Як вибрати масажне крісло

Як вибрати масажне крісло, купити крісло в Києві, краща цінаПередмова
Які бувають масажні крісла
Які існують виробники масажних крісел
Вплив масажного крісла на організм
Які масажні крісла кращі
Як вибрати масажне крісло
Як вибрати масажне крісло для дому
Як вибрати масажне крісло для офісу
Яке масажне крісло купити
Висновок

Серед великого різноманіття масажних пристроїв чільне місце по праву займають масажні крісла. Це осередок різних масажних технік і впливів з численними режимами інтенсивності і автоматичними програмами, з наявністю інфрачервоного прогріву та інших функцій. Мета таких конструкцій - опрацювання всіх зон тіла, від стопи до шиї, глибоке розминання м'язових тканин, зняття втоми, хворобливості, усунення інших негативних явищ. Коштують такі масажні крісла дорого, але, лише один раз опустившись в таке крісло можна переконатися, що ціна виправдана і в повній мірі обгрунтована.

Важко сказати, які масажні крісла кращі, оскільки виробники примудряються впровадити в кожну модель справді неймовірний набір можливостей, але все ж є ряд нюансів, які дозволять визначитися з вибором.

Які бувають масажні крісла

Якісна конструкція з успіхом замінить професійного масажиста, виконуючи поплескування і постукування, розтягування і розкочування, причому впливаючи одночасно на кожну ділянку тіла. При цьому безліч сканерів і датчиків, об'єднаних в розумну систему аналізуватимуть стан користувача, підлаштовуючись по його стан для оптимізації роботи. Але який би функціонал не мали масажні крісла, при їх виборі керуються поділом за такими типами:

 • Домашні масажні крісла. Відносяться до найбільш комфортних конструкцій за рахунок ряду додаткових функцій - тих же гідромасажних ванн. Крім того, вони здатні відтворювати кілька різновидів масажу.
 • Офісні крісла. Дизайн мало чим відрізняється від домашнього, але серед використовуваних систем присутня повітряно-компресійна. Основні області, що розробляються при використанні масажеру - поперековий і спинний відділ, ноги.
 • Стаціонарні масажні крісла. Відрізняються габаритами і розширеним функціоналом, цілком здатні замінити міні-фізіотерапевтичний кабінет. Відповідно вартість такого професійного обладнання досить висока, так що його доцільно використовувати в СПА-салонах.
 • Масажні крісла-качалки. Функціонал середній, зате така конструкція без проблем впишеться в який інтер'єр.
 • Вендингові масажні крісла. Зручні і комфортабельні пристрої, призначені для опрацювання спинних і ножних м'язових тканин. Такі крісла встановлюють в центрах торгівлі для клієнтів, що бажають відпочити і розслабитися в процесі шопінгу за певну плату.

Які існують виробники масажних крісел

Серед складнощів, що виникають у користувача при визначенні яке саме масажне крісло вибрати - досить велика кількість брендів. Однак серед представленої на ринку продукції можна виділити найбільш популярних виробників:

 • Преміум клас. Особливою популярністю користується техніка беззаперечного лідера Yamaguchi, від нього практично не відстає бренд Fujiiryoki, в цій же категорії знаходяться крісла Panasonic і National, які виробляють свою продукцію з 1985 р.
 • Середній клас. У цій категорії перевагу варто віддати американській компанії US MEDICA, яка зайнялася виробництвом масажної техніки в 1987 році. У цих масажних кріслах немає неймовірних технологій і можливості синхронізації з різними гаджетами, але це доступні, надійні і комфортні моделі, які вражають своєю ефективністю.
 • Бюджетні варіанти. Навіть якщо дороге крісло не по кишені, немає необхідності відмовлятися від мрії, доказом чого є недорога продукція компанії Anatomico з Італії. Відмінно зарекомендувала себе і німецька компанія Casada.

Вплив масажного крісла на організм

Незалежно від класу обладнання, стандартне масажне крісло робить масаж ніг і рук, поперекового, спинного і шийного відділу. Велика частина масажних крісел, які можна вибрати для дому, офісу і салонів, оснащена прямим механізмом, рівномірно розподіляє навантаження по всьому тілу і при роботі переміщається у напрямку знизу-вверх. При цьому відновлюється м'язовий тонус, приходить в норму функціональність серця і судин, артеріальний тиск, знімається набряклість, болючість, стабілізується сон і поліпшується стан здоров'я в цілому. Масажне крісло - це надійна профілактика артриту і артрозу, попередження появи радикуліту.

Масажні крісла достовірно відтворюють ряд популярних технік, використовуючи для цього різні системи. При цьому кожна техніка надає на тіло певний вплив:

 • Роликові елементи можуть бути різних розмірів. Обертаючись в різних напрямках з різною інтенсивністю, вони проводять класичний розминаючий масаж, або точковий вплив Шиацу. Такий масаж відновлює енергетичний баланс, покращує емоційну складову і створює фізичний комфорт за рахунок опрацювання акупунктурних точок, пов'язаних з певними внутрішніми органами і системами.
 • Вібраційні мотори генерують хвилі різної частоти і амплітуди, які глибоко проникають в тканини і поширюються далеко за межі прямого впливу. Призначення такого масажу - стимулювання м'язових тканин, кісток і органів малого тазу.
 • Повітряно-компресійна система - це спеціальні подушки, які поперемінно наповнюються стисненим повітрям. При цьому виникаючий тиск починає впливати на м'язи, підшкірні шари і сполучні тканини, зменшує навантаження, що припадає на судини і серцевий м'яз.

При регулярному використанні масажних крісел можна поліпшити стан хребта, посилити циркуляцію крові, тим самим підвищуючи насичення клітин киснем, швидко вивести токсини і шлаки.

Які масажні крісла кращі

Безсумнівно, кращими по функціональності і терапевтичного ефекту, який чиниться на організм, можна вважати масажні крісла Yamaguchi і моделі інших виробників, що потрапляють в Преміум-клас. Однак якщо є необхідність придбання бюджетного варіанту, варто віддати перевагу кріслам Casada або US MEDICA.

Як вибрати масажне крісло

При підборі масажного крісла важливо враховувати, що вміє робити пристрій, можливості зміни режимів, співвідношення вартості і якості. Значення має і місце проведення сеансів, для домашнього використання хочеться більшого комфорту і розширених функцій, тоді як в офісі досить, щоб модель могла відтворювати базові функції.

Як вибрати масажне крісло для дому

Вирішуючи, яке масажне крісло купити, варто керуватися не лише ціною або брендом, а й звертати увагу на функціональність моделей. Стандартні конструкції здатні відтворювати як мінімум п'ять масажних технік - вони розминають, постукують, надають вібраційний вплив і роблять масаж Шиацу. Зазвичай комплектація включає повітряно-компресійну систему і пристрої, що дозволяють опрацьовувати ноги і стопи в автономному режимі, автоматичні таймери і лічильники антропологічних показників.

Масажні крісла преміум-класу більше підійдуть для дому або для спеціалізованих салонів, оскільки у них є ряд додаткових функцій. Це і інфрачервоний прогрів, що дозволяє зняти біль, і HRI-система, яка визначає проблемні зони і зчитує частоту пульсу, і можливість виконання 3D-масажу. Завдяки інноваційним технологіям крісла преміум дозволяють змінити положення тіла таким чином, щоб забезпечити «Нульовий» ефект, рівномірно розподіляючи навантаження по всій площі і тим самим знижуючи її.

Управління може здійснюватися або за допомогою пульту, або з використанням різних гаджетів. Зовнішнє покриття таких крісел зазвичай натуральна шкіра.

Як вибрати масажне крісло для офісу

Стандартні масажні крісла краще купити для офісу, вони прості у використанні, для управління задіють звичайний дистанційний пульт, верхнє покриття виготовляється з синтетичної еко-шкіри, хоча і високої якості.

При виборі моделі в офіс слід враховувати створюваний рівень шуму під час масажу - сторонні звуки не повинні ускладнювати роботу іншим співробітникам.

Яке масажне крісло купити

Як підібрати масажне крісло, щоб згодом не картати себе за бездумно витрачені гроші? Для цього важливо врахувати ряд нюансів. Краще віддати перевагу досить відомій компанії, готовій надати ряд гарантій на свій виріб. Потім варто визначити основну мету покупки, що визначить необхідний функціонал приладу. Враховується кількість елементів в роликовій системі, вага користувача, оскільки є максимально допустима межа.

Розглядається наявність додаткових аксесуарів, чия вартість у хороших моделей повинна входити в загальну вартість. Важливий матеріал оббивки, дистанційне керування, прогрів. Значення має навіть наявність стереосистеми.

Висновок. Масажне крісло - це відмінний прилад, що дозволяє підтримувати здоров'я організму на високому рівні. Грамотний вибір дозволить насолоджуватися комфортом і якісним масажем протягом дуже довгого часу.