Масажер для ніг Zoryana Жук

Код товару: 47257
Виробник: Zoryana
1 відгук
Є в наявності
4980 грн.
Оформити розстрочку

Щодня наш організм відчуває навантаження, велика частина з яких припадає на ноги. При цьому не має значення, наскільки активний спосіб життя ведеться. При підвищених фізичних навантаженнях в першу чергу страждають м'язові тканини, симптомами чого стає біль в ногах і судомні скорочення. Якщо людина змушена довгий час знаходиться в одному положенні, працюючи за комп'ютером або з паперами, виникає інша проблема - застій крові в судинах, які під таким напором розширюються. В результаті може розвинутися варикоз, з'являється набряклість, відчуття розпирання і малоприємного печіння. Позбутися від негативної симптоматики і попередити її появу допоможе регулярний масаж, який з легкістю забезпечить масажер для ніг. Якісні моделі допомагають усунути набряклість ніг і напруженість м'язових тканин, знімають навантаження з судинної системи.

Масажер для ніг Zoryana Жук: принципи роботи

Масажер для ніг Zoryana ЖукОдним з найбільш практичних і вигідних рішення стане придбання унікального масажера Zoryana Жук. Сукупність декількох систем забезпечує максимально ефективні процедури, в конструкції передбачені повітряні подушки, роликові елементи, вібраційно-імпульсний механізм і джерело інфрачервоного тепла. В одній моделі об'єднані чотири впливи, прилад здатний виробляти розминаючий, перкусійний, повітряно-компресійний масаж, додатково забезпечуючи цілющий прогрів тканин. Прилад прекрасно опрацьовує верхню і нижню сторону стопи, розминає ахіллове сухожилля і п'яту. Кожна з систем виконує певні функції:

  • Роликові елементи розташовані в нижній частині приладу, їх завдання опрацювати біологічно активні точки стопи і усунути напруженість у м'язах.
  • Повітряні подушки м'яко охоплюють поверхню стопи, щільно притискаючи її до роликів. Завдяки лімфодренажному ефекту вдається швидко прибрати набряклість і запобігти застійним явищам.
  • Вібраційно-імпульсний механізм здійснює ритмічні сильні постукування по зведенню стопи. Вібраційні хвилі поширюються знизу-вгору, допомагаючи м'язам розслабитися і усуваючи спазми.
  • Джерело інфрачервоного тепла глибоко прогріває тканини, покращує циркуляцію крові і підсилює лікувальний ефект процедури.
Режими роботи і ефект від процедури

Зручність використання досягається за рахунок автоматичних режимів роботи в кількості трьох:

  • Повітряно-компресійний вплив.
  • Роликовий вплив.
  • Комбінований масаж, що проводиться двома системами.

Тривалість кожного сеансу розрахована на 10-20 хвилин, при цьому користувач може вибрати, з якою силою подушки будуть вироблятися стиснення, включити / відключити інфрачервоне тепло, змінити напрямок обертання роликів.

При регулярному застосуванню приладу вдається усунути болючі відчуття, розслабити напружені м'язи, посилити потік крові і лімфи, усунути набряки. Зникає безсоння і судомні скорочення м'язів, попереджається формування варикозу, завдяки опрацюванню акупунктурних точок поліпшується функціональність внутрішніх органів.

Особливості конструкції

Zoryana Жук відрізняється компактними розмірами і стильним дизайном, управління приладом здійснюється завдяки зручній панелі на верхній частині округлого корпусу. Прилад досить стійкий і не ковзає по поверхні підлоги, оскільки його ніжки прогумовані. Автоматичний таймер контролює тривалість сеансів, відключаючи прилад через 10-20 хвилин.

Змінено: 2021-10-17 17:47:58
Характеристики
Види масажу Роликовий, повітряно-компресійний, ударний
Прогрів Інфрачервоний
Напруга 100-240В
Потужність 24 Вт
Таймер 10-20 хв
Гарантійний термін 36 місяців
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25606+ Задоволений клієнт!
0 відгуків