Топ продажу

Масажер для ніг LightStep

Код товару: 45929
Виробник: Health-Island
9 відгуків
Є в наявності
7990 грн.
Оформити розстрочку

Масажер для ніг LightStep - це компактний і універсальний прилад, який допомагає вам піклуватися про своє здоров'я в будинку, в офісі і навіть в автомобілі. Дана модель укомплектована вісімнадцятьма ролами з інфрачервоним прогріванням, які створюють відчуття прогулянки по теплій морській кальці. При цьому масажер для ніг LightStep, купити який ви можете на нашому сайті, ефективно розминає біологічно активні точки, розташовані на ступнях людини, позитивно впливаючи на роботу всього організму в цілому.

Масажер для ніг LightStep: види масажу і їх вплив на організм

Масаж є терапевтичним і профілактичним засобом, що дозволяє самостійно або в комплексі з іншими процедурами попередити розвиток різних патологій і усунути негативну симптоматику. Основний вплив масажера спрямований на опрацювання спеціальних зон на стопах ноги. Кожна така ділянка містить не менше 70000 нервових закінчень, пов'язаних з численними органами тіла. Таким чином, натиснення на акупунктурні точки дозволяє впливати на весь організм.

Погладжування

При погладжувальному масажі відбувається ритмічне звуження і розширення судин, таким чином відбувається гімнастика судин. Повільні і тривалі погладжування поверхні стоп діють заспокійливо на нервову систему, мають знеболюючу дію, зменшують тонус м'язів.

Розтирання

Розтираючий масаж сприяє поліпшенню рухливості тканин, розтягуванню рубців і спайок. При такому масажі значно поліпшуються функції суглобово-зв'язкового апарату, відбувається розширення судин, а як наслідок посилюється приплив крові до масажуючої ділянки. В результаті поліпшення кровообігу відбувається відновлення пошкоджених тканин. Після розтирання підвищується тонус і скорочувальна функція м'язів.

Розминання

Розминаючий масаж є пасивною гімнастикою для м'язів, він сприяє поліпшенню лімфотоку і кровообігу в стопах. Розминаючий масаж при плоскостопості деформуючому артрозі суглобів стоп став ефективною складовою комплексного лікування захворювання. Такий масаж сприятливо впливає на нерви і м'язи. Внаслідок активізації периферичного кровообігу поліпшується трофіка тканин хворих суглобів і ніг в цілому.

Нефритове і інфрачервоне прогрівання

Нефрит володіє численними цілющими властивостями, серед яких здатність накопичувати тепло і генерувати інфрачервоне випромінювання. Використання роликових нефритових елементів при проведенні точкового масажу дозволяє зняти біль і усунути запальні процеси, а різні температурні режими дозволяють вирішувати певні завдання:

Температура від 45 до 55 градусів добре прогріває глибокі шари і може використовуватися протягом 15-20 хвилин щодня для поліпшення стану і проведення профілактичних заходів.

Нефритові ролики ефективно перетворюють теплову енергію в інфрачервоне випромінювання для глибокого прогрівання тіла. Теплові промені проникають на 7 сантиметрів вглиб тіла і покращують циркуляцію крові і лімфи, а також сприяють зменшенню запальних процесів.

Масажер для ніг LightStep: користь

Якщо зі знанням справи розминати біологічно активні точки на стопах, можна домогтися чудового оздоровчого ефекту, поліпшивши не тільки фізичний стан, а й емоційну складову. Завдяки точкового масажу вдається стабілізувати функціональність всього організму:

 • Масажер для ніг LightStep - фото 1Зміцнюються зв'язки і сухожилля
 • Підвищення імунітету організму
 • Знімається тяжкість і напруга в м'язах
 • Зменшення варикозу на ногах
 • Нормалізується артеріальний тиск
 • Поліпшується кровообіг, усуваються застої крові.
 • Прискорюються обмінні процеси, що стимулює виведення з організму шлаків і токсинів
 • Безпосередній вплив на нервові закінчення гармонізує стан всієї нервової системи
 • Зміцнюється імунний захист
 • Нормалізується серцевий ритм
 • Стимулюється робота лімфатичної системи, що дозволяє усунути набряклість ніг

Масажер для стоп LightStep 2 - унікальний апарат для оздоровлення всього організму!

Змінено: 2022-01-24 19:05:38
Характеристики
Види масажу Шиацу, акупунктурний
Кількість роликів 18
Матеріал роликів Нефритовий камінь
Прогрівання Так
Температура нагріву до 70 градусів
Потужність 32 Вт
Габарити 29х32,5х13 см
Напруга / Частота 200-240В / 50-60Гц
Вага 3,3 кг
Виробник Wellness System World LLP, Англія
Гарантія 24 місяці
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25633+ Задоволений клієнт!
0 відгуків