Масаж гоміскостопа після перелому

Масаж гоміскостопа після перелому, купити масажер Марутака після перелому, краща ціна по УкраїніПередмова
В яких випадках застосовують масаж гомілкостопа після перелому?
Через скільки можна робити масаж після перелому?
Види масажу який застосовується після перелому гомілкостопа
Чи можна застосовувати масажер для ніг після перелому гомілкостопа?
Скільки за часом триває реабілітація після перелому?
Як часто необхідно робити масаж після перелому?
Показання до застосування масажу після перелому
Протипоказання застосування масажу після перелому?
Висновок

Передмова

За статистикою 15% з усіх переломів припадає на кісточку, а складну будову гомілкостопа збільшує ризик отримання травми, в результаті якої постраждати може будь-яка кістка цієї частини ноги. При цьому в будь-якому випадку травма буде включати розрив м'язів або дельтоподібної зв'язки. Складність полягає в тому, що зовні таке пошкодження виражено слабо, так що точний діагноз досить часто можна поставити тільки на підставі рентгену. Щоб повною мірою відновити рухливість гомілкостопа, необхідна грамотна реабілітація, що включає масажні процедури в комплексі з іншими заходами. Масажери для ніг Марутака зможуть повною мірою замінити руки досвідченого мануального терапевта і помітно поліпшать стан не тільки ніг, але і всього організму в цілому.

В яких випадках застосовують масаж гомілкостопа після перелому?

Поговоримо про те, в яких випадках застосовують масаж гомілкостопа після перелому. Реабілітаційні заходи, включаючи масажні процедури, розробляють індивідуально, орієнтуючись на характер ушкоджень, які класифікуються наступним чином:

 • Перелом може бути простим або зі зміщенням.
 • Пошкодження відкрите або закрите.
 • При гомілковостопному переломі спостерігається розрив зв'язок.
 • Пошкодження двох-щиколоткові або трьох-щиколоткові.

В якому б разі не призначався масаж, його основне завдання завжди однакова - необхідно зняти набряклість, прискорити кровообіг, знизити біль і підготувати м'язові тканини до подальших процедур з підвищеними навантаженнями. Якщо правильно комбінувати масаж і ЛФК, можна попередити розвиток атрофії м'язів, ймовірність якої висока, враховуючи вимушену нерухомість і навантаження на пошкоджену кінцівку, які знизилися.

Окремого розгляду потребує масаж, який призначається після оперативного втручання. Операція необхідна при відкритих переломах, у випадках, коли навколо сухожилля утворюються відламки кісток, при зміщеннях, які мають місце навіть після сполучення кістки і перевищують 3 мм, а також якщо закрита репозиція неможлива через набряк.

Через скільки можна робити масаж після перелому?

У разі перелому кісточки необхідне поєднання кістки і подальша нерухомість кінцівки, або оперативне втручання. З огляду на складність травми і тяжкість стану, постраждалих хвилює питання, через скільки можна робити масаж після перелому. Як уже згадувалося вище, опрацьовувати постраждалу кінцівку можна вже з третього або четвертого дня після отримання травми, потім курс масажу повторюють під час реабілітаційного періоду після зняття гіпсу і утворення кісткової мозолі.

Однак слід розуміти, що для кожного пацієнта реабілітаційні заходи, рівень навантаження і період, після закінчення якого дозволяється посилити інтенсивність масажу, індивідуальні. Залежно від того, наскільки складна травма, гомілкостоп дозволяється навантажувати:

 • Перелом без зміщення - через сім днів.
 • Зміщення при переломі і ручне вправлення кістки - через 14 днів.
 • Операційне втручання з метою вправлення уламків - через 21 день.
 • Відрив кінця великої гомілкової кістки - через два місяці.

Масажні процедури прекрасно поєднуються з вправами лікувальної фізкультури, здійснювати їх рекомендується кілька разів протягом дня, в тому числі і перед тим, як приступити до динамічних вправ.

Види масажу який застосовується після перелому гомілкостопа, купити масажер для ніг в Києві, доставка по УкраїніВиди масажу який застосовується після перелому гомілкостопа

При призначенні масажних процедур слід враховувати не тільки їх тривалість, але і вплив. Існують різні види масажу, який застосовується після перелому гомілкостопа:

 • На самому початку після отримання травми потрібне проведення дренажного масажу, чиє завдання усунути набряклість, попередити появу застоїв, поліпшити лімфообіг. Потрібне ретельне опрацювання стегна, тоді як в зоні гомілкостопа рекомендується тільки погладжування, і в разі, якщо при цьому відсутній біль.
 • Після зняття гіпсової пов'язки дозволений поглиблений вплив за допомогою чергування разминки і погладжування в області стегна і гомілки.
 • Потім ще двох тижнів можна впливати на гомілкостоп і стопу безпосередньо за допомогою погладжувань і розтирань, які повинні проводитися по спіралі. Масаж стегна скасовують, зосереджуючись на глибоке опрацювання гомілки.

Чи можна застосовувати масажер для ніг після перелому гомілкостопа, купити масажер для ніг, краща ціна, гарантіяЧи можна застосовувати масажер для ніг після перелому гомілкостопа?

Тепер про те, чи можна застосовувати масажер для ніг після перелому гомілкостопа. Крім ручного масажу дозволено використовувати спеціальні апарати, в яких встановлено кілька систем, і в обов'язковому порядку роликова і вібраційна. Масажери для ніг Марутака в більшості своїй обладнані всіма необхідними елементами і забезпечують відтворення самих затребуваних масажних технік, включаючи точкову Шиацу, рефлексогенні Гуаша, лімфодренаж, плантарний і метатарзальний масаж.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені моделі цієї японської компанії, які найбільш ефективно справляються з проблемами, що виникають в реабілітаційному періоді після травм гомілкостопа:

 • Модель Plus RT-1895. Цей прилад допоможе зняти набряк, усуне судоми, біль і важкість у ногах. Лімфодренажний масаж допомагає поліпшити стан постраждалої кінцівки, яка довгий час перебувала в повній нерухомості - активізує циркуляцію крові і лімфи, усуває набряки, біль, прискорює виведення токсинів.
 • Модель Gold Pro. Опрацьовує область гомілкостопа поряд зі стопами і має величезний набір функцій. Технології SHAKE-SHAKE і HEEL CARE допомагають зняти спазми і судоми, покращують лімфообіг і кровообіг. Метатарзальний масаж в першу чергу впливає на плюсну, передплюсну і гомілковостопний суглоб, покращуючи стан м'язових тканин навколо кістки, зміцнюючи зв'язки. Плантарний масаж, впливаючи на стопу, запускає процес самостійного зцілення організму, допомагає поліпшити еластичність зв'язок. Цей масажер відмінно розминає стопи, пальці і, що особливо важливо, ретельно опрацьовує гомілки. Компресійна система забезпечує м'який тиск, а ролики достовірно імітують точкову техніку Шиацу. Інфрачервоний прогрів посилює терапевтичний ефект і допомагає підготувати м'язові тканини до глибшої розминки.
 • Модель Gold Touch. У відновлювальному періоді після перелому цей масажер надасть неоціненну підтримку, серед його функцій виконання компресійного масажу, лімфодренаж, відтворення технік Шиацу і Гуаша. При регулярному використанні вдається усунути напруженість м'язових тканин, зняти набряки, посилити потік крові. Поліпшується еластичність м'язів і зв'язок, що особливо важливо після переломів.
 • Модель Construct RT-1898. Увагу привертає розкладна конструкція, завдяки якій збільшується площа впливу, і пацієнт може опрацьовувати не тільки стопу і щиколотку, а й гомілки. Серед доступних функцій лімфодренаж, вібраційний, розминаючий і компресійний масаж, можливість відтворити техніку Шиацу.

Скільки за часом триває реабілітація після перелому?

Ще одне питання, яке хвилює всіх пацієнтів - скільки по часу триває реабілітація після перелому. Факторів, що впливають досить багато, тривалість періоду залежить від складності травм, від індивідуальних особливостей організму, від правильності підібраного лікування і дотримання пацієнтом призначень лікаря. В середньому ж при простому закритому переломі гіпс накладається приблизно на чотири тижні. Якщо мало місце зміщення і відламки зіставлялися вручну, тривалість носіння гіпсу може досягати двох місяців.

Тепер про загоєння і відновлення:

 • Якщо травма без зміщення, заживати вона може до 2,5 місяців. При отриманні простого перелому поліпшення можливе через кілька тижнів.
 • Якщо мало місце зміщення, відновлення затягнеться на 6 місяців.
 • Без милиць кінцівку після перелому дозволяється розробляти через 3 місяці.
 • Повернутися до спортивних заходів вийде не менш, ніж через 2 роки після отримання травми.

Слід зазначити, що можливість повернення до звичного життя для кожного пацієнта індивідуальна. Біль у нозі часто зберігається і після того, як знято гіпс, причому в разі відкритої травми і при наявності зсувів тривалість неприємних відчуттів збільшується.

Як часто необхідно робити масаж після перелому, купити масажер для ніг, доставка по УкраїніЯк часто необхідно робити масаж після перелому?

Зрозуміло, безпосередньо після отримання травми жоден лікар не призначить негайного масажу. Існують певні правила, яких не завадить дотримуватися, щоб прискорити одужання. Подивимося, як часто необхідно робити масаж після перелому:

 • Важливим є те, що гомілкостоп в місці пошкодження не можна відразу розробляти, хоча самі процедури рекомендується починати вже на третій день. Масаж повинен зачіпати тканини, розташовані поруч з переломом, причому необхідно провести як мінімум 10 сеансів.
 • Реабілітаційні заходи після заміни постійної пов'язки на знімну також включають курс масажних сеансів. Але більш інтенсивні процедури припускають попереднє проведення рентгену, він повинен підтвердити, що кісткова мозоль сформована.
 • Після операції масаж призначають через кілька днів, оскільки необхідно знизити болючі відчуття. Процедури повинні бути дуже делікатні, розминати тільки тканини, віддалені від пошкодженої ділянки. Масаж, що проводиться максимально близько до гомілкостопа, обмежують одним погладжуванням.

Як бачимо, в разі перелому гомілкостопа масажні сеанси будуть необхідні на протязі всього періоду лікування і реабілітації. Саме з цієї причини придбання масажера для ніг стає відмінною ідеєю. Так вдасться заощадити гроші і час. До того ж, при переломі ноги досить проблематично самому добиратися до масажного кабінету, а виклик фахівця додому знову ж б'є по кишені.

Показання до застосування масажу після перелому

Масажні процедури, спрямовані на опрацювання гомілкостопа, є допоміжним заходом. Навіть без їх призначення кістки благополучно зростаються, а правильне лікування гарантує повне відновлення. Однак масаж - це не тільки фізичний результат, а й позитивна емоційна складова, а також зростання темпів відновлення функціональності ноги. Важливі показання до застосування масажу після перелому. При проведенні масажних сеансів через три доби після повної нерухомості або після проведення операції вдається помітно знизити болючі відчуття, попередити можливі атрофічні зміни, зменшити набряк, створити сприятливі умови для утворення кісткової мозолі.

Масаж потрібен і на кінцевих етапах реабілітації, коли після зняття гіпсу проходить якийсь час і дозволяється максимально збільшити навантаження на ногу. Сеанси відмінно комбінуються з лікувальною фізкультурою та допомагають збільшити її ефективність, покращуючи циркуляцію крові, готуючи м'язові тканини до навантажень або допомагаючи їм швидко розслабитися. Додатково поліпшується мінералізація кісток, прискорюється регенерація і підвищується еластичність зв'язок і сухожилля.

Протипоказання застосування масажу після перелому?

Протипоказання застосування масажу після перелому мало чим відрізняються від заборон для звичайного масажу ніг:

 • Наявність тромбофлебіту.
 • Новоутворення різної етіології.
 • Діагностовано захворювання крові.
 • Варикоз.
 • Відкритий перелом в супроводі інфекційного зараження.

І, звичайно, масаж при переломі гомілки повинен бути щадним і грамотним.

Висновок

Щоб скоротити час реабілітаційного періоду, швидко усунути негативні явища при переломі гомілки, можна скористатися професійними масажерами Марутака. Консультанти нашої компанії дадуть відповідь на ваші питання, розкажуть про всі достоїнства моделей, допоможуть оформити замовлення - достатньо зателефонувати за телефоном (097) 844-05-05.