Масажне крісло Yoga

Код товару: 45853
Виробник: RoTai
0 відгуків
Знято з виробництва
79000 грн.
Оформити розстрочку

Ваш власний космос – удосконалене і унікальне крісло від Yamaguchi з серії люкс! Модель Yamaguchi Yoga вважається однією з найбільш вдалих розробок 2014 року і поєднує в собі візуальну легкість, компактність і повний функціонал!

Щоб посилити разминающее дію роликів, виробник збільшив довжину масажної дуги до неймовірних розмірів (125 см!). Крім того, підвищилася інтенсивність проникнення роликового механізму: 3D-ефект поширюється на глибину 8 см і охоплює важкодоступні м'язи тіла. Тепер ви можете вибирати зони впливу, а також комбінувати їх: ретельне розминання області шиї і плечей, а також задньої і зовнішньої поверхні стегна доставляє масу задоволення, має лікувальний і профілактичний ефект. Регулярні сеанси роликового масажу здатні відновити порушений кровообіг, позбавити тіло від застійних явищ і больових відчуттів в області спини, зняти напругу після важкого фізичного навантаження. Масаж, поєднаний з режимом нульової гравітації, сприяє зняттю навантаження з хребта і суглобів, повного розслаблення, а також володіє корисним антистресовою дією.

Повітряно-компресійний масажний механізм крісла Yamaguchi Yoga захоплює литкові м'язи, гомілковостопні суглоби і ступні. Так звані «масажні чобітки» здатні творити чудеса. Завдяки круговим і поступального руху повітряних подушок, а також фіксації коліна, відбувається «витягування» м'язів: поліпшується потік крові і лімфи, знімається напруга, йде втому і біль. М'язи стають більш підтягнутими, а ніжки – стрункими.

Потужний вдосконалений процесор крісла дозволив додати до основного набору функцій техніку GuGaSha для розминання стоп і активізації акупунктурних точок. Крім цього, космічний дизайн доповнено стильною різнокольорова LED-підсвічуванням і функцією аніонного очищення повітря від пилу і мікробів.

Технічні характеристики масажного крісла Yamaguchi Yoga:

Вага95 кг
Розміри148х84х119 см
Напруга мережі230
Максимальна вага користувача140 кг
Мінімальна відстань від стіни40 см
Кут нахилу спинкидо 140°
Гарантія3
Написати відгук
Ви переглядали
25382+ Задоволений клієнт!
0 відгуків