Який краще масажер для спини та шиї

Який краще масажер для спини та шиї, купити массажер для шиї в Києві, краща цінаПередмова
Які бувають масажери для спини і шиї
Сприятливий вплив масажера для спини і шиї на організм
Який масажер для спини та шиї краще
Який масажер для спини та шиї вибрати
Який краще купити масажер для спини та шиї
Висновок

Недостатньо рухливий спосіб життя, сидяча робота, інтенсивні навантаження, стреси і різного роду захворювання здатні негативно позначитися на стані всіх відділів тіла, хоча спина і шийна область страждають в першу чергу. Саме на ці галузі припадає підвищене навантаження, позбутися ж від неприємних наслідків і попередити їх розвиток допоможе масаж. І чим професійніший він буде, тим відчутніший виявиться вплив. Однак послуги масажистів коштують дорого, а процедури повинні бути регулярними, так що при виникненні проблем важливо зрозуміти, який масажер купити для спини і шиї, щоб проводити сеанси в домашніх умовах.

Які бувають масажери для спини і шиї

Сучасні масажери, що випускаються виробниками, вражають своїм різноманіттям, і настільки широкий асортимент, радуючи споживача з одного боку, істотно ускладнює вибір. Досить складно визначити, який масажер купити для спини і шиї, щоб отримати максимальний ефект.

Можна вибрати прилад, спираючись на тип управління - механічний або електричний. Механічні масажери не вимагають джерела живлення, прості у використанні, недорогі і досить ефективні. При цьому користуватися ними самостійно якщо й не важко, то вже точно не комфортно. Електричні масажери для спини і шиї коштують набагато дорожче і працюють від мережі або акумуляторів, однак здатні надавати професійний вплив на проблемні ділянки, відтворювати автоматичні програми, імітувати популярні техніки, відключатися через певний час і міняти режими і інтенсивність роботи.

При виборі кращого масажеру, який слід купити для спини і шиї можна орієнтуватися на тип впливу, він може бути:

 • Вібраційним. Вплив виявляється шляхом генерування хвиль різної амплітуди і частоти. Такі пристрої не в змозі надати помітний терапевтичний ефект, але добре розслаблюють, прискорюють кровообіг і лімфообіг.
 • Роликовим. Масаж роблять ролики, які обертаються в певних напрямках, пересуваються по напрямних, здатні виробляти розтирання, розминання, поплескування і глибоко опрацьовують м'язові тканини, допомагаючи усунути болючість, спазми й затиски.
 • Вакуумним. Масажери для спини і шиї діють по типу банок - з ємності відкачується повітря, потім її прикладають до змащеної жирними речовинами поверхні тіла і після втягування ділянки шкіри починають обережно переміщати по поверхні. Такі процедури прекрасно знімають запальні процеси, невралгії і в комплексі лікують захворювання дихальних органів.
 • Електроімпульсним. На опрацьовуючу область кріпляться електроди, які передають імпульси на нервові волокна, що веде до скорочень м'язів. В результаті покращується циркуляція крові і струм лімфи, стимулюються обмінні процеси, знижується кількість жирових клітин.

Додатково в таких масажерів для спини і шиї може бути присутнім інфрачервоний прогрів, завдяки якому можна посилити лікувальний ефект і провести профілактику простудних патологій. Також велике значення має конструкція приладу, можливі варіанти якої ми розглянемо далі.

Сприятливий впливу масажера для спини і шиї на організм

Дуже часто при визначенні того, який масажер для шиї або спини краще купити, користувач керується можливою користю від застосування приладу. Незалежно від конструкції або типу впливу можна назвати наступний очікуваний ефект при правильному використанні масажерів для спини і шиї:

 • Забезпечується глибока проробка м'язових тканин попереково-крижової і шийно-комірцевої зони.
 • Усувається хворобливість і спазми.
 • Знімається втома і наслідки стресових станів.
 • Відбувається зміцнення судинної системи і серцевого м'яза.
 • Посилюється імунна система.
 • Поліпшується циркуляція крові і стан лімфообігу, що допомагає швидше насичувати клітини киснем і запобігати застою рідини.
 • Нормалізується сон, поліпшується емоційна складова.
 • Забезпечується повне розслаблення і відпочинок за короткий час.

Вибрати і придбати масажер для спини та шиї доцільно в якості профілактики радикуліту, при наявності артритів, артрозів або ревматизму, для якісного розминання спинної зони, після фізичних перевантажень. Такі пристрої хороші, якщо потрібно розім'яти м'язи після інсульту.

Який масажер для спини та шиї краще

Що стосується конструктивних особливостей, при величезній кількості різних за формою, розміром і вагою приладів досить складно вирішити, який масажер купити для спини і шиї. Якщо мова йде про механічні пристрої, це можуть бути різного роду килимки, рукавиці і ручки з виступаючими елементами, що з кріпляться на них, стрічкові пристосування, у яких між бічними мотузками закріплені дерев'яні валики. Серед електричних приладів можна виділити:

 • Ручні електромасажери, роликові і вібраційні, забезпечені різними насадками.
 • Подушки, в основному використовуються для комірцевої зони і поперекового відділу.
 • Комірці - їх також в більшості своїй застосовують для опрацювання шиї і плечей.
 • Накидки на крісло, які також можуть впливати на тіло за допомогою роликів і вібродвигунів і дозволяють опрацьовувати всі проблемні ділянки в області спини і шиї одночасно або почергово.
 • Міостимулятори, що представляють собою електрод, що кріпиться на певну ділянку тіла і стимулюючий нервові закінчення.

Який масажер для спини та шиї вибрати

Досить складно зі стовідсотковою впевненістю визначити, який масажер для шиї і спини краще, і яку модель слід купити - надто багато різних нюансів. Це і вартість масажеру, і його функціональність, і можливість суміщення різних масажних технік, і навіть займане місце. Адже те ж крісло здатне на високому професійному рівні опрацьовувати не тільки спинні і шийні відділи, а й кінцівки, використовуючи ряд автоматичних програм, а у ручного масажера набір функцій багато в чому залежить від кількості насадок, та й користуватися ним не настільки комфортно.

Який краще купити масажер для спини та шиї

Визначаючи, який масажер для спини та шиї краще купити, важливо враховувати не тільки переваги, а й недоліки, щоб при використанні приладу не зіткнутися з низкою проблем. Так, масажне крісло здатне задовольнити всі запити користувача в плані лікувальної дії, але при цьому ціна на нього найвища, а сама конструкція займає досить багато місця.

Масажні накидки досить компактні і зручні, в певній мірі здатні замінити крісла, коштують не так дорого і можуть бути використані вдома, в офісі або в автомобілі. Але для стійкого положення моделей потрібна наявність жорсткої спинки. До того ж у накидок і подушок є обмеження по вазі.

Висновок. Масажери для спини і шиї - відмінні пристрої, які надають терапевтичний і профілактичний ефект. Щоб вибрати правильну модель, необхідно врахувати ряд факторів, отримати рекомендації лікаря і врахувати всі можливі протипоказання.