Horizon Fitness – якість, перевірена часом

Компанія Horizon Fitness більше чверті століття займається розробкою і виробництвом спортивного обладнання для дому і спортивних залів.

Ще на самому початку своєї діяльності Horizon Fitness організувала випуск орбітреків і бігових доріжок, розрахованих на масового споживача. Такий уніфікований підхід зовсім не означає, що товар поступається за якісними показниками інших тренажерів. Навпаки, тільки компанія, що має сучасну високотехнологічну базу, може собі дозволити випуск продукції, що відповідає вимогам як професіоналів, так любителів. Завдяки високій якості спортивного обладнання, ТМ Horizon Fitness завоювала визнання у всіх куточках планети.

Тренажери ТМ Horizon Fitness користуються популярністю, так як їх амортизаційні та функціональні якості набагато перевершують їх вартість. Ціни на бігові доріжки і орбітреки від солідної торгової марки Horizon Fitness, яка знаменита своєю бездоганною репутацією, – це подарунок усім любителям спорту! Маючи розвинену систему збуту світового рівня, компанія може собі дозволити реалізувати обладнання професійної якості за цінами, доступними для всіх.