Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!

Масажна накидка Zenet ZET-830

Код товару: 47232
Виробник: Zenet
0 відгуків
Є в наявності
4580 грн.
Оформити розстрочку

Масажна накидка Zenet ZET-830Масажери завжди вважалися пристроями складними і вимагаючимипевних знань. Отримати апаратний масаж можна було тільки в масажному кабінеті в санаторіях або за приписом лікаря. Німецька компанія Zenet зробила ці процедури доступними для всіх. Вона активно вее розробкумасажерів відмінної європейської якості. Серед товарів можна зустріти нову масажну накидку Zenet Zet 830.

Масажна накидка Zenet ZET-830: особливості та функції

У багатьох моделях масажерів компанії Zenet присутні ролики, що забезпечують витяжку хребта. У масажный накидці Zenet Zet 830 цей елемент створює унікальні S-образні рухи, які м'яко і плавно масажують спину, повторюючи всі вигини хребетного стовпа. Ортопедична форма спинки дозволяє поліпшити поставу і робить масаж більш комфортним.
У сидінні вбудований двигун, який створює вібрацію різної амплітуди. Завдяки цьому здійснюється масаж тазової області і попереку.

На задній частині масажеру є спеціальні ремені, що дозволяють закріпити його на стільці або автомобільному кріслі.
Управління діями масажеру відбувається за допомогою пульту. З його допомогою можна зробити наступні дії:

  • включити і вимкнути масажер;
  • вибрати область тіла для масажу;
  • підібрати інтенсивність впливу;
  • вибрати різні види масажу і скомбінувати їх на свій розсуд;
  • встановити таймер роботи до 15 хвилин.
Види масажу

У більшості масажних накидок вибір функцій невеликий. У Zenet Zet 830 можна комбінувати і підлаштовувати під себе 3 основних види масажу.

Масаж всієї спини здійснюється за допомогою роликів, які надають розслаблюючу дію на м'язи. Деякі зони вимагають більш якісного і глибокого опрацювання, натискаючи кнопку Spot на пульті управління, ролики зупиняються в певній точці і починають масажувати її. Цей вид масажу називається шиацу.

Інфрачервоний прогрів можна використовувати спільно з іншим видом масажу або як самостійну опцію. Завдяки йому поліпшується циркуляція лімфи і кровообіг, прогріваються м'язи, внутрішні органи і суглоби. В результаті впливу поліпшується обмін речовин і живлення тканин киснем.

Вібрація - один з доступних видів масажу. Завдяки регульованій інтенсивності можна отримати необхідний результат, від розслаблення, до поліпшення роботи внутрішніх органів і центральної нервової системи.

Змінено: 2022-05-26 07:02:13
Характеристики
Тип Роликова c S-образним рухом роликів
Види масажу роликовий, вібраційний
Функція підігріву Є
Потужність 36 Вт
Пульт ДУ Є
Регулювання по висоті Є
Регулювання інтенсивності вібрації Є (3 режима)
Адаптер для автомобіля Так
Вага 3,5 кг
Виробник Zenet
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25650+ Задоволений клієнт!
0 відгуків