Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!

Як вибрати масажер для шиї

Як вибрати масажер для шиї, купити масажер для шиї в Києві, краща ціна

Передмова
Які бувають масажери для шиї
Як працюють масажери для шиї
На що звертати увагу при покупці
Як користуватися масажером для шиї
Який ефект надає масажер для шиї
Висновок

Масажер для шиї - незамінний засіб для тих, хто змушений вести малорухомий спосіб життя або страждає від надмірних фізичних навантажень, наслідків стресів і певних захворювань. Саме шийна і спинна область страждають в цих випадках в першу чергу, з огляду на ступінь навантажень, що припадає на них. Замінити послуги масажиста можна за допомогою приладів, якщо використовувати професійні моделі. Залишається вибрати модель масажеру для шиї таким чином, щоб забезпечити максимально можливий терапевтичний вплив.

Які бувають масажери для шиї

Визначаючи, які бувають масажери для шиї, можна орієнтуватися на спосіб керування, конструкцію або вид впливу. Можна придбати механічний або електричний масажер. Але перший не дуже комфортний, хоча коштує недорого і не потребує джерела енергії. Електромасажер набагато зручніший, а його досить висока вартість компенсується високою ефективністю. Немає необхідності проходити навчання, щоб знати, як правильно користуватися масажером для шиї. До того ж, багато моделей можуть працювати як від мережі, так і від акумуляторів або від прикурювача автомобіля, використовуючи для цього адаптер.

Досить важливим фактором є основна система, на якій базується робота пристрою:

  • Роликова. На шийну область впливають елементи в кількості від 2 штук, що обертаються в різних напрямках і виконують класичне розминання Шіацу або 3D масаж з натисканням, такий масаж максимально наближений до ручного масажу.
  • Імпульсна. Низькочастотні імпульси це хвилі з частотою трохи більше 1000 Гц. При їх впливі на тіло спостерігається прискорена регенерація нервів і м'язів.

Ці види масажу визнані максимально ефективними порівняно з іншими видами масажу, наприклад такими, як вібрація, яка викликає певні незручності під час використання.

Як вибрати масажер для шиї, Як працює масажер для шиї, як користуватися масажером для шиїЯк вибрати масажер для шиї, з огляду на конструкцію апарату? Оскільки при проведенні професійного масажу досить часто шию опрацьовують разом зі спинним відділом, можна використовувати універсальні прилади - накидки, жилети, хребетні аплікатори. Однак якщо орієнтуватися в першу чергу на опрацювання шийного відділу, перевагу слід віддати масажним комірцям, які можуть бути як роликовими, так і вібраційними. На нашому сайті представлені найбільш вдалі моделі масажерів для шиї:

  • Масажер для шиї Kiashi Kobido. Як працює масажер для шиї? У цій моделі чотири роликових елемента і можливість теплового прогріву. Ролики розташовані під кутом і виконують 3D масаж з натисканням, самостійно регулюючи напрямок обертання. Автоматичний таймер регулює час проведення процедури. Ролики розминають і розігрівають глибоко розташовані м'язи, а спеціальний фіксатор демонструє, як правильно користуватися масажером для шиї, утримуючи його в потрібному положенні.
  • Масажер для шиї RoTai Iron Man RT1062. Компактна модель з 2-ма масажними елементами, якы створюють імпульси та прогрівають шийний відділ. Ця модель не викликає питань, як користуватися масажером для шиї, її достатньо ввімкнути та одягти на шию, а далі за допомогою пульту налаштувати потрібний режим та інтенсивність масажу.

Як працюють масажери для шиї

На сьогоднішній день масажна індустрія пропонує два класи пристроїв – розминаючі та імпульсні. Перші показані користувачам з остеохондрозом, остеопорозом та міозитом з постійною напругою м'язів, оскільки дія роликової системи відрізняється якістю масажу. Роликова система діє більш глибоко розминаючи м'язові тканини, при цьому доступний вибір інтенсивності та швидкість, з якою обертаються головки. Такі моделі в порівнянні з імпульсними приладами відрізняються більшою універсальністю.

У імпульсних пристроїв масаж виконують спеціальні головки невеликого діаметра, а відчуття під час сеансу нагадують проходження крізь м'язи електроімпульсів. Використовувати такі моделі рекомендується у випадках остеоартрозу та остеохондрозу, при хворобливості м'язових тканин.

На що звертати увагу при покупці

Враховувати варто все - і діючу систему, і зручність конструкції, і наявність підігріву з можливістю регулювання його рівня. Потужність приладу важлива з тієї позиції, що чим вона вище, тим більше варіантів налаштувань. Перед тим як вибрати масажер для шиї не зайвим буде уточнити у сімейного лікаря протипоказання. Існує досить багато захворювань, при яких потрібний спеціалізований вплив або масаж і зовсім заборонений.

Як користуватися масажером для шиї

Тепер про те, як користуватися масажером для шиї. Правила в залежності від моделі можуть змінюватися, проте основні принципи залишаються незмінними:

  • Розминаюча зона повинна бути максимально розслабленою.
  • Неприємні відчуття під час сеансу повинні бути повністю відсутніми.
  • Тиск потрібно поступово збільшувати, чергуючи при цьому ритми.
  • Протипоказано опрацьовувати ділянки, на яких розташовуються лімфатичні вузли.
  • Напрямок масажу шиї - зверху-вниз.

В цілому ж робота з комірцевими моделями максимально спрощена, важливо прочитати інструкцію, щоб ознайомитися з індивідуальними характеристиками приладу і правильно розташувати масажер.

Який ефект надає масажер для шиї

Шийні масажери користуються підвищеною популярністю, «відвоювавши» для себе 30% ринку, що не дивно, враховуючи кількість випадків остеохондрозу через сидячу роботи і малорухливий спосіб життя. Також рушійним фактором являється те, який ефект створює масажер для шиї. Це усунення болючості і напруженості м'язів, особливо при поворотах шиї, нормалізація високого внутрішньочерепного тиску, відчуття тяжкості в плечах, хрускіт, що з'являється в шийному відділі при рухах. Масажери допомагають усунути запаморочення і порушення зору, до яких призводять збої у відтоку крові.

Висновок. Масажери для шиї - відносно недорогий, простий у використанні і ефективний спосіб усунути проблеми, що виникають на фоні малоактивного і сидячого способу життя. Правильно підібрана модель здатна істотно знизити неприємну симптоматику і стане прекрасною заміною процедур в масажних кабінетах.