Масажна накидка Zoryana Nefrimax

Код товару: 47245
Виробник: Zoryana
11 відгуків
Є в наявності
7660 грн.
Оформити розстрочку

Протягом дня на хребет доводиться значне навантаження, результатом чого можуть стати болі, защемлення та інші дискомфортні відчуття. Масаж допомагає усунути негативні явища, однак для отримання терапевтичного ефекту сеанси повинні бути регулярними і проводитися на професійному рівні. Завдяки масажный накидці Zoryana Nefrimax домогтися такого ефекту досить просто.

Масажна накидка Zoryana Nefrimax: основи роботи

Розширену функціональність накидки забезпечують вібродвигун і роликові елементи. Перші вбудовані в сидіння приладу, вібрація включається і відключається безпосередньо користувачем. Основний вплив накидки здійснюється роликовоюю системою, що складається з 4 елементів, яка здатна достовірно імітувати дві масажні техніки:

 • Шиацу. Ролики впливають на певні біологічно активні точки, опрацьовуючи їх круговими рухами.
 • Роллінг. Елементи системи рухаються паралельно хребетного стовпа по обидва боки, делікатно натискаючи на розминаючу поверхню. Користувачеві доступна настройка відстані між роликами, тим самим визначається далека або ближня область щодо хребта.

Матеріалом двох більших роликів є натуральний нефрит, що підігрівається зсередини вмонтованим в елемент джерелом інфрачервоного тепла. Завдяки прогріванню цілюща сила нефриту помітно зростає, він покращує стан шкірного покриву, сприяє швидкому і повному розслабленню і усуває відчуття дискомфорту.
При проведенні розминаючого масажу ролики можуть переміщатися по всій поверхні спинного відділу або опрацьовувати обрану користувачем зону в області попереку або грудей. При цьому налаштувати індивідуально можна кожну масажну техніку, наприклад, визначити напрямок, в якому будуть обертатися ролики або зафіксувати їх в певній позиції, щоб обрана частина спини розроблялася з особливою ретельністю.

Особливості масажних технік

Завдяки інноваційним технологіям та двом системам - роликовій і вібраційній - накидка Zoryana Nefrimax відтворює три масажних техніки:

 • Шиацу - знаменита техніка, що дозволяє впливати на біологічно активні точки, тим самим роблячи позитивний вплив на різні органи і системи. Крім того, Шиацу швидко усуває напругу в м'язах.
 • Роллінг - переміщення уздовж хребта і делікатний вплив на області дозволяє домогтися поперемінної розслабленості і напруженості м'язів. Такий вплив дозволяє домогтися заспокійливого ефекту для всього організму, відповідно цей прийом найчастіше використовують в кінці сеансів для запуску регенерації і розслаблення м'язових тканин.
 • Вібрація - оскільки вібродвигун розташований в сидінні накидки, основного впливу піддаються сіднична і стегнова області. Завдяки цій системі поліпшується кровообіг, м'язові тканини розігріваються і стають розслабленими.
Автоматичні програми

Наявність шести автоматичних програм дозволяє користувачеві без труднощів вибирати найбільш детально визначений вплив:

 • Розминаючий масаж. Використовується при наявності м'язових болів, допомагає усунути защемлення і стимулювати виведення шкідливих речовин з організму.
 • Розтягуючий масаж. При русі вздовж хребта ролики акуратно розтягують міжхребцевий простір.
 • Наступні три програми - опрацювання всієї поверхні спини, її нижньої або верхньої частини. Користувачеві досить вибрати бажану техніку масажу.
 • Вібраційний вплив. На стегнову і сідничну ділянку надається заспокійлива і розслаблююча дію, крім того, поліпшується кровообіг.
Функція нефритового прогрівання

Основне призначення інфрачервоного тепла - підвищення ефективності інших масажних технік, проте можливості істотно розширюються, оскільки в якості джерела використовуються нефритові ролики з натурального матеріалу.

Цілющі властивості нефриту охоче використовували цілителі Стародавнього Китаю і Греції, більш ніж 5000 років тому вони з'ясували, що при нагріванні каменю відбувається виділення хвиль довгого спектру. При їх впливі на організм спостерігається швидке розслаблення м'язових тканин, з області, що проробляється, зникає напруга і болючість, прискорюються обмінні процеси.

Ефективність масажної накидки Zoryana Nefrimax

Регулярне використання масажної накидки дозволяє добитися стійкого терапевтичного ефекту. Цей прилад особливо рекомендований людям, які ведуть недостатньо рухливий спосіб життя, мають сидячу роботу або піддаються надмірним фізичним навантаженням. Масажер дозволяє:

 • Усунути хворобливість в спині, поперековому і шийному відділі.
 • Поліпшити циркуляцію лімфи і крові, що веде до усунення набряклості і активному насиченню клітин киснем і живильними речовинами.
 • Зняти стрес і отримати звільнення від його наслідків.
 • Домогтися повноцінного відпочинку за обмежений час.
 • Поліпшити стан всього організму.
Особливості

Крім уже розглянутих особливостей масажна накидки має ряд інших переваг:

 • Масажна накидка може працювати від мережі або за допомогою адаптеру використовувати автомобільну зарядку.
 • Автоматичний таймер перериває роботу масажеру через певний час.
 • Управління проводиться за допомогою дистанційного пульту, з його допомогою час сеансу встановлюється в межах 10, 15, 20 хвилин.
 • Інфрачервоний підігрів роликових елементів задіюється натисканням окремої кнопки.
 • Пульт управління дозволяє настроїти час сеансу на 10, 15 або 20 хвилин роботи. Окрема кнопка служить для включення і відключення інфрачервоного підігріву роликів.
 • Інтенсивність масажу регулюється за допомогою додаткової накидки.
 • Конструкція пульту дозволяє отримати доступ до всіх можливих ​​ операцій.
 • Оббивка накидки виготовлена ​​з ЕКО шкіри.
 • Для зручності зберігання і транспортування в комплект входить зручна сумка.
 •  
Змінено: 2021-11-29 08:59:14
Характеристики
Види масажу Шиацу, роликовий, вібраційний
Матеріал масажних роликів Нефрит
Зони масажу Є
Матеріал обшивки Еко шкіра
Регулювання інтенсивності масажу Є
Число масажних елементів 4
Число вібромотор 2
Число масажних програм 3
Габарити 75х46х8см
Вага 7,8 кг
Напруга AC 100–240В
Потужність: 30 Вт
Частота 50–60Гц
Сила струму 3 500мА
Виробник Zoryana
Гарантія 36 місяців
Написати відгук
Із цим товаром купують
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25615+ Задоволений клієнт!
0 відгуків