Який масажер для ніг краще

Який краще масажер для ніг, купити массажер для ніг в Києві, краща ціна

Передмова
Які бувають масажери для ніг
Які є виробники масажерів для ніг
Який ефект надає масажер для ніг
Який масажер для ніг краще і ефективніше
Який купити масажер для ніг
Висновок

Сучасні масажери для ніг є компактними приладами з набором функцій, що дозволяють на професійному рівні опрацювати ступні від пальців до п'яток, розім'яти м'язи, знімаючи з них напругу, поліпшити стан поверхневих і глибоко розташованих тканин, ряду внутрішніх органів. При цьому виробники не зупиняються на досягнутому і активно розробляють нові моделі, використовуючи інноваційні технології. Так що користувачеві при покупці важливо розуміти, який саме масажер для ніг краще придбати, щоб отримати максимальну користь.

Які бувають масажери для ніг

Класифікують масажери для ніг, з огляду на тип управління і вплив, який чиниться на тіло. Прилад може бути механічним або електричним. Очевидно, що для отримання максимально можливого терапевтичного ефекту з забезпеченням комфорту перевагу слід віддати електроприладам. Тепер про те, які бувають масажери для ніг відповідно до їх типу впливу:

 • Компресійні. Це масажери для ніг, чия робота будується на перепадах тиску, що утворюється під час почергового наповнення повітрям і спустошення спеціальних подушок, що охоплюють ногу. Масаж сприяє відтоку лімфи і поліпшення кровообігу, усуває набряклості, почуття втоми, допомагає попередити появу варикозу.
 • Гідраційні. Так називаються ємності з можливістю наповнення водою з ефірними маслами, соляними розчинами або лікарськими рослинними настоями з додатковими функціями інфрачервоного прогрівання і вібромасажу. Це непоганий варіант, якщо потрібно заспокоїти нервову систему, поліпшити тонус судин і забезпечити догляд за шкірним покривом. При цьому терапевтичний ефект від використання таких пристроїв не особливо великий.
 • Роликові масажери для ніг. Так називаються системи, що складаються з різної кількості роликів, які обертаються в різних напрямках з контрольованою інтенсивністю, глибоко опрацьовуючи м'язові тканини. Такі масажери здатні з великою вірогідністю відтворювати різні техніки - Шиацу, Гуаша, розминання, погладжування. Масаж позбавляє від болю, набряклості, перешкоджає розвитку плоскостопості, впливає на акупунктурні точки, покращуючи здоров'я всього організму.
 • Вібраційні. Зазвичай це платформи з рифленою поверхнею, на які необхідно помістити ступні, здатні змінювати режими, швидкість, амплітуду хвиль. Використовують масажери для ніг при необхідності відновлення кровообігу і м'язового тонусу.
 • Комбіновані масажери для ніг. Об'єднують різні види впливу, що збільшує їх ефективність.

Додатковою функцією для багатьох масажерів є інфрачервоне прогрівання, що дозволяє якісно підготувати м'язи до подальших процедур. Ця ж функція використовується як профілактичний захід проти простудних захворювань.

Які є виробники масажерів для ніг

Важливим питанням є і те, якій компанії віддати перевагу, оскільки краще купити масажер для ніг трохи дорожче, але бути при цьому впевненим в результаті. Виробники з хорошою репутацією викликають більше довіри, а висока ціна багато в чому обумовлена ​​розширеним набором функцій і якістю впливу. Але і не особливо розкручені бренди можуть виявитися гідним вибором, так що рекомендується враховувати розділення відповідно до ціни:

 • Преміум клас. Це дорогі масажери для ніг найвищої якості, здатні виробляти професійну масажну дію. Їх виготовляють такі компанії як японська Yamaguchi, тайванська Takasima, сінгапурська ОТО або малазійська Ogawa.
 • Комфорт. Моделі цього сегмента наочно демонструють, який масажер для ніг краще купити, щоб отримати збалансоване співвідношення відносно доступної вартості і прекрасної якості. Серед лідерів американська компанія US Medica, німецька Casada, італійська Anatomico, китайська iRest і китайсько-корейська Hansun.
 • Бюджетні масажери для ніг. До цього цінового сегмента здебільшого відносяться китайські виробники або компанії, що виготовляють різноманітну недорогу техніку. До перших можна віднести китайську Planta, до других - німецьку Zenet або Beurer. Доречі, бюджетні варіанти здатні приємно порадувати, якщо скромний вибір функцій не має особливого значення.

Який ефект надає масажер для ніг

Оцінюючи, який масажер для ніг краще купити, слід орієнтуватися на ефект, який залишається після користування. В першу чергу розглядаються пристрої, які підкуповують тим, що позитивно впливають не тільки на ноги, але і на весь організм. Оздоровлення засноване на опрацюванні безлічі біологічно активних точок на стопах, зв'язаних за допомогою нервових волокон з певними органами і системами. Застосування масажерів для ніг допомагає:

 • Усунути біль, втому, важкість у ногах, що виникають при інтенсивних фізичних навантаженнях або при тривалому знаходженні в положенні стоячи.
 • Зняти напругу, набряклість, стимулювати відтік лімфи.
 • Провести корекцію плоскостопості, усунути наслідки травм кінцівок.
 • Надати профілактичний вплив при ризику розвитку варикозу.
 • Усунути наслідки стресових ситуацій, нормалізувати сон, нормалізувати роботу нервової системи.
 • Зміцнити імунну систему.
 • Допомогти в лікуванні патологій серцево-судинної системи, ожиріння.

При цьому, визначаючи, який масажер для ніг краще, слід враховувати не тільки очікувану користь і лікувальний ефект, а й можливі негативні наслідки, оскільки використання таких приладів має і ряд протипоказань. Так, будучи непоганим профілактичним заходом проти розвитку варикозу, будь-який масажер для ніг протипоказаний при важкій формі цього захворювання. Прилади не можна використовувати при наявності онкологічних процесів в організмі і в разі, коли шкірний покрив стоп має пошкодження.

Також від масажу слід відмовитися при високій температурі і запаленнях в гострій формі - тобто, якщо є небезпека порушення чутливості периферичної нервової системи, що властиво тому ж цукровому діабету. В цьому випадку слід думати не стільки про те, який масажер для ніг краще, скільки про ризик задати надмірно високий температурний режим при проведенні сеансу.

У разі, коли у споживача спостерігаються ураження шкірного покриву і нігтьових пластин грибками і бактеріями, невиправданим стане покупка гідраціонного масажеру для ніг - використання може призвести до загострення патології. Крім того, якщо користуватися приладом будуть всі члени сім'ї, не виключено зараження і поширення інфекції.

Так що, розмірковуючи, який масажер для ніг найкраще купити, має сенс залучити до проблеми вибору лікуючого лікаря. Такий підхід допоможе уникнути неприємних побічних ефектів і негативних наслідків.

Який масажер для ніг краще і ефективніше

 

Який краще масажер для ніг, купити массажер для ніг в Києві, краща ціна

 

Тут в першу чергу потрібно розуміти, навіщо особисто вам такий масажер для ніг. Якщо мета придбання - розслаблення м'язів і усунення втоми в кінці трудового для або після інтенсивних занять спортом, можна віддати перевагу гідромасажній ванні або роликовій системі без розширених можливостей.

 

Якщо ж потрібна профілактика варикозу, який небезпечний для ряду людей, що займаються певною діяльністю, або усунення патологічних процесів шляхом впливу на активні точки, виправданим стане придбання складного масажеру з численними функціями. В цьому випадку комбінований пристрій, що поєднує роликовий, компресійний і вібраційний вплив - той самий масажер для ніг, який буде краще і ефективніше.

Який купити масажер для ніг

Навряд чи можна дати однозначну рекомендацію щодо купівлі масажера для ніг, оскільки для кожного окремого користувача значущим є не тільки функціонал приладу, але і ряд інших нюансів. В першу чергу може враховуватися вартість або бренд, розглядатися дизайн, який забезпечувався б комфортом і простотою використання, інші моменти. Рішення будується на сукупності різних критеріїв, передбачити які навряд чи можливо.

Висновок. На підставі вище сказаного можна стверджувати - електромасажери для ніг здатні повністю замінити професійного масажиста, поліпшити стан здоров'я і усунути негативні прояви. При цьому не можна сказати, який саме масажер для ніг однозначно кращий, з огляду на різні ситуації, в яких може знадобитися його застосування.