Який масажний матрац краще

Який масажний матрац краще, купити масажний матрас в Києві, краща цінаПередмова
Які бувають масажні матраци
Які є виробники масажних матраців
Який ефект надає масажний матрац
Який купити масажний матрац
Висновок

Виробники масажного обладнання не могли оминути своєю увагою матраци, створивши на основі звичайного засобу для сну унікальний масажер для всього тіла. Купити масажний матрац означає придбати унікальний прилад для усунення втоми, розслаблення м'язів і відновлення нервових клітин. У випадках, коли немає часу відвідувати масажні кабінети або фітнес-клуби, масажні матраци стають оптимальним варіантом.

Які бувають масажні матраци

Виробники масажною техніки випускають традиційні вироби, яким властива одна опція, і моделі електронні, для роботи яких потрібна наявність електромережі. Залежно від конструкції масажні матраци ділять на наступні групи:

 • Пружинні. Виріб обладнано пружинами, розташованими в незалежному порядку або об'єднаних в групи. Масажний ефект надає наповнювач, здатний до збереження форми тіла.
 • Без пружин. Особливість будови - кілька пластів наповнювача з різних матеріалів. Поверхня за рахунок спеціальної обробки відрізняється фігурним рельєфом.
 • Моделі масажних матраців, керовані електронним блоком. Це багатофункціональні системи, що працюють від мережі, забезпечені пультом, що опрацьовує всі ділянки тіла з коригуючою швидкістю і силою впливу.

Електронні масажні матраци поділяються відповідно до механізму впливу, який може бути роликовим, вібраційним, компресійним або комбінованим. Ще один пункт, який визначає клас матраца - його додаткове оснащення. На цій посаді може виступати інфрачервоний прогрів, додаткові повітряні подушки або роликові елементи.

Електронні конструкції відрізняються великою кількістю функцій, які масажують всі області тіла, починаючи з шийної зони і закінчуючи ногами з різною інтенсивністю і швидкістю. Додаткова зручність полягає в можливості розмістити такий масажер практично на будь-якій горизонтальній поверхні, яка підходить за розміром, будь-то каркас ліжка або підлога.

Які є виробники масажних матраців

Величезна кількість імпортних і вітчизняних моделей на ринку викликає закономірні побоювання щодо якості та бажання розуміти, який масажний матрац краще. Умовно всі наявні моделі можна розділити на висококласні моделі, що відрізняються завидним підбором функціональності, матеріалів, механізмів і збірки, і бюджетні варіанти, більш доступні з точки зору ціни, але не здатні продемонструвати ідеальні властивості:

У списку найбільш популярних товарів знаходяться масажні матраци брендів CASADA, Medisana, Zenet, US і MEDICA. Цю американську і німецьку продукцію крім високої якості і розширеної функціональності відрізняє підтверджений терапевтичний ефект і можливість використання на професійному рівні.

Недорогі моделі масажних матраців як правило виробляють китайські розробники, серед найбільш затребуваних конструкцій FitStudio і Planta. Зазвичай такі матраци впливають на користувача тільки в вібраційному режимі, відповідно лікувальний ефект мінімальний. До того ж недостатньо якісний наповнювач істотно скорочує термін служби таких виробів.

Який ефект надає масажний матрац

Який масажний матрац кращий? Це питання досить складне, враховуючи, що у кожного користувача є свої переваги і очікування щодо подібної продукції. Для когось досить матраца з однією опцією, а хтось хоче, щоб під час відпочинку мав місце прогрів, розминка, вібрація і компресійний масаж.

Втім, до честі матраців слід зауважити, що деякі моделі можуть принести користь, навіть якщо на них просто лежати, той же мат з турмаліновими вставками по заявці виробника допомагає впоратися з артритом, радикулітом і остеохондрозом, знімає біль при пошкодженні суглобів і допомагає в їх відновленні . Керамічні пластини знижують високий тиск і усувають судоми. Нефрит поліпшує загальний стан здоров'я, а наявність шипів підсилює масажний ефект, який надається.

При цьому незалежно від моделі є ряд позитивних ефектів, загальних для всіх масажних матраців:

 • Купірування негативної симптоматики при ураженні хребетних відділів.
 • Усунення болю в спинній області.
 • Правильний розподіл навантаження.
 • Нормалізація сну.
 • Допомога в боротьбі з надлишком ваги і целюлітом.
 • Поліпшення постави.
 • Відновлення функціональності нервової системи.
 • Прискорення циркуляції крові і, як наслідок, збагачення клітин киснем.
 • Лімфодренаж ніг, що допомагає усунути набряклість і застої.
 • Витягування грудної зони.

Це ідеальне рішення як для тих, хто щодня стикається з підвищеними фізичними навантаженнями, так і для людей, що ведуть недостатньо рухливий спосіб життя.

Який купити масажний матрац

Отже, вибір дійсно може виявитися нелегким, тим більше, що при оснащенні додатковими вузлами, які можна замінити, функціональність значно розширюється. Дорогі конструкції масажних матраців не тільки виконують роликовий або вібраційний масаж, але і прогрівають тіло, а лікувальні моделі здатні виробляти магнітний вплив.

Деякі масажні матраци можуть бути використані без основи, інші ж вимагають наявності меблевих атрибутів. Враховувати варто і періодичність використання матраца - існують альтернативні вироби, які допустимо застосовувати незалежно від умов, в будь-який час дня чи ночі, з будь-якою тривалістю. Велике значення має компанія-виробник, що надаються нею гарантійні зобов'язання.

Висновок. Багатий асортимент масажних матраців забезпечує користувача широкими можливостями вибору. Однак консультація фахівця допоможе зробити цей вибір грамотним і економічно виправданим.