Як користуватися масажером для ніг

Як користуватися масажером для ніг, купити в Києві, краща ціна, гарантіяПередмова
Як користуватися масажером для ніг
Різновиди масажерів для ніг
Як працює масажер для ніг
Як робити масаж ніг масажером
Як часто можна користуватися масажером для ніг
Протипоказання
Ефект від масажеру для ніг
Висновок

Основне завдання, яке виконують наші ноги - пересування і утримання в рівновазі всього тіла. Протягом дня саме стопи піддаються підвищеному навантаженню, що веде до появи відчуття втоми, болю, набряклості. Ситуація ускладнюється носінням незручного взуття, одночасно підвищується ризик розвитку різних патологій - артрозу, плоскостопості, артритів і інших. Усунути негативні прояви допомагає професійний масаж, здатний розслабити, тонізувати і позитивно вплинути на м'язи. Але щоб позитивний ефект був постійним, сеанси повинні проводитися регулярно, що не завжди зручно і досить дорого. Сучасні масажери для ніг успішно замінюють людей, але важливо знати, як правильно робити масаж з їх допомогою.

Ці пристрої допомагають не тільки усунути неприємні прояви на ділянці, що опрацьовується, але і поліпшити стан усього організму. Такий вплив пояснюється великою кількістю біологічно активних точок, зосереджених на підошві та пов'язаних з рядом органів і систем. Якщо зрозуміти, як користуватися масажером для ніг, можна стимулювати ці точки, поліпшивши функціональність організму.

Різновиди масажерів для ніг

Перш ніж розбиратися як масажувати ноги масажером, слід визначити, яку саме модель найкраще використовувати. Різновидів масажерів для ніг досить багато, але в першу чергу вони поділяються на дві великі групи - механічні та електричні пристрої. В першу входять конструкції, прості за своєю будовою і не викликають труднощів у питанні, як використовувати масажер для ніг. Це масажні килимки, спеціальне взуття, ручні прилади з насадками, підлогові основи з обертовими рельєфними елементами з різних матеріалів, голчасті валики, м'ячики і циліндри.

Незважаючи на їх доступну вартість і розуміння як працює масажер, користуватися такими конструкціями не завжди зручно - потрібно точно визначати силу впливу, дотримуватися правильної траєкторії руху, бути знайомим з масажними техніками. Електромасажери набагато вигідніше, хоча і коштують недешево. Вони працюють від мережі, так що ніяких зусиль для проведення сеансу не потрібно. Навіть бюджетні моделі запрограмовані на проведення професійного масажу, користувачеві доступний вибір техніки, інтенсивність впливу, тривалість процедури, режим роботи. Різниця полягає і в тому, як працює масажер, класифікацію проводять у відповідності зі способом впливу:

 • Вібраційні. Як користуватися масажером для ніг з такою системою? Зазвичай це платформи, які при включенні створюють хвильові коливання з різною частотою і амплітудою. Вплив вібрації покращує циркуляцію крові і лімфи, служить профілактикою варикозу, атеросклерозу, закупорки судин і утворення п'яткових шпор.
 • Повітряно-компресійні. Як робити масаж ніг масажером з такою системою? Масаж проводиться за рахунок тиску, який утворюється при поперемінному наповненні і спустошенні повітряних подушок. Вплив допомагає зміцнити імунітет, поліпшує стан судин, стабілізує функціональність всіх систем.
 • Роликові. З огляду на розширену функціональність таких моделей, важливо розуміти, як правильно робити масаж. Система складається з декількох елементів, які обертаються в різних напрямках і переміщаються по певних траєкторіях, можуть виконувати растираючі, розминаючі, поплескуючі і постукуючі рухи. Якісні роликові масажери здатні імітувати навіть складні техніки - Шиацу, Гуаша. Покращують стан внутрішніх органів, посилюють циркуляцію крові.
 • Гідромасажні. Як використовувати масажер для ніг такого типу? Вплив забезпечує вода, наливається в ємності, на дні яких є різні елементи - ролики, виступи, форсунки. Деякі моделі діють за принципом джакузі.
 • Міо-стимулятори. Використовуються для розігріву або розслаблення м'язових тканин. Впливають за допомогою слабких імпульсів струму, завдяки чому м'язи скорочуються.
 • Комбіновані. Поєднують різноманітні впливи, додатково в такі масажери для ніг можуть встановлюватися інфрачервоні джерела тепла і магнітні випромінювачі, які підсилюють терапевтичну дію.

Як працює масажер для ніг?

Як користуватися масажером для ніг і як він працює? Незалежно від типу пристрою, його основне завдання - опрацювання м'язових тканин і вплив на стопи, де знаходиться понад 70000 нервових закінчень, кожне з яких пов'язане з певними органами, системами та зонами на тілі. Те, як робити масаж ніг масажером залежить від його типу та конструкції - існують моделі закритого типу з фіксацією голеностопа і без неї, платформи з роликовими і вібраційними системами, чобітки, які розробляють не тільки стопи, але і гомілки. Деякі моделі чобітків можуть трансформуватися і опрацьовувати одну або декілька вибраних ділянок.

Як робити масаж ніг масажером, краща ціна, купити в КиєвіЯк робити масаж ніг масажером?

Важливе питання як користуватися масажером для ніг, хоча по суті в процедурі немає нічого складного. До кожної моделі додається інструкція, де докладно описані всі доступні програми і техніки, їх включення і установка потрібного режиму і інтенсивності впливу. Тривалість одного сеансу повинна становити максимум 20 хвилин.

Якщо проведення масажу є методом лікування при певній патології, то подробиці того як користуватися масажером для ніг необхідно обговорити з лікарем, який допоможе розробити схему. У разі, коли потрібно просто розслабитися і насолодитися самим масажем пристрій можна включати при необхідності, дотримуючись рекомендацій в інструкції.

Як часто можна користуватися масажером для ніг?

Тепер про те, як часто можна користуватися масажером. Для отримання постійного позитивного ефекту сеанси повинні бути регулярними, проводити їх рекомендується 3-4 рази протягом дня.

Протипоказання для масажу масажером для ніг

Мало розуміти, як правильно робити масаж, потрібно враховувати безліч нюансів, і в першу чергу розглядати ситуації, коли використання приладу протипоказане. Заборона може виникнути:

 • При наявності ракових і доброякісних пухлин і новоутворень.
 • При патологіях крові, особливо з ризиком формування тромбозу, внутрішніх крововиливів.
 • При захворюваннях щитовидної залози.
 • При запальних процесах гострого перебігу, запально-алергічних хворобах шкіри.
 • При венеричних захворюваннях і тих, що ведуть до надмірної нервової збудливості.
 • При туберкульозі, нирковій або печінковій недостатності.

Який ефект дають масажери для ніг, купити в Києві, краща цінаЯкий ефект дають масажери для ніг?

Якщо правильно підібрати пристрій, знати, як користуватися масажером для ніг, слідувати інструкції і дотримуватися рекомендацій лікаря, можна отримати приголомшливий ефект крім розслаблення або тонізації м'язів:

 • Усунути біль і набряклість, поліпшити кровообіг і лімфообіг, прискорити обмінні процеси, відновити рухливість суглобів, що погіршилися через артроз або артрит.
 • Стимулювати рефлекторні ділянки на стопі, впливати на активні точки, покращуючи тим самим функціональність внутрішніх органів.
 • Стабілізувати роботу нервової та імунної системи, опорно-рухового апарату.
 • Попередити застій крові, відновити функціональність стоп.
 • Регулярні сеанси перешкоджають розвитку плоскостопості.
 • Зміцнюють м'язові тканини склепіння стопи.

Якщо знати, як масажувати ноги масажером, можна нормалізувати сон і артеріальний тиск, зняти наслідки стресових станів, поліпшити стан шкіри і попередити її раннє огрубіння.

Висновок: Важливо не тільки грамотне придбання приладу, але і розуміння того, як масажувати ноги масажером. Такий пристрій допоможе не просто підтримувати здоров'я ніг, а й усуне ряд патологій в комплексі з іншими засобами.