За замовчуванням
  • Акційні
  • По новизні
  • По популярності
  • Спочатку дешеві
  • Спочатку дорогі
сортувати за:

Масажні подушки iRest

Код товару: 44356
Знято з виробництва
0
Код товару: 44357
Знято з виробництва
0

Купити масажну подушку iRest для всієї родини в КиєвіКупити масажну подушку iRest в Києві, гарантія, доставка по Україні

Масажні подушки Масажна подушка iRest - своєрідний особистий лікар, який в потрібну хвилину буде завжди під рукою.

В основі роботи масажних подушок iRest лежить чотирироліковий механізм, який приводиться в дію за допомогою мережевого адаптера. У пристрої передбачена також термосистема, що включається автоматично при подачі струму. Таким чином, виходить подвійний ефект - масаж, що розминає плюс прогрівання м'яких тканин.

Конструкція має ще кілька переваг: можливість роботи в трьох швидкісних режимах (середньому, слабкому і швидкому), а також різних напрямках роликів (за годинниковою стрілкою і проти). Користувач може самостійно регулювати інтенсивність масажу, підлаштовуючи подушку під свої відчуття і бажання.

Поспішайте купити масажну подушку по найпривабливішою ціною. Завдяки ергономічній С-образній формі масажер щільно прилягає до тіла, а значить, ні одна больова точка не залишиться без уваги. Поетапно пересуваючи подушку уздовж спини або шиї, можна тримати під контролем всі сфери хребта і при цьому зберігати активність рухів.

Замовити масажну подушку iRest з безкоштовною доставкою по Києву та по всій Україні можна як онлайн, так і зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Оплатити замовлення можна повністю або ж оформивши в розстрочку.