| Автоматичні програми | 2 |
| Кількість режимів интенсивностии | 2 |
| ІЧ-підігрів | є |
| Вібрація | є |
| Час програми | 15 хвилин |
| Тип керування | сенсорне |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 50 Вт |
| Розміри | 46х26х40 см |
| Вага | 5 кг |
| Тип харчування | AC 220 В |
| Виробник | Zenet, Німеччина |
| Гарантія | 1 рік |
| Характеристики | |
| Час програми | 15 хвилин |
| Таймер | максимальний час 15 хвилин |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість режимів інтенсивності | 2 |
| Підігрів | Є |
| Область застосування масажера | ступні |
| Тип управління | сенсорне |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 50 Вт |
| Габарити | 46х26х40 см |
| Вага | 5 кг |
| Тип живлення | від мережі (220 В) |
| Гарантія | 12 місяців |