Як вибрати масажер для ніг?

Як вибрати масажер для ніг, купити в Києві, краща цінаПередмова
Види масажерів для ніг
Функції масажерів для ніг
Виробники масажерів для ніг
Який масажер для ніг краще
Показання до використання
Протипоказання до застосування
Як користуватися масажером для ніг
Користь від масажеру для ніг
Висновок

Масажери для ніг покликані поліпшити самопочуття в кінці важкого дня - зняти напруженість м'язів, допомогти розслабитися, усунути біль і набряклість. Користь від масажу масажером для ніг поширюється на весь організм, враховуючи його особливість роботи. Опрацьовуючи ступні, системи масажеру впливають на біологічно активні точки, які пов'язані з різними органами і системами. В результаті покращується здоров'я в цілому, а комплексні заходи, в які входить професійний масаж, допомагають усунути ряд захворювань або істотно полегшити негативну симптоматику. Але важливо розуміти, як вибрати масажер для ніг, щоб вплив приносив максимальну користь і відповідав потребам споживача.

Які бувають види масажерів для ніг?

При сумнівах щодо того, який вибрати масажер для ніг, почати слід з його різновидів, оскільки таких пристроїв існує безліч. Класифікують ці прилади по типу управління і по впливу, який вони здійснюють на організм. Масажери для ніг бувають механічними і електричними. Перші прості, надійні і недорогі, непогано знімають втому і хворобливі відчуття. Але слід розуміти, як користуватися масажером для ніг такого типу - тут немає ні автоматичних програм, ні додаткових насадок, ні різних швидкостей роботи, та й повністю розслабитися при самомасажі не вийде.

Інша справа електромасажер, що працює від мережі або акумуляторів. Конструкція може являти собою платформу, компресійні чоботи, ванночку для гідромасажу або камеру з нішами для ніг, при цьому який і як вибрати масажер для ніг залежить від області, яку слід опрацьовувати в першу чергу і від виду пріоритетного впливу:

 • Роликові масажери. Користуються найбільшою популярністю завдяки тому, що здатні відтворювати кілька масажних технік, від класичних розтирань і розминання до складних Шиацу і Гуаша. Роликова система складається з декількох елементів, які обертаються, змінюють напрямок і пересуваються з місця на місце. Ролики можуть бути виготовлені з недорогих матеріалів і з натуральних каменів, в деякі вбудовують джерела інфрачервоного тепла, що підвищує їх ефективність.
 • Вібраційні масажери. Під час роботи системи створюються хвилі різної частоти і амплітуди. Їх перевага в тому, що при направленні на певну ділянку вібраційні хвилі поширюються набагато далі, позитивно впливаючи на весь організм.
 • Повітряно-компресійні масажери. Система являє собою повітряні подушки, в які компресором поперемінно передається і відкачується повітря. В результаті таких перепадів створюється тиск, який м'яко стискає м'язи.
 • Гідраційні масажери. Це глибокі ванночки з ефектом виру, з виступами, роликами, іншими елементами для масажу ступень. Деякі забезпечені вібраційними системами, термостатами, роблять пілінг і бульбашковий масаж.
 • Комбіновані масажери. Такі конструкції коштують дорожче, але вирішуючи, який вибрати масажер для ніг, щоб отримати максимальний ефект, зупинятися краще на них. Кілька видів впливу забезпечують більш глибоке опрацювання м'язів і діють більш цілеспрямовано.
 • Інфрачервоне тепло. Багато моделей оснащені джерелами тепла, оскільки завдяки йому процедури, які проводяться,  стають більш ефективними.

Які існують функції у масажерів для ніг, купити в Києві, краща цінаЯкі існують функції у масажерів для ніг?

Розмірковуючи, як вибрати масажер для ніг правильно, важливо звернути увагу на можливості приладу. Чим багатше запропонований функціонал, тим більше масажних технік і автоматичних програм він в змозі відтворити. Відповідно збільшується вартість виробу і отримується користь від масажу масажером для ніг. Як правило, прилади, що входять в середній ціновий сегмент, можуть відтворювати ряд програм, будучи комбінованими конструкціями. Функціонал таких моделей включає:

 • Вибір однієї з встановлених автоматичних програм.
 • Можливість ручної настройки впливу.
 • Вибір інтенсивності масажної процедури.
 • Визначення швидкості обертання роликів або вібродвигунів.
 • Включення джерела інфрачервоного тепла.
 • Залучення певної масажної техніки - класичного масажу з розтиранням і розминкою, більш складних Шиацу і Гуаша.
 • Автоматичне відключення масажеру для ніг після закінчення часу завдяки вбудованому таймеру.

У більш дорогих приладів є можливість задіяння інноваційних технологій - метатарзальної, лімфодренажної, антицелюлітної та інших.

Які є виробники масажерів для ніг?

У тому, як вибрати масажер для ніг, велике значення відіграє виробник - власне, саме бренд багато в чому визначає ціну. Деякі компанії зосереджують свою увагу на виготовленні бюджетних масажерів для ніг, є і такі, які вважають за краще випускати моделі Преміум, начиняючи їх всілякими інноваційними функціями. Споживачеві ж залишається порівнювати можливості і приладів, і своїх гаманців, визначаючи, який вибрати масажер для ніг:

 • Моделі Преміум-класу. Серед компаній, які переважно виробляють такі моделі, головні позиції займає японська Yamaguchi, що спеціалізується на масажному обладнані різного призначення. До Преміум-класу відносяться і деякі масажери тайваньских, сінгапурських і малазійських компаній.
 • Категорія Комфорт. Це якісні та доступні за ціною масажери, провідними виробниками яких є американська компанія US Medica, японська Marutaka, німецька Casada.
 • Якщо ви міркуєте як вибрати масажер для ніг, який не відобразиться на сімейному бюджеті, слід розглянути моделі виробників, зосереджених на випуску недорогих, але якісних і досить функціональних моделей. До таких можна віднести компанії Rio-Tai і Zoryana.

Особливості та відмінності виробників

З огляду на величезну кількість виробників, закономірно виникає питання, який масажер для ніг краще і якій компанії віддати перевагу. Тут користувачеві доведеться оцінювати запропоновані функції - види масажу, кількість програм, області, що проробляються. Наприклад, компанія Yamaguchi пропонує конструкції, що використовують відразу декілька систем - роликову, компресійну і вібраційну, додатково приєднуючи інфрачервоний прогрів. Моделі компанії розминають не тільки стопи, але і щиколотки, і ікри.

Втім, компанія Casada і фірма iRest, які пропонують свою продукцію значно дешевше, теж не надто обмежують функціонал. Але, визначаючи, який вибрати масажер для ніг, потрібно розуміти, що різниця може спостерігатися в оформленні, якості матеріалів, в наявності інноваційних технологій і інших факторах.

Який масажер для ніг краще, купити в Києві, доставка по УкраїніЯкий масажер для ніг краще?

Споживачеві доведеться самому вирішувати, який масажер для ніг краще саме для нього. Враховувати треба все - вартість моделі, виробника, кількість масажних програм і технік. Не всіх влаштовує роликовий масажер, а хтось не в захваті від вібраційної моделі. Комусь достатньо одного класичного масажу, а хтось мріє про екзотику - Шиацу і Гуаша. Модель може вибиратися виключно для того, щоб розслабитися після стомлюючого дня або ж масаж повинен стати комплексним заходом при боротьбі з варикозом або цукровим діабетом. Всі ці нюанси потрібно враховувати, розбираючись як вибрати масажер для ніг і визначаючи кращий варіант.

Показання до використання

Масажери для ніг можна використовувати і для лікування захворювань кінцівок, і як профілактичний засіб, що попереджає розвиток ряду патологій, і як метод повноцінного відпочинку. Ці пристрої прості і не викликають труднощів у тому, як користуватися масажером для ніг. Використання масажерів показано людям, які більшу частину часу перебувають «на ногах», особливо якщо доводиться носити не занадто зручне взуття, а також тим, хто веде недостатньо рухливий спосіб життя. Їх рекомендують при цукровому діабеті, при наявності п'яткових шпор, при артрозах і артритах, при зайвій вазі, під час реабілітаційного періоду після травм.

Звичайно, перед тим, як використовувати масажери в якості терапії, слід проконсультуватися з лікарем - він допоможе виробити грамотну схему сеансів.

Протипоказання до застосування

Ще один важливий аспект, який слід згадати перед тим, як вибрати масажер для ніг - протипоказання, оскільки сеанси показані далеко не всім:

 • Важка ступінь варикозу.
 • Наявність онкологічних захворювань.
 • Пошкоджений шкірний покрив на стопах.
 • Висока температура тіла, що свідчить про протікання гострих запальних реакцій.

Як користуватися масажером для ніг?

Найскладніше - як вибрати масажер для ніг, щодо використання, тут проблем не виникає. До кожного пристрою додається детальна інструкція, можна проконсультуватися з продавцем і лікарем, крім того, є загальноприйняті правила. Для того, щоб спостерігалася користь від масажу масажером для ніг сеанси повинні бути регулярними. Використовувати прилад можна кілька разів на день, але час сеансу не повинен перевищувати 15-20 хвилин.

Яка користь від масажу масажером для ніг?

Залишилося розглянути, який надає ефект масажер для ніг. При регулярних сеансах вдається усунути втому і хворобливість, відчуття тяжкості, зняти набряклість, виправити плоскостопість і усунути наслідки нервових стресів. Масаж стоп нормалізує сон, підсилює імунітет, допомагає запобігти розвитку варикозу. На стопах знаходиться безліч біологічно активних точок, пов'язаних з різними внутрішніми органами і системами. Таким чином, покращуючи стан ніг, вдається поліпшити здоров'я всього організму.

Висновок: Розглянувши, який ефект надає масажер для ніг, можна стверджувати, що такі процедури приносять безперечну користь. Придбання якісного пристрою стане вигідним вкладенням коштів.