Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!

Масажне крісло Betasonic II бежеве

Код товару: 50102
Виробник: Casada
0 відгуків
Є в наявності
92302 грн.
Оформити розстрочку

Чергова вдала знахідка інженерів компанії Casada - унікальне крісло Betasonic II, що має низку розширених функцій, зручне управлінням і створює підвищений комфорт для своїх користувачів. Це крісло оснащене антистресовою системою BRAINTRONICS, здатною стимулювати мозкову діяльність, впливаючи на нейрони і забезпечуючи тим самим підвищення концентрації уваги або повну розслабленість. На сьогоднішній день аналоги програми в світових масштабах відсутні.

Масажне крісло Betasonic IIі: боротьба зі стресом за допомогою музичних хвиль

Спеціальні програми, задіяні для якісної роботи системи BRAINTRONICS, являють собою сукупність звуків, принципів медитації і заспокійливого масажу. Крім того, система має антистресову дію, яка посилюється за рахунок музичного супроводу. Досить 21 хвилини, щоб домогтися синхронізації звукових і мозкових хвиль і максимального розслаблюючого ефекту.

Спинка масажного крісла у верхній частині оснащена колонками, щоб забезпечити отримання об'ємного звуку. Підключити до сеансу улюблену музику просто, для цього досить використовувати будь-який відповідний гаджет і стандартний кабель, що йде в комплекті з кріслом, після чого натиснути кнопку синхронізації. Використання технології BRAINTRONICS - відмінний спосіб усунути наслідки стресових ситуацій і відчуття втоми за короткий час.

Масажна дія

Численні масажні техніки, які крісло відтворює з дивовижною достовірністю, імітуючи дії професіоналів, покликані надавати різний вплив на певні частини тіла:

 • Японська техніка Шиацу - натискання на біологічно активні точки, пов'язані з різними органами і системами тіла, і покликана поліпшити як загальний стан здоров'я, так і привести в норму функціональність м'язових тканин.
 • Китайська техніка Гуаша - це розтирання рефлекторних зон і активних точок з метою поліпшення циркуляції крові і лімфи. У поєднанні з Шиацу вдається усунути болючість в м'язах.
 • Постукюючий вплив здійснюється роликовими елементами для стимулювання кровообігу, усунення напруженості м'язів і поліпшення роботи внутрішніх органів.
 • Розминаючий вплив опрацьовує активні ділянки спинної області, які досвідчені масажисти використовують при проведенні акупунктури. Процедура розслабляє м'язові тканини, підсилює їх еластичність і здатність до скорочення, стимулює потік крові і лімфи.
 • Роликовий масаж за класичною схемою з поперемінним розслаблюючим і напружючим впливом на м'язи необхідний для релаксації і забезпечення лімфодренажа, поліпшення обмінних процесів і виведення токсинів, зайвої рідини.
 • Область ніг опрацьовується за допомогою роликів і повітряно-компресійної системи, при цьому швидкість роликових елементів регулюється в разі масажу стоп.
 • Ефективність масажу може бути посилена за допомогою теплового впливу, а шість автоматичних програм, які об'єднують різні техніки в різних варіантах, збільшує зручність використання конструкції.
Технічні особливості конструкції

Ряд особливостей підвищують функціональність масажного крісла:

 • Опрацьовуюча площа може бути збільшена до 135см із застосуванням технології SL уздовж лінії хребта.
 • Функція ZERO SPACE дозволяє висувати конструкцію вперед від стіни при лежачому положенні тіла, економлячи площу приміщення.
 • Ширина подушки в області шийної і плечової області може бути збільшена з метою зниження сили впливу.
 • Інтелектуальна функція пам'яті дозволяє кріслу запам'ятати переваги користувача і при наступних сеансах не перевіряти тіло для підбору процедур.
Змінено: 2022-05-27 05:18:08
Характеристики
Особливості Анти-стрес система Braintronics
Сканування тіла Є
3D-масаж Є
Налаштування під зріст Є
Zero-G (Нульова гравітація) Є
Zero Space (економія місця) Є
Розтяжка Є (Спина)
Прогрівання Поперек, спина, руки, сідниці
Повітряно-компресійний масаж Стопи, гомілки, стегна, сідниці, поперек, спина, плечі, руки, шия
Кількість роликів 4
Траєкторія руху роликів SL-подібна
Техніки масажу Шиацу, розминання, поплескування, постукування, прокатування
Пульт управління LCD дисплей
Кількість автоматичних програм 6, активний, відновлюючий, інтенсивний, йога, розтяжка всього тіла, релакс
Складена Д/Ш/В 113 х76 х 135 см
Розкладене Д/Ш/В 185 х 76 х 92 см
Вага 110 кг
Максимальна вага користувача 120 кг
Максимальне зростання 200 см
Потужність 230 Вт
Колір чорний, коричневий
Виробник Casada, Німеччина
Гарантія 36 місяців
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25650+ Задоволений клієнт!
0 відгуків