Який вибрати масажер при плоскостопості?

Який вибрати масажер при плоскостопості, купити в Києві, краща цінаПередмова
Плоскостопість
Симптоми розвитку плоскостопості
Види масажерів які допомагають при плоскостопості
Виробники масажерів для ніг
Який масажер для ніг при плоскостопості краще?
Як користуватися масажером для ніг?
Користь від масажеру для ніг
Висновок

Масажер для ніг допомагає вирішити безліч проблем, при його регулярному використанні можна забути про втому в кінці дня, про застої і набряклість, про хворобливість і напруженість м'язів. Деякі види масажерів для ніг допомагають усунути негативну симптоматику при варикозі, артриті чи артрозі, цукровому діабеті. Плоскостопість також відноситься до захворювань, при яких в комплексі призначають масаж для ніг. Залишається визначити який вибрати масажер при плоскостопості для більшої ефективності лікування.

Плоскостопість

Плоскостопість є патологію, при якій на внутрішній стороні стопи відсутнє склепіння. Якщо воно стає помітним при положенні стоячи і згладжується, коли нога піднята, мова йде про мобільний вигляд плоскостопості. Якщо арка відсутня постійно, то плоскостопість носить назву ригідна. Існує кілька факторів, через які формується плоскостопість і в результаті доводиться вирішувати, який вибрати масажер для ніг при плоскостопості:

 • Недостатня навантаженість на ноги. Малорухливий спосіб життя і сидяча робота послаблюють м'язи, їх функціональність порушується, що і провокує розвиток плоскостопості.
 • Надмірне навантаження на ноги. Зазвичай так впливає зайва вага, носіння незручного взуття, високих каблуків, тривале перебування на ногах без руху.
 • Вплив травм і патологічних процесів. Плоскостопість може розвинутися на фоні цукрового діабету, рахіту або поліомієліту, переломів і паралічу.
 • Генетично запрограмована патологія, що спостерігається у 3% людей.

Жінкам доводиться як мінімум в 4 рази частіше за чоловіків думати про те, який вибрати масажер при плоскостопості. Вагітні жінки також відчувають підвищене навантаження на ноги, так що ризик розвитку захворювання зростає.

Симптоми розвитку плоскостопості, купити масажер в Києві, краща цінаСимптоми розвитку плоскостопості

Діагностують два види патології, поздовжню і поперечну плоскостопість. У першому випадку при опусканні стопи на підлогу поздовжнє склепіння майже повністю торкається підлоги. При поперечній плоскостопості, яка спостерігається набагато рідше, розширюються передні відділи стопи. Такий вид захворювання частіше спостерігається у жінок із-за носіння взуття на високих підборах. Коли варто задуматися про те, який вибрати масажер при плоскостопості? Існує ряд ознак, що вказують на проблему:

 • На стопі стискаються кровоносні судини, що порушує відтік крові.
 • Виникають больові відчуття, як в ступні, так і в верхніх областях, іноді навіть в поперековому відділі.
 • З'являється набряклість тканин.
 • Пальці ніг деформуються.
 • Досить часто виникає головний біль.

Види масажерів які допомагають при плоскостопості

При плоскостопості можуть використовуватися різні види масажерів для ніг. Більш прості й недорогі пристрої - механічні роликові масажери, на обертових елементах яких розташовані шипи. При прокручуванні вони активно стимулюють кровообіг, що допомагає усунути застої і відчуття тяжкості. Який вибрати масажер для ніг при плоскостопості крім механічних пристроїв? Досить затребувані ортопедичні килимки, які представляють собою полімерне полотно з виступами на верхній площині. При ходінні по килимку виступи впливають на біологічно активні точки і активізують рефлекторні зони, зміцнюючи зв'язки стопи і допомагаючи запобігти плоскостопості.

Розглянуті вище масажери досить ефективно справляються з проблемою плоскостопості, але користуватися ними не дуже зручно чи комфортно. До того ж, самомасаж далеко не завжди якісно повторює сеанси професійних масажистів і невмілі дії можуть більше нашкодити, ніж допомогти. Який вибрати масажер при плоскостопості в разі, коли необхідні сеанси, максимально наближені до професійних? Слід зосередитися на електромасажерах, які можуть бути:

 • Вібраційні. Масаж стоп виробляють хвилі, різні за амплітудою, частотою та інтенсивністю. Завдяки рельєфності вібраційних платформ і наявності насадок вдається посилити терапевтичну дію, а інфрачервоний прогрів як доповнення допомагає усунути запальні процеси. Виробники масажерів для ніг проектують вібраційні моделі з урахуванням принципів рефлексотерапії, що забезпечує позитивний вплив на опорно-рухову систему.
 • Роликові. Робоча система складається з декількох роликових елементів, які обертаються і переміщуються, достовірно імітуючи різні масажні техніки - класичну, Шиацу, Гуаша. Точковий вплив не тільки допомагає при плоскостопості, але і покращує стан всього організму.
 • Повітряно-компресійні. Впливають на стопи м'яким тиском, який виникає при наповненні спеціальних подушок стисненим повітрям. В результаті усувається набряклість і втома - часті супутники плоскостопості, поліпшується лімфообіг і кровообіг.
 • Комбіновані. Поєднують кілька видів впливу, тому вони важливіші при плоскостопості та інших патологіях - опрацьовують тканини глибше.

Виробники масажерів для ніг

Вирішуючи, який вибрати масажер при плоскостопості, необхідно враховувати і виробників. Навіть одна назва бренду може вказати на якість моделі. Вірно і те, що вартість масажерів відомих брендів набагато вища, ніж у менш відомих аналогів, хоча якість у останніх може бути вельми пристойною. У кожної компанії незалежно від ціни масажерів в асортименті є модель, здатна допомогти при плоскостопості.

До найбільш ефективних масажерів, за допомогою яких вдається усунути або запобігти розвитку плоскостопості, можна віднести моделі компанії Marutaka. Їх моделі відрізняє привабливий дизайн, використання інноваційних технологій і найбільш вдале комбінування масажної дії, що безцінне при лікуванні плоскостопості. Середню цінову категорію представляють масажери таких виробників як US Medica, Casada, Yamaguchi. У останньої компанії особливо багато моделей, які підходять для використання проти плоскостопості. Високою якістю і доступною вартістю відрізняються бренди ROTAI і Zoryana, в моделях цих компаній використовуються вібраційні, роликові і компресійні системи.

Який масажер для ніг при плоскостопості краще, купити в Києві, краща цінаЯкий масажер для ніг при плоскостопості краще?

З огляду на чисельність і різноманітність моделей, досить складно визначити, який масажер для ніг краще. У кожної моделі є свої переваги і недоліки. Але при діагностуванні плоскостопості масаж повинен бути спрямований на зміцнення м'язових тканин склепіння, усунення напруженості м'язів, застійних явищ і болі, відновлення функції стопи. Відповідно під час сеансу до ніг повинні застосовуватися розминання і натискання, делікатні скручування і погладжування, вібраційний вплив. Який масажер для ніг краще при таких нюансах? Безсумнівно, що ця модель повинна бути комбінованою і мати як мінімум дві робочі системи.

Як користуватися масажером для ніг при плоскостопості?

Як користуватися масажером для ніг при плоскостопості, щоб отримати максимально можливу користь? Важливо розуміти, що підхід повинен бути комплексним, хоча саме масаж стає основною частиною лікування. Слід враховувати тісний зв'язок хребта і нервових закінчень кінцівок, тому зазвичай масаж починають зі спини і поступово переходять до ніг, закінчуючи процедуру разминанням стоп. Процедури повинні бути регулярними, при плоскостопості необхідно налаштувати роботу масажеру так, щоб послідовно розминалися ікри, ахіллове сухожилля, гомілка по зовнішній стороні і стопа по внутрішньому боці, потім підошва, ікри і знову підошва.

Користь від масажеру для ніг при плоскостопості, купить массажер в Києві, краща цінаКористь від масажеру для ніг при плоскостопості

Якщо правильно визначитися з тим, який вибрати масажер при плоскостопості, отриманий ефект буде позитивним і відчутним. Регулярні сеанси допоможуть повністю розслабити напружені м'язові тканини і зв'язки стопи, активізувати потік крові, що допоможе уникнути застійних процесів і усунути їх. При ретельній розминці підошов тканини стають більш еластичними, м'язи набувають колишній тонус, зникає біль, функціональність стопи відновлюється.

Висновок: Визначаючись з тим, який вибрати масажер при плоскостопості, основну увагу слід звернути на комбіновані моделі. Поєднання декількох видів впливу, наявність різних автоматичних програм, масажних технік, інфрачервоного джерела тепла істотно підвищать ефективність сеансів при усуненні плоскостопості.