Масаж ніг при вагітності

Масаж ніг при вагітності, купити масажер для ніг вагітним, доставка по УкраїніПередмова
В яких випадках призначають масаж ніг при вагітності?
Які основні протипоказання масажу ніг при вагітності?
Чому у вагітних часто втомлюються і болять ноги?
Чи існують масажери здатні зняти втому і біль у ногах?
Які масажери для ніг застосовуються для профілактики втоми і болю?
Які переваги у масажера для ніг перед ручним масажем?
Чи є недоліки у масажера для ніг перед ручним масажем?
Рекомендації для профілактики втоми і болів ніг у вагітних
Висновок

Передмова

Масажні процедури входять в комплекс фізіотерапевтичних процедур і допомагають відновити функціональність опорно-рухового апарату. Вагітним жінкам протягом 9 місяців доводиться терпіти дискомфорт, викликаний гормональними змінами в організмі. Починаючи з 2 триместру збільшується додаткове навантаження на ноги. Щоб уникнути небажаних наслідків, пов'язаних із судинною і лімфатичною системою, вагітним призначають масажі ніг. Процедури проводяться тільки з дозволу лікаря при відсутності патологій вагітності. У цьому допоможуть масажери для ніг Marutaka.

В яких випадках призначають масаж ніг при вагітності?

Показання для масажу ніг при вагітності:

 • поява набряклості на ногах, яка не проходить після відпочинку;
 • больові симптоми в нижній частині ніг і в спині;
 • застійні явища в кровоносних судинах;
 • відчуття тяжкості в ногах;
 • тривале перебування в стоячому положенні і в положенні сидячи, пов'язане з професійною діяльністю.

Вагітність - прекрасний і складний період в житті кожної жінки. В організмі відбувається серйозна перебудова, тому можуть загостритися хронічні захворювання, зростає навантаження на опорно-руховий апарат. У першому триместрі вагітності (1-13 тижнів) масажі ніг не рекомендують застосовувати, оскільки стан жінки ще не визначено.

У другому і третьому триместрі жінкам показані масажні процедури, які допомагають зняти больові синдроми і розслабитися. Легкий лімфодренажний масаж ніг прописують лікарі з другого триместру вагітності, коли плацента і дитина вже сформовані. Позитивний результат дають самомасаж, ручний масаж у фахівця і правильно підібрані масажери для ніг.

Які основні протипоказання масажу ніг при вагітності?

Вагітним жінкам не рекомендують проводити масажі ніг, якщо:

 • існує загроза зриву вагітності;
 • мучить токсикоз;
 • спостерігається підвищення тиску і збільшення набряклості в другій половині вагітності;
 • діагностується інфекційне захворювання;
 • з'явилися сильні болі в спині;
 • на ногах спостерігається варикозне розширення вен;
 • виявлений ​​висип або інші ураження шкірного покриву;
 • вагітність ускладнюється хронічними захворюваннями внутрішніх органів.

Існують абсолютні протипоказання для масажу ніг при вагітності в разі загрози викидня. Навіть легкі масажні рухи посилюють кровообіг і можуть призвести до непоправних наслідків.

У першому триместрі вагітності масажі ніг краще не проводити. Потрібно уникати активних масажних рухів, щоб не прискорити кровообіг і не погіршити стан плода. Лікарі спостерігають за перебігом вагітності і дають дозвіл на масаж, якщо ніяких відхилень від норми немає. Багато жінок, які переносять вагітність нормально, продовжують займатися гімнастикою, бігом і виконують масажні процедури для ніг, підбираючи вид масажу і відповідний режим.

Чому у вагітних часто втомлюються і болять ноги, купити масажер для ніг при втомленості ніг, доставка по УкраїніЧому у вагітних часто втомлюються і болять ноги?

У вагітних жінок в організмі відбуваються кардинальні зміни. Всі основні системи життєдіяльності перебудовуються на підтримку плода. Не завжди процес перебудови проходить сприятливо. Майбутнім мама доводиться міняти свій спосіб життя, але роботу, походи по магазинах, готування їжі ніхто не скасовує. Довге перебування в стоячому положенні або постійна ходьба призводять до набряків і напруги м'язів на ногах.

Вже з перших тижнів вагітності з'являється набряк в області гомілкостопа і литкових м'язів. Жінки відчувають почуття дискомфорту і тяжкості в ногах. З кожним тижнем вагітності плід росте і збільшується навантаження на ноги. З'являється біль не тільки в ногах, але і в області попереку і спини.

Відновити функції нижніх кінцівок бігом або фізичними вправами у 2-му, 3-му семестрі вагітності практично неможливо. Ноги при навантаженні будуть боліти ще більше, а набряк сам по собі нікуди не дінеться. Тому на виручку прийде легке масування ніг руками або за допомогою масажерів для ніг.

Чи існують масажери здатні зняти втому і біль у ногах?

Апаратні масажні пристрої здатні зняти втому і біль у ногах. Для цього застосовують:

 • Ручні масажери з довгою ручкою і різними насадками, якими розробляють проблемні зони і точки на ногах.
 • Масажні подушки з вмонтованим роликовим механізмом або вібромасажним пристроєм, які можна покласти під ноги. Через біологічно активні точки на стопах їх дія дозволяє розслабити м'язи на ногах і впливати на всі внутрішні органи.
 • Масажери для ніг різних модифікацій, багатофункціональні, з закритими і відкритими платформами, які розробляють стопи, гомілкостопа і литкові м'язи.
 • Масажне крісло, яке охоплює тіло різними видами масажу від п'ят до голови і дозволяє вибирати комплексний або індивідуальний вид масажної процедури для кожного користувача.

Користувач може вибрати відповідний пристрій, виходячи зі своїх запитів і фінансових можливостей. Щоб зняти втому і біль у ногах, досить вібраційних імпульсів або легкої повітряної компресії. Такі функції встановлені в массажерах для ніг Marutaka. Різні види масажу комбінуються в масажері для ніг і дозволяють вибрати відповідний режим, комбінацію функцій, час процедури.

Які масажери для ніг застосовуються для профілактики втоми і болю?

Виробники масажного обладнання створили масажери для ніг, здатні зняти больові відчуття і напругу в ногах:

 • Вібраційні платформи, які забезпечують передачу імпульсів від стоп до попереку і по всьому тілу.
 • Роликові масажери з відкритими і закритими нішами для ніг, обладнані роликовими елементами з різновисокими виступами.
 • Гідромасажні пристрої з ваннами для ніг, що дозволяють зняти напругу шляхом бульбашкового водного ефекту, натискання роликами на стопи і магнітотерапії.
 • Комплексні масажери з глибокими нішами, укомплектовані повітряно-компресійними подушками з охопленням гомілкостопа і щиколоток, роликовим механізмом, вібромасажером і інфрачервоним прогріванням.

Найбільш універсальним вважається електромасажер для ніг Marutaka. Він знімає втому ніг за 10-15 хвилин. Вагітним жінкам завжди можна вибрати допустиму функцію легкого вібромасажу або повітряної компресії, що не приносить ніякого дискомфорту або шкоди.

Які переваги у масажера для ніг перед ручним масажем?

Переваги масажера для ніг перед ручним масажем:

 • знімає біль і важкість у ногах після першої процедури;
 • регулює обмінні процеси в організмі за рахунок опрацювання проблемних зон;
 • вмикається і вимикається автоматично;
 • інтенсивність масажної дії вибирає користувач;
 • інтенсивність масажних маніпуляцій не змінюється від початку до кінця процедури;
 • конструкція масажера підходить за розміром ноги;
 • легко керується кнопками на панелі.

При вагітності жінкам призначають ручні масажі в фізіотерапевтичних кабінетах. Але для цього потрібно запастися терпінням і часом, вибрати знаючого і вміючого фахівця. Фактори ризику в контакті з масажистом завжди залишаються.

Масажер для ніг Marutaka є універсальним помічником, який застосовується за показаннями. Вагітним можна користуватися масажером для ніг з дозволу лікаря. При будь-якому дискомфорті масажер можна відключити і повернутися до процедури після відпочинку.

Чи є недоліки у масажера для ніг перед ручним масажем?

Масажери для ніг вважаються універсальними масажними пристроями. Їх робота позитивно діє на організм, завдяки розминці рефлекторних зон і активних точок на стопах.

Користувачі давно оцінили всі переваги масажера для ніг перед ручним масажем. Єдина незручність, яка може виникнути при користуванні масажером, - вимкнення електрики. Але такий фактор ліквідується швидко, а масажер має систему аварійного відключення при форс-мажорних обставинах. Коли електрика з'явиться, масаж ніг можна продовжити в заданому режимі або вибрати нову процедуру.

Рекомендації для профілактики втоми і болю ніг у вагітних, купити масажер для ніг в Києві, гарантіяРекомендації для профілактики втоми і болю ніг у вагітних

Втома і біль в ногах у вагітних, викликані навантаженням зростаючої ваги, швидко зникнуть, якщо виконувати профілактичні заходи. Жінкам на перших місяцях вагітності потрібно стежити за харчуванням, прийомом води і постаратися зменшити навантаження на ноги.

У другому і третьому триместрі вагітності варто прислухатися до порад лікаря і замінити взуття на високих підборах на зручні тапочки або кросівки. Необхідно стежити за своєю вагою, не допускаючи різких стрибків. Налагодити прийом їжі за графіком і обов'язково використовувати вітамінний комплекс, який зміцнює судини і кістки.

Багато жінок практично весь період вагітності працюють. Тому ноги отримують колосальне навантаження від тривалої ходьби, сидіння і стоячого положення. До вечора м'язи перенапружуються, з'являється тяжкість і набряк в ногах.

Прибрати неприємні симптоми можна за допомогою самомасажу ніг від стоп до гомілки. Але краще скористатися масажером для ніг з повітряної компресією. Легкі надавлюючі рухи повітряних подушок оновлюють лімфообіг і знімають напругу. Інтенсивність і час масажної процедури вагітним краще обговорити з лікарем. При будь-яких протипоказаннях від масажів краще утриматися. Повернутися до приємних вечірніх процедур можна після налагодження чіткої роботи всього організму.

Висновок

Масажні процедури для вагітних рекомендовані з другого триместру вагітності. Але масажі ніг можна проводити в інтенсивному режимі. Зняти втому, набряк і напругу в ногах допоможе лімфодренажний масаж, роликовий розминаючий для стоп і легкий вібромасаж. У комбінованих массажерах завжди можна знайти функції з щадним режимом, які принесуть полегшення вагітній жінці і не створять жодних проблем.

Звертайтеся до нашого продавця-консультанта по телефону (097) 844-05-05. Вибирайте відповідну модель масажера для ніг на весь період вагітності. Користуватися масажером для ніг можуть всі члени сім'ї, обираючи зручний час і вид масажної процедури.