Який вибрати масажер при варикозі?

Какой выбрать массажёр при варикозе, краща ціна, доставка по УкраїніПередмова
Варикоз
Симптоми розвитку варикозу
Види масажерів які допомагають при варикозі
Виробники масажерів для ніг
Який масажер для ніг при варикозі краще?
Як користуватися масажером для ніг
Користь від масажеру для ніг
Висновок

Масаж ніг допомагає позбутися багатьох проблем - усунути втому в кінці дня, зняти набряклість, розслабити напружені м'язи, при ряді захворювань масажні сеанси входять в комплекс терапевтичних процедур, що призначаються. Плоскостопість, діабетична стопа при діабеті, варикозне розширення вен відносяться до найбільш значущих проблем, при яких рекомендують проводити масаж, але, щоб отримати стійкий позитивний ефект при тому ж варикозі, сеанси повинні бути регулярними. Це не завжди зручно і досить дорого, якщо говорити про відвідування фахівців. Прекрасним варіантом стає масажер для ніг при варикозі, який допоможе підтримати кровообіг і полегшити хворобливий стан. Залишилося визначитися, який вибрати масажер при варикозі.

Варикоз на ногах

Про варикозному захворюванні говорять в разі, коли спостерігається зміна форми вен і їх нерівномірне розширення. Через те, що патологія формується поступово, спочатку її часто приймають за звичайну втому або за неприємні наслідки носіння незручного взуття. Але поступово форма вен починає змінюватися, зникає їх еластичність. Через низку причин згодом доведеться подумати про те, який підійде масажер для ніг при варикозі. Дуже часто захворювання розвивається як наслідок генетичного фактора, частіше його успадковують жінки. Є й інші негативні складові:

 • Неправильно підібране харчування.
 • Виснажливі навантаження фізичного характеру.
 • Носіння тісного взуття і високих каблуків.
 • Малорухливий спосіб життя, сидяча робота.
 • Зайва маса тіла.

Симптоми розвитку варикозу на ногах

На розвиток варикозного розширення вен вказують певні симптоми. При наявності їх доведеться вирішувати, який вибрати масажер при варикозі. У список ознак входять:

 • Поява судинних «зірочок» або сіточок.
 • Пульсуючий біль.
 • Сверблячка в м'язових тканинах.
 • Судоми, що з'являються в нічний час доби.
 • Ломота, що відчувається в ногах і хворобливі відчуття під час ходьби.
 • Відчуття тяжкості в ногах, відчуття розпирання.
 • Набряклість тканин.

Навіть на початковій стадії патології, коли після відпочинку симптоматика пом'якшується, варто вирішити, який вибрати масажер при варикозі, адже при навантаженнях всі негативні прояви повернуться.

Види масажерів, які допомагають при варикозі, краща ціна, доставка по УкраїніВиди масажерів, які допомагають при варикозі

Існує кілька видів конструкцій, і то, який вибрати масажер при варикозі, залежить від рекомендацій флеболога і необхідного впливу. Якщо діагностовано варикоз, може бути корисний:

 • Антицелюлітний масаж. Його завдання - відновити порушений кровообіг і активізувати обмінні процеси. Проводити сеанси слід на початкових етапах захворювання. Протипоказаний при тромбофлебіті, онкології, вагітності і лактації, гострому перебігу запальних процесів.
 • Лімфодренаж. Найбільш ефективний вплив, якщо потрібно визначити, який вибрати масажер при варикозі. Регулярні сеанси покращують стан судин, вони не так швидко розширюються і здатні краще витримати тиск крові. Апаратний лімфодренаж заборонений при кровотечах, тромбозах, онкологічних патологій, запальних і гнійних процесах.
 • Гідромасаж. Корисний тільки на ранніх стадіях розвитку патології, оскільки при сильному водяному напорі судини можуть бути пошкоджені. Вплив знімає втому і тонізує шкіру.
 • Масаж стоп. Який вибрати масажер при варикозі, якщо потрібно розминати стопи? Багато конструкцій будуть досить ефективні, якщо уникати сильних натискань і розтирань, зосередившись на легких погладжуваннях. Масаж повинен проводитися на ділянках, де відсутній набряк і судини, які роздулися.

З огляду на рекомендований вплив, види масажерів для ніг при варикозному розширенні вен можуть бути роликовими і компресійними, дозволено використовувати і гідромасажні ванни.

У роликових массажерах основний вплив виробляється елементами, що обертаються і переміщуються по певній траєкторії. Вони можуть відтворювати різні масажні техніки і автоматичні програми, користувачеві ж залишається відрегулювати силу впливу і швидкість роботи. Компресійні пристрої являють собою оболонки - повітряні подушки - в які подається стиснене повітря, що створює делікатний тиск на поверхню ноги. Гідромасажери - це спеціальні ванночки з рельєфним дном, форсунками,  елементами що обертаються.

Мабуть, найкращим рішенням стане придбання комбінованого пристрою, оскільки виробники масажерів для ніг рідко обмежуються однією системою в своїх конструкціях. Але перед тим як визначати, який підійде масажер для ніг при варикозі, буде потрібна консультація лікаря.

Виробники масажерів для ніг

При виборі масажеру не останню роль грає бренд. Є компанії, які спеціалізуються виключно на масажному обладнані, а деякі фірми випускають побутову техніку і масажні пристрої в тому числі. Виробники масажерів для ніг випускають моделі різних класів, так що споживачеві є де розвернутися.

Найбільш дорогі конструкції відносяться до преміум-класу, і тут лідерство щільно утримують такі компанії як японська Yamaguchi і сінгапурська ОТО. Перша виробляє масажери з 1976 року, та й друга на ринку вже понад тридцять років. Види масажерів для ніг у цих компаній різні, вони випускають і роликові, і вібраційні пристрої, фахівці Yamaguchi в своїх розробках використовують інноваційні технології, а інженери ОТО примудряються вбудовувати в свої моделі навіть джерела електроімпульсів.

Моделі комфорт-категорії найкращий варіант того, який вибрати масажер при варикозі, враховуючи співвідношення вартості і якості. Компаній, що випускають масажери середнього цінового сегмента багато. Це і американська US Medica з більш ніж тридцятирічним досвідом за плечима, і німецька Casada, і китайська Ro-Tai. Велику увагу привертає і компанія Marutaka, що пробилася на ринок більше двадцяти років тому. Мабуть, саме моделі Marutaka краще за всіх інших відповідає на питання, який вибрати масажер при варикозі, враховуючи розширений функціонал кожної конструкції.

Недорогі конструкції випускає китайська компанія Planta і німецька Beurer, багатопрофільні фірми Vitek і Polaris. Втім, навряд чи продукція таких виробників орієнтована на лікування варикозу, зазвичай недорогі моделі сприяють загальному зміцненню організму, зняття втоми і розслаблення напружених м'язів.

Який масажер для ніг при варикозі краще, краща ціна, доставка по УкраїніЯкий масажер для ніг при варикозі краще?

Якщо говорити про те, який масажер для ніг краще при варикозному розширенні вен, в першу чергу слід розглядати моделі, що поєднують роботу роликових елементів і повітряних подушок, а також розкладні конструкції, які зможуть опрацьовувати не тільки ступні, а й ікри, і гомілки. У моделі необхідна наявність автоматичного таймера, який допоможе контролювати тривалість сеансів.

Краще зупинитися на середньому ціновому сегменті, тут можна вибрати і досить недорогі моделі, і масажери класу Люкс.

Як користуватися масажером для ніг при варикозі?

Визначаючи, який вибрати масажер при варикозі, слід пам'ятати про необхідність делікатного впливу на уражені ділянки. При використанні моделей слід керуватися інструкціями до приладу і рекомендаціями лікуючого фахівця. Серед основних правил щодо того, як користуватися масажером для ніг при варикозі - не опрацьовувати зони, на яких виступають вени, напрямок руху має бути від стоп ніг вгору, до стегон.

Користь від масажеру для ніг при варикозі

Якщо розуміти, як користуватися масажером для ніг при варикозі правильно, то користь, яка надається, буде набагато вища. При регулярному застосуванні таких конструкцій поліпшується обіг крові і лімфи, зникає біль і відчуття втоми, попереджається утворення тромбів, усувається набряклість. Стінки судин зміцнюються, вони набувають достатню еластичність.

Висновок: Важливо не запускати хворобу і при появі перших тривожних проявів задуматися про те, який вибрати масажер при варикозі. У комплексному лікуванні автоматизовані сеанси допоможуть зберегти здоров'я ніг і поліпшать загальний стан здоров'я.