Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!

Чим відрізняються масажери Марутака

Чим відрізняються масажери Марутака, массажери Марутака купити в Києві, краща ціна, доставка по Україні

Передмова
Які бувають масажери для ніг Marutaka?
Чим відрізняються масажери Марутака між собою?
Чим відрізняються масажери Marutaka від інших масажерів?
Який ефект надають масажери для ніг Marutaka?
Чому масажери Marutaka так популярні?
Який вибрати масажер Марутака для дому?
Висновок

Масажери Марутака для ніг - відмінний спосіб зняти напругу, повноцінно відпочити і отримати заряд бадьорості, усунути біль і набряклість, попередити розвиток різних патологій і поліпшити стан усього організму. У цій індустрії є свої лідери, і одне з чільних місць займає японська компанія marutaka.

Головна особливість масажерів Марутака - використання східної масажної техніки, на базі якої побудована робота приладу. При цьому для реалізації цього завдання інженери компанії використовують інноваційні технології та новітні медичні розробки в сукупності з досконалим знанням особливостей людського тіла.

Які бувають масажери для ніг Marutaka?

Лінійка масажерів для ніг компанії marutaka вражає своєю різноманітністю. Представлені моделі здатні опрацьовувати не тільки стопи, на яких знаходиться велика кількість біологічно активних точок, а й гомілки, ікри, ахіллове сухожилля. Поговоримо про те, які бувають масажери Марутака на прикладі найбільш популярних моделей:

 • Модель Gold Pro. Багатофункціональна модель для професійного масажу. Допомагає усунути судоми в м'язах, провести профілактику підошовного фасциту, проводить плантарний масаж, покращує стан ахіллового сухожилля, максимально ефективна при анемії ніг.
 • Модель Takai. Ця модель marutaka має розкладну конструкцію, що дозволяє використовувати масажер одночасно двум користувачам, та пропрацювати не тільки стопи, але і гомілки, коліна, стегна та руки. Розминає ахілове сухожилля, забезпечує витяжку пальців і плантарний масаж має яскраво виражений лімфодренажний ефект.
 • Модель Mediness. Забезпечує проведення лімфодренажного, плантарного, рефлекторного та точкового масажу, розминає стопи та гомілки, виконує витяжку пальців, знімає набряклість ніг. Ефективна при цукровому діабеті, порушенні кровообігу, а також при судомах та відчутті важкості в ногах.
 • Модель Ashi. Розминає пальці ніг, стопу і гомілковостопний суглоб, допомагає поліпшити циркуляцію крові і стабілізувати артеріальний тиск, проводити сеанси на професійному рівні. Опрацьовує глибоко розташовані м'язи і проводить точковий масаж, покращуючи тим самим стан всього організму.
 • Модель Gold Touch. Стильний масажер, ретельно опрацьовує глибоко розташовані м'язові тканини. Чим відрізняються масажери Марутака цієї моделі, так це здатність до відтворення самих популярних технік - Шиацу, Гуаша, класичному разминанню і розтягуванню зводу ступні.

Масажери marutaka демонструють високу ефективність та позитивний терапевтичний ефект.

Чим відрізняються масажери марутака між собою?

Слід зазначити, що практично всім масажерам для ніг компанії Марутака властиві певні базові функції. У всіх моделей в наявності інфрачервоний прогрів, який посилює терапевтичний вплив приладу, здатність до точкового і рефлекторного масажу. Щодо відмінностей масажерів між собою, це може бути набір автоматичних програм, різні види масажу і відтворюючі їх системи, конструкція і дизайн.

Крім роликових елементів, що відрізняються формами і розмірами, в моделі можуть бути присутніми повітряні подушки і вібраційні двигуни. Всі ці складові впливають на вартість приладу, яка також є відмінною рисою моделей.

Чим відрізняються масажери Marutaka від інших масажерів?

Якби масажери Марутака не відрізнялися між собою, при можливості вибору серед моделей різних компаній перевага віддається саме їм. У чому відмінність масажерів Марутака від інших масажерів? Таких нюансів досить багато - це і розширена функціональність, і використання інноваційних технологій при створенні конструкцій, і підвищений комфорт при використанні.

Практично всі масажери японської компанії достовірно імітують роботу професійних масажистів, відтворюючи знамениті техніки Гуаша і Шиацу, що є аж ніяк не в кожному пристрою інших марок. Ще одна «фішка», яку японські інженери впроваджують в свої творіння - здатність до виявлення патологій, які зачіпають внутрішні органи, шляхом оцінки хворобливих відчуттів, що з'являються в розминаючій зоні.

Також слід згадати багатий набір автоматичних програм, кожна з яких має свої особливості і призначена для опрацювання певних областей. Користувачеві досить натиснути всього одну кнопку на пульті, щоб почати оздоровчий сеанс.

Який ефект створюють масажери для ніг Marutaka?

Ще одна причина високої затребуваності японських конструкцій - терапевтичний ефект від масажерів Марутака для ніг. При регулярному використанні достатньо 15-хвилинних сеансів, щоб отримати такі результати:

 • Усунути хворобливість без використання медикаментозних препаратів.
 • Посилити циркуляцію крові і лімфи, що дозволить активно постачати тканини киснем і живильними речовинами.
 • Поліпшення стану лімфообігу допоможе позбутися набряклості і вивести з організму зайву рідину.
 • Нормалізувати функціональність серця, судин, усунути застійні явища, що допоможе запобігти формуванню тромбів.
 • Стабілізувати тиск.
 • Зміцнити імунну і центральну нервову систему.
 • Поліпшити властивості крові.

Який ще ефект від масажера Марутака очікувати? Залежно від того, який саме режим обраний користувачем, вплив може бути або тонізуючим, або розслабляючим. Також застосування приладу буде виправданим при необхідності нейтралізації негативних наслідків стресових ситуацій.

Чому масажери Marutaka так популярні?

Крім уже зазначених нюансів можна назвати ще один фактор, наявність якого підсилює позитивний ефект від масажерів Марутака для ніг і підвищує популярність моделей. Деякі прилади лікарі рекомендують використовувати при наявності цукрового діабету для запобігання розвитку діабетичної стопи. Такою унікальною здатністю володіють лічені одиниці масажерів.

Який вибрати масажер Марутака для дому?

При виборі приладу слід керуватися цілою низкою чинників - яку саме проблему покликаний вирішити масажер, наявність яких автоматичних програм потрібно в першу чергу, які техніки будуть найбільш затребуваними. Важливий також очікуваний ефект від масажерів Марутака для ніг, та й вартість має не останнє значення.

Висновок. Масажери Марутака по праву займають лідируючі позиції, вони надійні, компактні, функціональні, мають розширені можливості і здатні значно поліпшити здоров'я користувача. Висока вартість повністю виправдана і окупається в короткі терміни.