Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!
Новинка Топ продажу

Масажер для ніг Rotai F20

Код товару: 47265
Виробник: RoTai
12 відгуків
Є в наявності
12650 грн.
Оформити розстрочку

Проблеми, пов'язані з ногами можуть виникнути у кожного. Причому не завжди причиною стають захворювання, навіть надмірна активність або недостатня рухливість наприкінці дня може спричинити больові відчуття, набряклість та застої. Негативний вплив можуть створювати і зовнішні фактори, те саме незручне взуття або стреси цілком здатні не найкращим чином позначитися на стані кінцівок. Але щоб не викликало перенапруження м'язів, біль та інші симптоми, одним із способів усунути їх залишається регулярний якісний масаж. І якщо є бажання зберегти та покращити здоров'я ніг та всього організму без зайвих витрат, найкращим рішенням стануть електричні масажери. Завдяки набору автоматичних програм, розширеної функціональності та наявності кількох систем такі прилади становлять непогану конкуренцію мануальним терапевтам. І однією з безперечних переваг стає можливість проводити терапевтичні сеанси, не виходячи з дому.

Програми та налаштування масажера

Масажер для стоп та щиколоток Rotai F20Масажер для стоп и щиколоток Rotai F20 не просто пристосований до будови стопи, кожен користувач може налаштувати його роботу «під себе». Для цього достатньо визначитися з режимом, силою дії та автоматичною програмою. Масажер запрограмований на виконання трьох алгоритмів:

 • Рефлексологія. Роликові елементи проробляють рефлексологічні ділянки на стопі, її делікатно стискають повітряні подушки. В результаті підвищується життєвий тонус, крім нормалізації стану ніг, відбувається загальне оздоровлення організму.
 • Заспокоєння. Такий ефект забезпечують класичні розминання роликами та м'який тиск компресійної системи. При цьому у користувача спостерігається приплив енергії, покращується самопочуття, тому програму рекомендується задіяти до обіду.
 • Розслаблення. Завдання програми - зняття м'язової напруги, прискорення циркуляції лімфи та крові, для чого використовується повітряно-компресійна система та лімфодренаж. Програму найкраще включати у вечірній час.

Масажер для стоп и щиколоток Rotai F20: користь

Робота масажера здебільшого побудована на опрацюванні акупунктурних точок та рефлекторних зон, розташованих на стопі. Пояснюється такий підхід тим, що всі ці точки та ділянки за допомогою нервових закінчень пов'язані з різними внутрішніми органами та системами тіла. Тобто, впливаючи на ноги, масажер для стоп допомагає покращити як їхній стан, так і загальне здоров'я користувача. При регулярному використанні масажера Rotai F20 вдається:

 • Зняти больові відчуття, що виникли внаслідок фізичних навантажень та низки патологічних станів – плоскостопості, підошовного фасціїту, артрозу або діабетичної невропатії.
 • Швидко розслабити м'язові тканини, підвищити еластичність зв'язок і зробити їх міцнішими, щоб звести до мінімуму можливості пошкоджень.
 • Попередити застої лімфи та крові, швидко вивести зайву рідину та, відповідно, усунути набряки ніг.
 • Прискорити циркуляцію крові та лімфи, що забезпечить швидке підживлення клітин киснем та потрібними мікроелементами.
 • Поліпшити стан серцево-судинної та видільної системи, привести до норми травлення.
 • Нормалізувати артеріальний тиск.
 • Усунути сухість шкірного покриву на стопах, усунути тріщини, натоптиші, мозолі.
 • Позбутися безсоння.
 • Поліпшити поставу.
Функціональність масажера

Розробляючи модель RoTai F20, інженери компанії використовували сучасні технології та знання про людську анатомію. Такий підхід дозволив розширити функціонал конструкції та забезпечити її використання як у домашніх умовах, так і в офісі чи будь-якому іншому місці.

Масажер максимально адаптований до стопи, відповідно зможе якісно опрацьовувати біологічно активні та рефлекторні ділянки, розминати всю площу стопи від пальців до ахіллового сухожилля. Під час сеансу застосовуються різні види впливу та масажні техніки.

Масажер для стоп та щиколоток Rotai F20

 

Регулярно проведені сеанси допоможуть покращити здоров'я ніг, стабілізувати роботу різних внутрішніх органів та систем, позбавитися від наслідків стресових станів, усунути головний біль та нормалізувати сон.

3D масаж

Класичний масаж у стилі 3D проводиться за допомогою роликової та повітряно-компресійної системи. Корпус масажера виконаний в такий спосіб, щоб підвищити комфорт під час сеансу. Для цього в зоні п'яти висота конструкції збільшена, відповідно встановлені повітряні подушки мають більший розмір. Розташовані подушки з двох сторін стопи, в зоні підйому та кісточки. Таке зонування дозволяє досягти швидкого розслаблення м'язових тканин і підготувати їх до глибшого впливу.

Роликова система складається з різних за висотою та розмірами елементів, розділених три блоки з різним напрямком обертання. Їхнє основне завдання полягає у опрацюванні акупунктурних точок та рефлекторних зон.

Повітряні подушки встановлені й у районі гомілкостопа. У цьому місці компресійна система має форму англійської U, завдяки чому повністю охоплює кісточку і в процесі сеансу може ретельно пропрацювати не тільки гомілковостопний суглоб, але й ахіллове сухожилля. Якщо розглядати аналогічні моделі, подібна особливість конструкції зустрічається лише у 10%. Саме завдяки цій будівлі вдається швидко усунути больові відчуття, що виникають у п’ятках і кісточках, стимулювати м'язові тканини кінцівок.

Технологія Heel Care

Масажер RoTai F20 стане чудовою підмогою за наявності підошовного фасціїту, при якому на фасціях утворюються мікроскопічні розриви. На фоні таких пошкоджень і починаються запальні процеси, що супроводжуються болем, який наростає при підвищенні навантажень. Спеціальні вправи разом з розтягуючим масажем, спрямованим на ахіллове сухожилля і підошовний апоневроз, допомагають попередити розвиток фасціїту або зменшити негативну симптоматику. Для розтягнення поздовжнього склепіння використовується середній ряд роликів, поперечне склепіння проробляють передні елементи. При використанні технології Heel Care вдається:

 • Усунути набряки та швидко наситити тканини корисними мікроелементами та киснем.
 • Підвищити гнучкість фасцій та їх стан у цілому.
 • Усунути болючі відчуття.
 • Зняти спазми.
 • Поліпшити лімфообіг та кровообіг.
Система Full Air

Ступні та кісточки проробляються за допомогою системи Full Air. Вона є дворівневими повітряно-компресійними подушками, які за допомогою насоса, що подає стиснене повітря, поперемінно наповнюються і спустошуються. Під впливом компресії створюється м'який тиск, що впливає на зону стопи і посилює лімфообіг та кровообіг. В результаті токсини швидше виводяться з організму.
Потужний двигун системи працює дуже тихо, завдяки чому сеанси можна проводити навіть за наявності великої кількості людей.

Прогрівання та догляд

Для посилення терапевтичного ефекту, усунення відчуття втоми та слабкості рекомендується застосування інфрачервоного прогріву. У конструкції RoTai F20 його забезпечують два ІЧ-джерела, при цьому користувачеві доступні два режими роботи, а результатом застосування є:

 • Поліпшення кровотоку.
 • Усунення набряклості та болю у м'язах.
 • Купірування запальних процесів, що протікають у суглобах при артриті.
 • Усунення оніміння у пальцях ніг.
 • Зняття наслідків стресових станів, покращення емоційної складової.

Користуватися масажером RoTai F20 дуже приємно завдяки його стильному вигляду та зручній панелі керування. Масажер простий у застосуванні і легкий у догляді, оскільки корпус конструкції обтягнутий знімними чохлами з тканини, які легко чистити.

Змінено: 2022-05-27 04:47:12
Характеристики
Види масажу Акупунктурний, Гуаша, Шиацу, 3D розминаючий, Рефлекторний, Плантарний, Метатарзальний, Компресійний, Лімфодренажний
Зони масажу Пальці, звід, п'ята, підйом, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля, щикотолка
Автоматичні програми 3
Інтенсивність масажу 2 режими
Інфрачервоне прогрівання 2 теплових режими: низький/високий
Фіксація п'яти Є
Швидкість роботи роликів 36/40 об/хв
Таймер 15 хв
Захист від перегріву Є
Потужність 30 Вт
Споживана напруга 110 - 240 V
Вага 9 кг
Виробник RoTai
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25650+ Задоволений клієнт!
0 відгуків