Біль у шиї явище досить часте і може бути викликане простою перенапругою, протягом або розтягненням, захопленістю гаджетами, коли тривалий час зберігається одне положення тіла. Одним із способів покращення стану залишається професійний масаж, причому виконувати його можна і в домашніх умовах, і на робочому місці, скориставшись зручним масажером Rotai Momoda SX330. Його відрізняє компактність і висока ефективність, можливість використання в холодний період завдяки наявності двох режимів, що зігрівають.
Регулярно опрацьовуючи м'язи шийного відділу, можна не лише зняти біль, а й покращити кровообіг, і, відповідно, прискорити приплив кисню та важливих мікроелементів до голови. Активне насичення мозку прискорить розумову діяльність, підвищить працездатність, нормалізує сон, допоможе позбутися мігрені та хронічної втоми. Rotai Momoda SX330 рекомендується застосовувати у таких випадках:
Масаж шиї позначиться позитивно як на її стані і роботі головного мозку, а й у функціональності багатьох систем організму. Справа в тому, що Rotai Momoda SX330 проводить рефлексотерапію точок, пов'язаних із різними органами за допомогою нервових волокон.
Дизайн та особливості моделі Rotai Momoda SX330
За своєю формою масажер нагадує букву «U», потовщену вниз, і це дуже зручно, оскільки дозволяє максимально щільно притиснути його до поверхні шиї. Обруч виконаний з якісного тактильного матеріалу та легко поміщається в руці завдяки невеликим розмірам та вазі 135 грам. Такі габарити роблять масажні процедури комфортними та необтяжливими. На корпусі є:
Всередину корпусу вбудовано шість потужнихдвигунів, що перетворюють частоти, до яких кріпиться зовнішня підвіска з 6 головками, що імітують масажні техніки. Живлення здійснюється від літієвого акумулятора, що заряджається, на 1000 мАч. Зарядивши батарею на 100%, можна розраховувати на проведення:
Види впливу та функції, що підключаються
Масажер для шиї Rotai Momoda SX330 ідеально відтворює дії досвідчених мануальних терапевтів та швидко знімає відчуття втоми. 6 масажних голівок напрочуд точно відтворюють постукування, натискання і навіть знамениту техніку Шиацу. Щоб підвищити ефективність пристрою, в масажер вбудували різні режими і функції, причому під час сеансу користувач може прослухати, яка саме процедура відтворюється:
| Характеристики | |
| Прогрівання | 2 режими |
| Масажний механізм | 6D біометричні масажні голівки |
| Кількість автопрограм | 4 |
| Живлення | Вбудований літієвий акумулятор ємністю 1000 мАг |
| Вага | 135 г |
| Гаабриты | 130мм*168мм*48мм |
| Bluetooth-з'єднання | Підтримується |
| Тип зарядки | Type-C |
| Рівень шуму | <55dB |
| Вхідна напруга | 5 В/1 А |
| Виробник | RoTai |
| Гарантійний термін | 12 місяців |