Масажне крісло RT-6910

Код товару: 45966
Виробник: RoTai
0 відгуків
Є в наявності
79000 грн.
Оформити розстрочку

Вдосконалений роликовий механізм став ще віртуозніше і потужніше. Завдяки інноваційним 3D-технологій ролики здатні проникати вглиб до 8 см, ретельно проминать м'язи спини, покращувати кровообіг і знімати больові відчуття. Поєднання глибокого масажу з режимом нульової гравітації – це шанс абстрагуватися від зовнішнього світу, повністю розслабитися і позбавити тіло від стресу. Завдяки подовженій дузі (тепер 1,25 м!) і щільному приляганню роликів, опрацьовується не тільки спина; повноцінне масажну дію охоплює шийну і плечову зону, а також область сідниць.

yamaguchi-yoga-8

Повітряно-компресійний масаж у кріслі RT-6910 поєднує в собі комплексний вплив на всі групи м'язів, доставляючи особливе задоволення литок і стопах. Подушки крісла здійснюють ритмічні рух в різних напрямках, в тому числі – і за годинниковою стрілкою. Коліна «обхоплюються», і відбувається легке витягування м'язів, корисне і неймовірно приємне особливо в кінці робочого дня. Ефект від такої процедури практично миттєвий: з поліпшенням кровотоку знімаються м'язові спазми і напруження, підвищується рухливість суглобів. Функція «масажних чобітків» дозволяє позбутися від набряклості, підтягти м'язи ніг, стати стрункішою і забути про ниючий біль у кінцівках.

Ще одне нововведення моделі RT-6910 – покращений потужний процесор, який гарантує швидку зміну напрямку руху роликового механізму. Завдяки цьому стала доступною техніка GuGaSha для розминання та опрацювання стоп. Крім того, вдосконалений дизайн крісла доповнено різнокольорова LED-підсвічуванням і функцією аніонної очищення повітря. Така фільтрація дозволяє позбавити мікроклімат приміщення від бактерій і пилу, дихати глибоко і з задоволенням!

Технічні характеристики масажного крісла RT-6910:

Вага 95 кг
Розміри 148х84х119 см
Напруга мережі 230
Максимальна вага користувача 140 кг
Мінімальна відстань від стіни 40 см
Кут нахилу спинки до 140°
Гарантія 3
Характеристики
Вага 95 кг
Габарити 148х84х119 см
Напруга мережі 230 В
Максимальний Максимальна вага користувача 140 кг
Мінімальна відстань від стіни 40 см
Кут нахилу спинки до 140°
Виробник RoTai, Китай
Гарантія 36 місяців
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25382+ Задоволений клієнт!
0 відгуків