні функцій нижніх і верхніх кінцівок, провалах пам'яті, порушеннях мови, депресивних і агресивних психічних розладах. Відновлення вимагає серйозних зусиль і виконання всіх фізіотерапевтичних процедур, включаючи масажі.

В яких випадках призначають масаж ніг після інсульту, купити масажер для ніг в Києві, доставка по УкраїніВ яких випадках призначають масаж ніг після інсульту?

Наслідки інсульту і профілактику повторного інсульту проводять, призначаючи масаж ніг. Показаннями до масажу ніг після ішемічного інсульту може стати:

 • повний параліч нижніх кінцівок з втратою чутливості;
 • втрата пам'яті й мови;
 • відсутність реакції на оточуючих.

Масажі для ніг при ішемічному інсульті проводять вже з другого дня після удару, якщо пацієнт відчуває себе задовільно. Легкий масаж кінцівок триває не більше 7 хвилин. При позитивній динаміці тривалість масажною процедури доводять до 30 хвилин в день. Сеанс масажів триває 10-12 днів поспіль, а потім знадобиться перерва на 1-2 місяці.

При геморагічному інсульті масажі ніг починають проводити тільки через три тижні при позитивній тенденції до одужання. Допускається легке розминання стоп і щиколоток, що поліпшує кровообіг в нижніх кінцівках.

Протипоказання застосування масажу ніг після інсульту

Масаж ніг після інсульту проводять в комплексі з іншими лікувальними процедурами. У перші тижні після інсульту масажі проводить тільки фахівець. У домашніх умовах процедуру виконують близькі родичі або застосовують масажери для ніг тільки після того, як закінчиться гостра фаза хвороби. Протягом 6 місяців можливий ризик повторного інсульту, тому потрібні рекомендації лікаря і дозвіл на проведення масажів.

Не можна робити масаж ніг людині, яка знаходиться в стані шоку і не розуміє, навіщо їй масажують ноги. Шоковий стан може призвести до звуження судин і нового нападу.

Масаж ніг після перенесеного інсульту має ряд абсолютних протипоказань:

 • інфекційні захворювання шкіри і пролежні;
 • тромбоз вен і артерій;
 • підвищена температура і лихоманка;
 • підвищений блювотний рефлекс і діарея;
 • сильні болі і загострення в організмі, що вимагають невідкладної медичної допомоги;
 • підвищений артеріальний тиск.

Чи можна використовувати масажер ніг для відновлення після інсульту?

Масажери для ніг виконують розминання стоп, лімфодренажний і вібраційний масаж з додатковим прогріванням. На ступнях знаходяться рефлекторні зони, пов'язані з основними органами життєдіяльності. Розминаючи стопи можна відразу добитися ефекту у відновленні порушених функцій після перенесеного інсульту. Коли пройде стадія загострення і настане час реабілітації, дозвіл на застосування масажера для ніг постінсультних хворих дає лікуючий лікар.

Масажер для ніг допомагає:

 • стимулювати кровообіг і посилити загальну рухливість м'язів;
 • активізувати біологічно активні точки стопи, стимулюючи затиснуті нервові волокна;
 • підвищити життєвий тонус і зберегти енергію за рахунок зниження рівня кортизолу (гормону стресу);
 • боротися з безсонням, повністю розслабляючи нервову систему;
 • направити поживні речовини до клітин і зняти м'язову напругу;
 • прибрати судоми і спазми, які знижують рухливість м'язів і суглобів.

Які переваги у масажера для ніг перед ручним масажем, купити масажер для ніг в Києві, доставка по УкраїніЯкі переваги у масажера для ніг перед ручним масажем?

Використання масажера для ніг дозволяє вирішити відразу кілька проблем. Якщо масажист проводить розминку, розтягування, точковий масаж стопи послідовно, в масажері для ніг передбачений комплексний вплив на м'язи, суглоби, зв'язки і нервові волокна.

Масажер для ніг стане надійним помічником в процесі реабілітації. Масажні процедури проводяться в заданому режимі з допустимою інтенсивністю руху роликів або вібрації. Легкі натискання на м'язи забезпечують повітряно-компресійні подушки.

Масажером для ніг можна користуватися у зручний час, коли людина не спить і готова до процедури. У тих, хто переніс інсульт, спостерігається підвищена тривожність. Тому кожен прихід масажиста призводить до нового стресу. У той же час, до масажеру для ніг хворий швидко звикає і навіть при поганій координації рухів примудряється поставити ноги в правильне положення для масажної процедури. Просте кнопкове управління масажером для ніг дозволяє хворому швидко навчитися включати потрібну кнопку.

Які очікувати результати від масажу ніг?

Масаж ніг при інсульті відразу дає позитивний результат:

 • покращує кровообіг і підвищує чутливість;
 • зменшує больові спазми і депресію;
 • стимулює акупунктурні точки на стопах, пов'язані з роботою головного мозку;
 • знімає м'язову напругу і знижує кількість токсинів в м'язових волокнах;
 • прибирає скутість суглобів за рахунок поліпшеного кровопостачання фасцій і м'язових волокон;
 • знижує лімфатичну і венозну набряклість.

Масажі ніг абсолютно безпечні в період реабілітації після інсульту. Їх призначають, щоб повернути пацієнтові чутливість, стимулювати роботу мозку. Але відновити рухові функції тільки за допомогою масажів не вийде.

Після інсульту призначають різні види масажу, щоб поліпшити кровообіг і лімфообіг. Тому комбіновані масажери для ніг прискорюють реабілітаційний процес і допомагають хворим встати на ноги, як можна швидше.

Рекомендації щодо профілактики інсульту

Щоб не постраждати від інсульту, необхідно стежити за своїм станом і вести здоровий спосіб життя. Раніше інсульти траплялися тільки у людей похилого віку. Сьогодні вони помолодшали і зустрічаються навіть у дітей.

Оскільки інсульт - судинне захворювання, потрібно займатися зміцненням стінок судин і не допустити згущення крові. Спостережень за кров'яним тиском недостатньо, адже кров згущається поступово, а інсульт трапляється за 3 секунди. Тому потрібно стежити за своїм харчуванням, виключивши з повсякденного раціону солоні, жирні, гострі і солодкі страви, позбутися шкідливих звичок. Надлишок нікотину і алкоголю в організмі порушують роботу всіх систем життєдіяльності і блокують судини головного мозку.

Буде непереливки і людям із зайвими кілограмами. Жирові відкладення призводять до поганого постачання кровоносних судин поживними речовинами. У крові підвищується холестерин, який утворює бляшки в судинах. Потрібно швидше підключити антицелюлітну масажну програму і зайнятися фізичними вправами.

Малорухливий спосіб життя, пов'язаний з особливостями багатьох сучасних професій, призводить до застійних явищ в судинах. Якщо часу на фізкультуру і спорт в робочому графіку немає, потрібно скористатися перевагами масажерів для ніг. Їх використовують в будь-який час для стимуляції кровотоку і налагодження обміну речовин в організмі. Регулярні масажні процедури корисні для профілактики інсультів, інфарктів та інших хронічних захворювань.

Висновок

Масажери для ніг - незамінні помічники в період реабілітації після інсульту, а також для профілактики інсульту. Розминка, розтягування, натискання на точки стопи стимулює приплив крові до нижніх кінцівок і всіх основних органів в організмі. Судини, отримуючи досить поживних речовин, зміцнюються, зникає небезпека згущення крові і появи тромбів.

Вибирайте відповідну модель масажера, щоб допомогти близьким відновитися після інсульту. Використовуйте вдосконалені масажери для ніг для профілактики застійних явищ в судинах, інсультів і інфарктів.

Звертайтеся за телефоном (097) 844-05-05.

Наші консультанти дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть вибрати потрібну модель масажера для ніг.