Яку вибрати масажну подушку?

Яку вибрати масажну подушку в Києві, краща ціна, доставка по УкраїніПередмова
Види масажних подушок
Функціонал масажних подушок
Виробники масажних подушок
Яка масажна подушка краща?
Показання та протипоказання
Як користуватися
Користь від масажу масажною подушкою
Висновок

Серед величезної кількості різноманітних масажерів величезною популярністю користуються масажні подушки. Вони компактні, зручні у використанні, коштують відносно недорого і можуть застосовуватися практично скрізь - удома, в офісі, в поїздках. Невеликі розміри і вага дозволяють без труднощів переміщати прилад з місця на місце, опрацьовуючи з його допомогою практично всі проблемні ділянки тіла. Залишається питання, яку вибрати масажну подушку, щоб ефективність сеансів була максимальною. Навряд чи такий пристрій повністю замінить професійного масажиста або більш потужний прилад, теж крісло або накидку, але більшу частину негативної симптоматики усунути йому вдасться, як і домогтися повного розслаблення тіла.

Які бувають види масажних подушок?

Визначаючи, яку вибрати масажну подушку, слід враховувати вид впливу на тіло в процесі сеансу, її конструкцію і спосіб підключення. За способом впливу масажні подушки бувають двох видів:

 • Вібраційні. Пристрій створює хвилі різної частоти і амплітуди. Масаж може проводитися з більшою і меншою інтенсивністю, в першому випадку вдається повністю розслабити м'язи для подальшого відновлення, у другому - тонізувати їх перед майбутньою роботою.
 • Роликові. Якщо судити по популярності, саме такі конструкції демонструють, яка масажна подушка краща. Впливаючі масажні елементи - різні за розмірами кульки, здатні обертатися в різні боки і пересуватися по певній траєкторії. У деяких моделях обертання відсутнє - ролики роблять різкі коливання, що імітують постукування, що приносить користь при спазмах м'язів, застоях або набряклості.

Ще один момент, який слід враховувати при визначенні, яку вибрати масажну подушку - тривалі вібрації не всім приємні, тоді як роликовий масаж діє більш м'яко.

У різних моделей може відрізнятися тип живлення - деякі пристрої працюють від мережі, є і такі, в які вбудовані акумулятори. Вібраційні масажери мають невелику потужність, так що здатні працювати і від звичайних батарейок. Часто в комплектацію входить адаптер, що дозволяє підключати пристрій до автомобільного прикурювача. Тип живлення - важливий момент при вирішенні, яку вибрати масажну подушку.

Ще один спосіб класифікації масажних подушок - їх конструкційні особливості. Моделі для використання в домашніх умовах можуть бути більшими за розміром, тоді як в автомобіль або подорож логічніше взяти портативний пристрій.

Які існують функції у масажних подушок?

Щоб зрозуміти, яку вибрати масажну подушку, треба розглянути функції, які вона здатна виконувати. При виборі приладу слід враховувати:

 • Можливість перемикання швидкостей. Грамотний сеанс повинен починатися дуже м'яко, поступово переходячи в активну фазу.
 • Контроль інтенсивності впливу. Зазвичай посилити або послабити силу масажу допомагає спеціальна накидка, що входить в комплектацію.
 • У деяких подушках є інфрачервоні джерела тепла і контроль нагріву, чиє завдання полягає в підтримці потрібної температури поверхні.
 • Автоматичний таймер допомагає контролювати час процедури, відключаючи прилад по її закінченні.
 • Дистанційний пульт допомагає контролювати всі зміни і вибирати потрібні режими роботи.

Яку вибрати масажну подушку, купити в Києві, краща цінаЯкі є виробники масажних подушок?

Розмірковуючи, яку вибрати масажну подушку, слід звернути увагу на виробника. Є компанії, які спеціалізуються на Преміум-моделях, деякі віддають перевагу бюджетним варіантам. До найбільш популярних можна віднести:

 • Yamaguchi. Одна з провідних компаній, що випускає подушки з можливістю інтелектуального масажу.
 • Casada. Виробляє компактні моделі для шийного і плечового відділу з різними режимами роботи і низьким рівнем шуму.
 • Zoryana. Випускає доступні за ціною моделі, в деяких використовує нефрит в якості матеріалу для роликів, що підвищує ефективність масажу.
 • Marutaka. Компанія орієнтована на виробництво товарів, що поліпшують здоров'я. Її подушки універсальні і підходять для використання вдома, на роботі, в подорожі.
 • US Medica. Випускає зручні моделі, які можна розташувати на офісному кріслі, на ліжку, на автомобільному сидінні.
 • Health-Island. Головний упор робиться на роликові масажери з нефритовими голівками. Спеціальна накидка пом'якшує силу впливу, роликовий механізм, при контакті з тілом, впливає на біологічно активні точки.
 • Ro-Tai. Назва цієї китайської компанії перекладається "процвітання + великий", поставки масажерів йдуть в усі провідні світові країни. Ro-Tai виробляє роликові, вібраційні і компресійні масажери високої якості за доступною ціною.

Особливості та відмінності виробників

Як визначити, яка масажна подушка краще і якому виробникові віддати перевагу? У кожної компанії є свої особливості і відмінності. Так, Yamaguchi традиційно використовує інноваційні технології і найбільш якісні матеріали, що помітно збільшує вартість подушок. Моделі Zoryana  більш ніж доступні в плані вартості, їх продукція має різні функції, розміри і форми, що значно розширює вибір користувача. Популярна Casada відноситься до середнього цінового сегменту і випускає зручні і затребувані моделі.

Щоб точно зрозуміти, яка масажна подушка краща і підходить саме вам, не завадить провести бесіду з менеджером, який розповість про всі достоїнства моделі, яка цікавить.

Яка масажна подушка краще?

Ще один критерій, який визначає, яку вибрати масажну подушку і яка модель краща, це частота і амплітуда хвиль, якщо мова йде про вібраційні моделі, або кількість і розмір роликових елементів. Оптимальним вважається наявність 4 масажних голівок, хоча в деяких моделях їх може бути до 8 штук. Розмір роликів також різний, хоча більші елементи роблять процедуру м'якше, приємніше і ефективніше.

Яку вибрати масажну подушку, краща ціна по Україні, доставкаПоказання до використання

Яку вибрати масажну подушку? З огляду на компактність і мобільність масажних подушок, з їх допомогою можна опрацьовувати практично будь-яку частину тіла. Найчастіше подушки розміщують в шийно-комірцевій зоні, розминають з їх допомогою гомілки, руки і стопи, область живота. Відзначається позитивний вплив масажної подушки на людей, за родом діяльності вимушених довгий час перебувати в одному положенні або які ведуть малорухомий спосіб життя. Подушки здатні швидко усувати біль і скутість м'язів, так що їх рекомендують використовувати при остеохондрозі і проблемах з попереком.

Протипоказання до застосування

Важливо розуміти, як користуватися масажною подушкою правильно, враховуючи ряд протипоказань, серед яких:

 • Запальні процеси в лімфатичній і кровоносній системі.
 • Загострення хронічних патологій.
 • Легенева недостатність.
 • Виношування дитини.
 • Тромбоз.
 • Надмірна нервова збудливість.
 • Онкологічні хвороби.
 • Судинний склероз.
 • Висока температура, жар.

Крім того, масажні подушки протипоказано використовувати під час сну в цілях безпеки.

Як користуватися масажною подушкою?

Тепер про те, як користуватися масажною подушкою. Основне правило - поступове нарощування часу і інтенсивності масажу від 10 хвилин, що дозволяє організму поступово адаптуватися і відповідати позитивно на втручання. Якщо спостерігається помітний дискомфорт, масаж краще припинити і проконсультуватися з лікарем.

Щоб вплив масажної подушки було найбільш ефективним, сеанси повинні бути регулярними. Масажні рухи слід виконувати уздовж лімфовузлів у напрямку до центру. Заборонено розминати пахвові, підколінні, завушні і нижньощелепні лімфовузли.

Яку вибрати масажну подушку для опрацювання спинної області і сідниць? Прилад повинен бути досить великим, щоб вага користувача розподілялася рівномірно. Спину краще розминати сидячи, спершись на спинку і розташувавши подушку між нею і тілом, шию і гомілки опрацьовують лежачи. Сідати на подушку небажано, щоб не пошкодити механізм і не завдати шкоди собі.

Яка користь від масажу масажною подушкою?

Користь від масажу масажною подушкою незаперечна, такі пристрої допомагають зняти втому, біль в м'язах, нормалізують роботу організму, позитивно впливаючи на ряд органів і систем. При відтворенні подушками техніки Шиацу сеанси покращують стан нервової системи, що покращує емоційну складову і нормалізує сон, підвищує працездатність.

Висновок: Для користувача важливо розуміти, яку вибрати масажну подушку для отримання максимальної користі. При цьому важливо враховувати ряд деталей, від функціональності і системи підключення до бренду і ціни.