Масажне крісло AlphaSonic-2

Код товару: 46899
Виробник: Top Technology
0 відгуків
Знято з виробництва
87495 грн.
Оформити розстрочку

Інноваційні технології конструкції

watermarked - iRest-A382-massage-chair-1-2Творці крісла використовували інноваційні технології, обладнавши AlphaSonic-2 цікавими нововведеннями:

 • Інноваційний насос і клапан гарантують синхронну і безперервну роботу компресійних подушок, чітко розрахована сила мотора забезпечує точне і чітко спрямоване тиск, що забезпечує проведення лікувально-освіжаючого масажу без зайвого стиснення.
 • Функція «Нульового простору» дозволяє встановлювати крісло в невеликих приміщеннях, не побоюючись нестачі місця – досить відстані 5 см між спинкою крісла і стіною для повної працездатності конструкції. При необхідності зміни положення сидіння плавно переміщається вперед, не стикаючись зі стіною.
 • Розумна система сканерів проводить сканування плечової зони при кожному новому сеансі. Згідно з отриманими даними автоматика виробляє розрахунки можливого зростання і ваги користувача, що дозволяє індивідуалізувати процедуру.
 • Функція «Нульової гравітації» реалізована в трьох режимах – тепер стан, що імітує космічну невагомість, можна регулювати відповідно до власних уподобань. Досягається воно за рахунок прийняття тілом особливого положення – стегна і гомілки розташовані вище рівня серця, кут між тілом і ногами досягає приблизно 118º. Маса тіла таким чином розподіляється рівномірно по площі конструкції, що забезпечує рівномірність тиску на всі точки тіла.

Найбільш важливі функції

Масажна конструкція AlphaSonic-2 забезпечена розширеним функціоналом, серед пропонованих програм особливої уваги заслуговують наступні режими:

 • Ефективна рефлексотерапія стоп проводиться завдяки безступінчастому розширенню підніжки, що дозволяє пристрою підлаштовуватися під користувача, незалежно від його зростання.
 • Якісний відпочинок ніг забезпечують масажні ролики і повітряні подушки в поєднанні з вісьмома природними магнітами.
 • На підошвах ніг розташовано безліч біологічно активних точок, роликова система нижньої частини масажного крісла AlphaSonic-2 успішно імітує дії досвідченого масажиста, точково впливу на ці ділянки. При цьому процедура може бути м'якою і поверхневої, так більш глибокої та інтенсивної – вибір здійснює користувач за допомогою пульта дистанційного керування.
 • Повітряний масаж ніг проводиться за допомогою надувних подушок, які можуть повністю обернутися навколо гомілки, щиколотки і стопи – це потрійне дія проводиться з чітко розрахованим тиском і у відповідності з основами акупунктури, що забезпечує досягнення ідеального комфорту і гармонії.
 • Проведення магнітної терапії забезпечується завдяки восьми природних магнітів, які заповнюють недолік магнетиту в організмі шляхом акупунктурного впливу на гомілки ніг.

watermarked - magnetic-therapy1

 • При конструюванні крісла були задіяні спеціальні технології, результатом чого стала L-подібна форма остова. В результаті діапазон масажу розширився до 135 см по довжині, зачіпаючи область від голови майже до колін.
 • При масажі спини ідеально імітуються руху рук досвідченого масажера, які розробляють шийну область, плечі, спину і талію. Вплив визначається автоматично в діапазоні 21 см по ширині і 135 см по довжині, що дозволяє ефективно розробляти всю поверхню спини.
 • Масажні процедури спини проводяться з урахуванням її вигину і у відповідності з фізіологічним будовою хребта. Діапазон впливу по ширині становить від 6 до 21 см і може встановлюватись в трьох варіантах.
 • Крісло оснащене 12 повітряними подушками, які дозволяють провести повний масаж плечової області, рук і навіть долонь.
 • Функція Інфрачервоного прогрівання забезпечує температурний режим на рівні 40-50с, усуває больові відчуття і відчуття холоду. Завдяки тому, що довжина хвилі інфрачервоного випромінювання збігається з хвилями, які генеруються людським тілом, відбувається активація клітин і стимулюються обмінні процеси.
 • Два режиму пам'яті дозволяють закріпити за кожним користувачем індивідуальну масажну процедуру, що поєднує вибрані функції та методи впливу. Після виконання масажних налаштувань всього одне натиснення кнопки заносить створений режим в пам'ять конструкції, згодом він може бути відтворений з такою ж легкістю.
 • Функція таймера дозволяє встановити час процедури у відповідності із власними уподобаннями та дасть можливість насолоджуватися безперервним масажем протягом зазначеного періоду.

Масажні технології та автоматичні програми

Завдяки інноваційним технологіям повітряні насоси, якими забезпечена конструкція, діють синхронно і безперервно, забезпечуючи ефективну роботу компресійних подушок. Створюване ними вплив при цьому чітко розраховано і не створює незручностей або надмірно сильного стиснення, дозволяючи організму досягти повної релаксації.

Зазвичай больові відчуття в області спини та попереку з'являються з-за проблем з хребтом або через ригідності м'язових тканин. Масажне крісло AlphaSonic-2 завдяки інноваційним технологіям ідентифікує проблемні області у відповідності із зростанням користувача, зачіпаючи в процесі 500 активних точок по всьому тілу, забезпечуючи проведення професійної підбадьорливої терапії. Оскільки конструкція крісла розроблялася у відповідності з результатами медичного тестування, такий вплив дозволяє якісно поліпшити стан здоров'я.

Придбавши масажного крісло AlphaSonic-2, користувач зможе насолоджуватися такими автоматичними програмами:

 1. Програма Ache relief дозволяє задіяти масаж, тривалість якого складає 15 хвилин – він дозволяє ефективно позбутися від втоми, надаючи цілющий вплив на все тіло.
 2. Програма Memory ідеально підходить для спортсменів завдяки точності прикладених зусиль, забезпечуваною роликовій системою. Задіяна в процесі техніка Шиацу знімає напруженість м'язів, придбану в процесі активних тренувань.
 3. Програма Back and waist допомагає розслабити область спини і поперекового відділу, розробляє затерплі м'язи.
 4. Програма Comfort забезпечує повний масаж всього тіла від шиї до кінчиків пальців на кінцівках і чудово підходить для користувачів у віці.
 5. Програма для опрацювання шиї і плечей під впливом повітряних подушок розроблена для тих, хто змушений протягом тривалого часу перебувати за комп'ютером, і дозволяє позбутися від болю в шийному хребетному відділі.
 6. Програма для нижніх ділянок спини дозволяє не тільки зберегти витонченість талії, але і зняти больові відчуття у м'язах, усунути втому і домогтися повного розслаблення.

Крісло AlphaSonic-2 – це «розумна» система, успішно імітує вплив рук професійного масажиста завдяки закладеним в неї найбільш затребуваним технікам.
Масажні подушки забезпечують вплив на область плечей і кінцівок. Розтягнення рук, ніг і спини необхідно для стимуляції регенерації кісткової тканини, для усунення м'язового напруги і додання гнучкості суглобів.

Конструкція пристрою дозволяє проводити ефективні масажні процедури незалежно від зростання користувача, завдяки можливості збільшення довжини підніжки в області гомілки до 15 див.

Завдяки інноваційним автоматичних масажних програм, що забезпечує проведення індивідуальних сеансів і здатним задовольнити всі запити споживача, пристрій AlphaSonic-2 призначений для широкого кола користувачів.

Ідеальне масажне пристрій повинен підходити для всіх вікових груп і надавати позитивний вплив при різних проблемах, які можуть бути усунені якісними лікувальними процедурами.

Крісло AlphaSonic-2 – відмінне рішення для якісного масажу:

 • Людям робітничих професій з підвищеними фізичними навантаженнями, оскільки пристрій ефективно знижує м'язові болі.
 • Офісним працівникам, для яких уразливими стають зонами плечі і шия, оскільки ці люди змушені тривалий час проводити перед комп'ютером, перебуваючи в одному положенні.
 • Студентам під час напружених екзаменаційних сесій – у ці періоди особливо важлива якісна релаксація.
 • Активним людям, які витрачають велику частину енергії протягом дня і до вечора відчувають сильну втому.
 • Спортсменам, для яких властиві м'язові болі під впливом напружених тренувань.
 • Літнім людям, для яких велике значення має комфорт і можливість розслабитися.
 • Жінкам різного віку, що піклуються про свою зовнішність і фігуру, і віддає належне користь фізіотерапії.
 • Домогосподаркам, фізична активність яких обмежена.
Змінено: 2021-02-26 21:41:29
Характеристики
Автоматичні програми 6
Кількість роликів для масажу спини 4
Ручне програмування Є
Функція пам'яті Є, кнопки М1 / М2
Види масажу компресійний, витягує, розминаючий, постукуючий,поплескував
Функція підігріву Є, до 50º
Zero Gravity Є 3 режими
Управління пульт ДУ
Кількість повітряних подушок 28
Регулювання роликів по ширині Є 3 режими
Регулювання швидкості роботи роликів Є 3 режими
Регулювання роликів по зонам Є
Можливість вибору масажу ніг Є
Фіксація п'яти Є
Максимальна вага користувача 100 кг
Вага крісла 110 кг
Гаабриты 35х79х122 см
Виробник iRest, Китай
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Ви переглядали
25563+ Задоволений клієнт!
0 відгуків