Які бувають масажери Марутака

Які бувають масажери Марутака, массажери Марутака купити в Києві, краща ціна, доставка по Україні

Передмова
Який ефект створюють масажери Marutaka?
Які масажери Марутака краще?
Який масажер Марутака краще для дому?
Який вибрати масажер Марутака для ніг?
Висновок

Каталог масажерів Марутака дуже різноманітний, що не дивно, враховуючи існуючі види впливу. Виробники масажного обладнання використовують роликові, вібраційні і повітряно компресійні системи, додають до них інфрачервоний прогрів для посилення ефекту, комбінують техніки і програми. Які бувають масажери Марутака? Зазвичай це апарати, що поєднують кілька видів впливу, ряд інноваційних технологій, популярні масажні техніки Шиацу і Гуаша. Вартість цих конструкцій досить висока, але масажери японської компанії Marutaka коштують кожну копійку цих грошей і окуповують себе повністю.

Який ефект надають масажери Marutaka?

Визначаючи, який масажер Марутака ефективніше, слід враховувати всі види впливу, що надаються ним, і орієнтуватися на очікуваний кінцевий результат. Найвідчутніший терапевтичний ефект буде у масажера з найбільшою кількістю функцій і впроваджених програм. З іншого боку, якщо у користувача немає ні схильності до плоскостопості, ні небезпеки варикозу, ні ризику діабетичної стопи, а від масажу він бажає отримати виключно релаксацію і повноцінний відпочинок, навряд чи варто витрачати гроші на надто круту модель.

Але незалежно від того, який масажер Марутака для ніг ви вирішили купити, при регулярному використанні можна розраховувати на наступні результати:

 • Усунення хворобливості, спазмів і судом в м'язових тканинах.
 • Зняття набряклості і виведення надлишків рідини.
 • Поліпшення циркуляції крові, лімфообігу, що перешкоджає застійним явищам.
 • Швидке відновлення після травм і оперативних втручань.
 • Усунення наслідків стресів.

Більш «просунуті» моделі Marutaka допоможуть при варикозі, поліпшивши стан судин, при діабетичній стопі, п'яткових шпорах і сольових шишках, в разі синдрому холодних ніг і інших патологіях. Складно сказати, який купити масажер Марутака для ніг для впливу на весь організм - всі моделі ретельно розробляють стопу і її зведення, де знаходиться безліч біологічно активних точок. Впливаючи на них, можна поліпшити функціональність і стан різних органів і систем.

Які масажери Марутака краще

Які масажери Марутака найкраще підійдуть для проведення професійних сеансів? На сайті представлено три моделі, які здатні впоратися з більшістю патологічних проблем, пов'язаних з ногами:

 • Marutaka Gold Pro. Це сукупність інноваційних технологій SHAKE-SHAKE, HEEL CARE, автоматичних програм для Релаксації, Оновлення та Відновлення популярних масажних технік. Основна «фішка» моделі, через яку цей масажер Marutaka для ніг краще і ефективніше - метатарзальний вплив. Результат - поліпшення стану підошвенного апоневроза, що відповідає за згинання та розгинання стопи, за пересування і формування зводу.
 • Marutaka Plus RT-1895. Одна з особливостей - повний обхват стопи повітряними подушками. Забезпечується проведення лімфодренажного впливу, що допомагає зупинити формування тромбофлебіту. Плантарний масаж супроводжує трофічний ефект, процедура дозволяє активувати здатність організму до самостійного зцілення і поліпшити стан ахіллового сухожилля, повернути зв'язкам еластичність.
 • Marutaka Construct RT-1898. Який масажер Марутака ефективніше від цієї моделі, що розкладається? Такий знайти досить складно, враховуючи функціональність приладу. Тут доступні точковий і рефлекторний масажі Шиацу і Гуаша, опрацювання ахіллового сухожилля, проведення плантарного і метатарзального впливу, доступна витяжка пальців і розминання в 3D-режимі, інфрачервоний прогрів.

Який масажер Марутака краще для дому

Якщо немає необхідності в лікуванні складних патологій можна віддати перевагу менш функціональним моделям. Розглянемо, який масажер Марутака краще для дому:

 • Marutaka Gold. Відмінна модель з безліччю масажних технік - класична розминка, компресійний вплив, точкова техніка Шиацу і рефлекторна Гуаша. Ефект посилюється завдяки джерелу інфрачервоного тепла.
 • Marutaka RA-01J. Ця модель - наочний приклад того, які бувають масажери Марутака, що поєднують в собі простоту використання і ефективність. Точковий масаж Шиацу, що проводиться цією конструкцією, покращує кровообіг, знімає біль, нормалізує тиск і приводить в норму функціональність серця і мозку.
 • Марутака Touch. Прекрасна демонстрація того, який масажер Marutaka для ніг краще і ефективніше в домашніх умовах. Це простота і ергономічність, наявність автоматичних програм і аеро-компресія плюс інноваційна функція іонізації.

Який вибрати масажер Maruta для ніг

Який масажер Marutaka для ніг краще і ефективніше і на якій моделі зупинити свій вибір? Орієнтуйтеся на свої фінансові можливості, враховуйте свої потреби і технічні характеристики приладу, розраховуйте на використання масажеру надалі - і тоді обраний прилад стане кращим з можливих варіантів.

Висновок. Ми розглянули, які бувають масажери Марутака, оцінили їх можливості і результат при регулярному використанні. Всі моделі мають певні особливості, але кожна з них позитивно впливає не тільки на ноги, але і на весь організм в цілому.