Як користуватися свінг машиною

Як користуватися свінг машиною, купити свінг машину в Києві, краща цінаПередмова
Які бувають свінг машини
Як працює свінг машина
Як користуватися свінг машиною
Позитивний ефект від свінг машини
Кому підійде свінг машина
Висновок

Свінг машина - являє собою пристрій, який допомагає користувачеві проводити оздоровчі вправи без особливих зусиль. Цей вертебральний тренажер не вимагає фізичних навантажень для того, щоб підвищити в організмі рівень кисню, а позитивний ефект від свінг-машини можна спостерігати після короткого часового проміжку. При цьому вплив є комплексним, оскільки свінг машина покращує стан ряду внутрішніх органів і функціональність різних систем, допомагає виправити поставу і вирішити безліч проблем зі здоров'ям.

Які бувають свінг машини

Незважаючи на те, що чимала кількість таких тренажерів виробляються в різних країнах, їх конструкції і вплив аналогічні. Свінг машину під назвою «Золота рибка» було винайдено в Японії, щодо назви, вона була дана з урахуванням дій, які користувач пасивно виконує при його використанні. Вони нагадують рухи, які робить риба під час переміщення у воді.

При роботі тренажеру в дію наводяться відразу чотири системи, кожна з яких має своє власне призначення:

 • Свінг машина працює з нервовою системою, надаючи їй седативний вплив.
 • Інфрачервоне прогрівання розслабляє м'язи, готуючи їх до подальших процедур. Тепло сприяє поліпшенню циркуляції крові, прискорює зняття набряклості, запальних процесів.
 • Поверхневий масаж знімає напруженість з м'язових тканин і активує роботу лімфодренажної системи.
 • При розгойдуванні в сторони, яке проводиться за допомогою каретки, досягається розслабляючий ефект.

У список найбільш популярних моделей можна включити «Титан FM-2343-2», «Біо-Енерджі», «Backlife», «Sving mashina-3» - саме ці свінг машини продемонстрували оптимальне співвідношення вартості і якості при оптимальній ефективності.

Як працює свінг машина

Тепер докладніше про те, як працює свінг машина. За статистикою біль в спинному відділі відчуває 50% населення, при цьому однією з основних причин є проблеми з хребтом. В ідеалі хребетний стовп повинен бути достатньо гнучким, щоб змінювати своє положення як в поздовжніх напрямках, так і в поперечних. Саме такий стан йому забезпечують тривалі піші прогулянки або регулярні заняття зі свінг-тренажером.

Робота свінг машини починається після того, як користувач лягає на спину, розміщуючи щиколотки в спеціальних поглибленнях каретки. При включенні каретка починає рухатися, розгойдуючи ноги для здійснення хвильових переміщень. Від ніг хвилі переходять до тазу, далі йде хребет - в його суглобах відбуваються дії, властиві ходьбі, що і забезпечує позитивний ефект.

Як користуватися свінг машиною

Існує ряд рекомендацій, які роз'яснюють, як користуватися свінг машиною:

 • Сеанси слід проводити в ранкові та вечірні години.
 • Тривалість першого заняття не повинно перевищувати п'яти хвилин. Потім час поступово збільшують, максимальний вплив - 25 хвилин.
 • Перед тренуванням і після нього необхідно випити 200 мл води для виведення шлаків.
 • Заняття на свінг машині проводять після прийому їжі та коли пройде дві години.
 • Поверхня, на яку потрібно лягти, не повинна прогинатися, найкраще робити процедури на підлозі, прийнявши положення лежачи. Руки розташовують уздовж тіла, м'язи повинні бути розслаблені.
 • З огляду на те, що основному тертю піддаються гомілкостопи, бажано надіти шкарпетки або використовувати тканину, обернувши її навколо щиколоток.
 • У випадку, коли робота свінг машини викликає хворобливі відчуття, сеанс краще перервати і проконсультуватися з лікарем.
 • Якщо має місце запаморочення, тривалість вправ скорочують вдвічі, в подальшому орієнтуючись на самопочуття.
 • Заняття потрібно проводити протягом 10 днів, після чого перерватися на 7 днів.

Позитивний ефект від свінг машини

Основний вплив свінг машини на організм - відновлення функціональності хребта і стабілізація його структури. Досить 15 хвилин занять з тренажером, щоб:

 • Стимулювати кровообіг.
 • Усунути напруженість і негативні наслідки стресових станів.
 • Привести в норму роботу ендокринних залоз і кишечника, поліпшити стан шкірного покриву.
 • Провести корекцію постави при її порушенні.
 • Скорегувати обриси тіла і допомогти йому у втраті надлишків ваги.
 • Поліпшити стан серця, судин і органів дихання.

Кому підійде свінг машина

Тепер про те, кому підійде свінг-машина. Медики рекомендують використовувати її пацієнтам, що страждають від хворобливих відчуттів в шийному, плечовому відділі, при недостатній рухливості хребетного стовпа, при остеохондрозі, зачіпає попереково-крижову область, при наявності сколіозу. Свінг машину використовують в разі ожиріння, анемії, варикозу і в'ялоперебігаючому паралічу, застосовують при запорах, гемороїдальних проявах, при наслідках розвитку тромбофлебіту венозної системи ніг. Свінг машини рекомендовані людям, які ведуть недостатньо активний спосіб життя, тим, хто швидко втомлюється в процесі роботи.

Висновок. Свінг-машини компактні, відрізняються доступною вартістю, не викликають труднощів при використанні і досить ефективні, особливо при недостатності фізичної активності.