Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!
Акція Новинка

Масажер для шиї RoTai Iron Man RT1062

Код товару: 47264
Виробник: RoTai
2 відгука
Є в наявності
4630 грн.
4167 грн.
Оформити розстрочку

Біль, що виникає в шийно-комірцевій зоні, може вказувати як на банальне розтягування, так і на певні патології, включаючи проблеми з хребтом. Подібним чином може проявляти себе і руйнування суглобів, при такому діагнозі, крім болю, спостерігаються запаморочення, церебральна ішемія, мігрень. Зменшити негативну симптоматику допоможе масажер для шиї RoTai Iron Man RT1062. Цей масажер для шиї, впливаючи на тканини за допомогою низькочастотних імпульсів, глибоко прогріває їх, знімає напругу з м'язів і допомагає розслабитися нервовим волокнам. При цьому користувачеві доступний вибір найбільш відповідного режиму масажу.

Електричні імпульси можуть проникати в три шари, від м'язів до кровоносних судин та нервів, щоб ретельно масажувати напружену шию. Це може допомогти ефективно розслабити скутість м'язів, усунути біль у шиї у глибоких тканинах та інші неприємні відчуття, а також змушує кожен нерв вільно розтягуватись.

Особливості роботи масажера шиї RoTai Iron Man RT1062

Низькочастотні імпульси це хвилі з частотою трохи більше 1000 Гц. При їх впливі на тіло спостерігається прискорена регенерація нервів і м'язів. При створенні масажера RoTai Iron Man RT1062 наголос робився на низькочастотні технології, в результаті чого користувачі можуть задіяти один з п'яти режимів, підлаштовуючи масаж «під себе». У процесі роботи масажер усуває напади болю, знімає напругу з м'язів, усуває запальні процеси. Крім глибокого розминання м'язових тканин масажер виконує такі функції:

 • Залежно від вибраного режиму змінюється інтенсивність впливу.
 • Інфрачервоне прогрівання, що регулюється на двох рівнях, допомагає посилити циркуляцію крові, усуваючи при цьому больові відчуття та наслідки стресових станів.
 • Для забезпечення безпечної роботи та економії електроенергії масажер оснащений автоматичним таймером з максимальною тривалістю роботи 15 хвилин.
 • Для більшого комфорту керувати приладом можна за допомогою дистанційного пульту.
 • Масажер зручний у використанні завдяки роботі від літієвого акумулятора ємністю 1200мАч.
Конструктивні особливості

Однією з особливостей моделі RoTai Iron Man RT1062 є форма у вигляді "U". Її вибір не випадковий - так прилад може максимально щільно прилягати до поверхні шиї і надійно утримуватися на ділянці, що проробляється. Навантаження на шию зведено до мінімуму за рахунок зміщеного центру важкості. Такий ефект досягається завдяки розташуванню основних компонентів конструкції у її передній частині. Додатково можна відзначити делікатність на фоні ідеального підбору і поєднання масажних технік та їх інтенсивності.

Для увімкнення та налаштування масажера використовується панель керування, а дистанційний пульт спрощує вибір режимів та функцій у процесі роботи. Додатковий комфорт забезпечується завдяки голосовій трансляції, яка є озвучуванням режиму та інтенсивністю впливу, що виробляється в даний час.

Для посилення терапевтичного ефекту рекомендується використання інфрачервоного тепла, під впливом якого посилюється циркуляція крові, швидше розслаблюються м'язи, знижуються болючі відчуття та йдуть наслідки стресів. При включенні додаткового прогріву температура, створювана масажером, може досягати позначки 40-420С тепла, а спеціальний датчик дозволяє підтримувати її на цьому рівні. ІЧ-прогрів особливо корисний у холоди, оскільки не тільки відновлює гнучкість шиї, а й попереджає простудні патології.

Для зарядки масажера використовується USB, цей процес займає від 3 до 5 годин. Невеликі розміри та мала вага дозволяють без проблем перевозити масажер з місця на місце, не відчуваючи дискомфорту.

Користь при використанні масажера для шиї

При регулярному масажі шиї ефективність процедур збільшується, постійні сеанси допоможуть:

 • Швидко розслабити м'язи, знімаючи втому та попереджаючи застій крові та защемлення.
 • Забезпечити приплив кисню та поживних елементів до головного мозку, тим самим покращуючи та прискорюючи розумові процеси, нормалізуючи сон та усуваючи головний біль.
 • Прискорити обмінні процеси та покращити циркуляцію крові.
 • Поліпшити мікроциркуляцію, позбутися болю та вивести молочну кислоту, що накопичується при підвищених фізичних навантаженнях.
 • Збільшити гнучкість м'язів шиї та їх рухливість.
 • Нормалізувати функціональність певних органів та систем, впливаючи на рефлексогенні зони шиї.

Завдяки масажеру RoTai Iron Man RT1062 вдається покращити здоров'я всього тіла, посилити працездатність та життєвий тонус.

Змінено: 2022-06-26 23:02:56
Характеристики
Вид масажу Низькочастотні імпульси
Кількість автопрограм 5
Інтенсивність масажу 6
Частота імпульсів 1-1000 Гц
Ширина імпульсів 20-400 с
Прогрівання 2 режими, 40 и 42 ℃
Живлення Li-ion акумулятор 1000mAh
Живлення для зарядки 5В / 1А
Тип зарядки USB-зарядка Type C
Час до повної зарядки 3 години
Час безперервної роботи 2-2.5 години (залежно від рівня інтенсивності)
Габарити 18 *18*5,7 см
Габарити в упаковці 18,6 * 18,6 * 7,1 см
Вага 0,2 кг
Вага в упаковці 0,5 кг
Виробник RoTai, лімітована серія Marvel
Гарантійний термін 12 місяців
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25656+ Задоволений клієнт!
0 відгуків