Масажер для голови STOP STRESS

Код товару: 3002
Виробник: RoTai
0 відгуків
Є в наявності
170 грн.
Оформити розстрочку

— Розслабляє тіло і м'язи,
— Пробуджує почуття;
— Послаблює біль в голові;
— Надає силу волоссю.

Як він функціонує?
Найсильніше бажання людини жити щасливим та здоровим життям. Делікатний масаж нервових закінчень шкіри голови Stop Stress-му, досягається одночасним ковзанням дванадцятьма наконечниками з натурального латексу. Експрес-капілярна мікроциркуляція насичує активним киснем клітини шкіри голови. Це пояснює приголомшливі результати капілярного масажу на поліпшення росту волосся, здоровий стан шкіри голови. Кисневе збагачення мозку послаблює біль у голові, знімаючи напругу, що накопичилася під час дня.

Для довідки:
У східній медицині одна з технік масажу для послаблення болів називається Шиацу. Вона базується на припливі енергії, званої «Ци», що передається каналами, меридіанами. Той же спосіб використовується з Stop Stress. Масаж Stop Stress має відновлюючу і тонізуючу дію, так як він допомагає енергетичних меридіанах забезпечувати лучшуу циркуляцію «Ци» у всьому тілі, дозволяючи зняти напругу, відновити енергетичний баланс, приносячи життєву силу організму. У фізичному плані, масаж відновлює почуття спокою й благополуччя.

Капілярний масаж
Капілярний масаж —стародавня техніка східної медицини, залишалася невикористаною в традиційній медицині протягом довгих років. Ця практика повертається сьогодні з апаратом, який дивував не тільки своєю формою, але і результатами — Stop Stress.
Миттєва ефективність капілярного масажера пояснює його успіх: вже тисячі людей спробували Stop Stress з моменту появи у Франції в 2004 році.

Спосіб застосування:
Ви починаєте масаж, проводячи Stop Stress з верхньої точки голови, ніби охоплюючи всю голову. Легкі рухи зверху вниз і спереду назад дадуть Вам приголомшливі відчуття.
З перших рухів Ви відчуєте мурашки по спині, кількома хвилинами пізніше вони перетворюються в легке відчуття тепла і насолоди, які розіллються по вашому тілу і допоможуть Вам розслабитися. Інтенсивність цих відчуттів залежить від індивідуальної чутливості кожного.
Stop Stress — це легкий і дуже практичний апарат, так як можна робити масаж самому собі. Однією рукою ми переміщаємо Stop Stress по шкірі голови, рухаючись повільно і збалансовано. Для масажу підходить будь-який час доби. Тривалість приблизно три хвилини. Масаж необхідний кожен раз, коли Ви відчуваєте потребу в розслабленні.
Stop Stress нейтралізує статичну електрику навколо голови, накопичуються протягом дня, і бере участь в ослабленні головних болів.
Вісім гілочок, які утворюють масажер, зроблені з нержавіючої сталі і закінчуються наконечниками з натурального латексу каплевидної форми. Вони дають незвичайні відчуття і м'якість при зіткненні з шкірою голови.
Використання цього апарата при кожному сеансі приносить Вам одночасно відчуття розслаблення і насолоди.

Офіційна гарантія від виробника 1 місяць.

Змінено: 2021-10-18 06:51:48
Характеристики
Виробник Китай
Написати відгук
Ви переглядали
25606+ Задоволений клієнт!
0 відгуків