Топ продажу

Масажер для ніг Yamaguchi Yume Plus

Код товару: 47237
Виробник: Yamaguchi
0 відгуків
Є в наявності
41470 грн.
Оформити розстрочку
Масажер Yamaguchi Yume Plus - краще рішення для ніг

Масажер для ніг Yamaguchi Yume PlusВисокі фізичні навантаження або недолік руху в першу чергу негативно впливають на ноги. У першому випадку може виникати біль і судоми, у другому - набряклість і застій крові. Не можна забувати і про різні захворювання, при яких проблеми з ногами стають супутнім симптомом. Незалежно від причини проблеми вона вимагає усунення, і професійний масаж є відмінним рішенням. При цьому сеанси повинні бути регулярними для отримання очікуваного ефекту. Для виконання всіх умов відмінним варіантом стане придбання масажеру для ніг Yamaguchi Yume Plus, вдосконаленої моделі раніше створеного японськими інженерами приладу Yume. Оновлена конструкція володіє розширеним функціоналом і стильним дизайном, який дозволяє масажеру з легкістю вписатися практично в будь-який інтер'єр.

Масажер для ніг Yamaguchi Yume Plus: основні особливості

Зрозуміло, підвищену увагу модель Yamaguchi Yume Plusпривертає не стільки своїм зовнішнім виглядом, скільки своїми можливостями і технічними характеристиками. Серед основних особливостей:

  • Наявність системи GentleTouch, що дозволяє усувати перенапруження і судомні скорочення м'язів в області гомілки. Функція реалізована за допомогою рухомих пластин з боків конструкції, які виробляють натискання і рухи, які з високою точністю повторюють дії професійного масажиста.
  • Проведення метатарзального масажу стоп з супутнім опрацюванням зв'язок і м'язових тканин гомілкостопа, глибоко розташованих м'язових тканин передплесно і плесна. Метатарзальний вплив покликаний зміцнити зв'язки кінцівок і поліпшити стан м'язових тканин біля кісток.
  • Послідовне пересування верхньої частини приладу при проведенні процедури.
  • Наявність двох автоматичних програм з регульованою силою впливу від слабкої до сильної.
Технічні властивості

Масажер для ніг Yamaguchi Yume PlusМасажер відрізняється компактністю і стильністю дизайну, завдяки елегантному оформлення він впишеться в будь-який інтер'єр. Користуватися цим пристроєм легко і приємно, враховуючи ряд цікавих властивостей:

  • Регульований кут нахилу приладу, що забезпечує додатковий комфорт під час сеансу, дозволяє опрацьовувати всі ділянки стопи відповідно до положення пристрою.
  • Відкритий простір в області стопи - таким чином проведення масажу можливо при будь-якому розмірі ноги.
  • Автоматичний таймер контролює тривалість проведення сеансу.
  • Інтерфейс масажеру російською мовою.

Ексклюзивна модель Yamaguchi Yume Plus - це прекрасний спосіб усунути проблеми, пов'язані з ногами і попередити їх появу.

Змінено: 2020-11-28 11:57:23
Характеристики
Тип масажеру Професійний
Вид масажу Метатарзальних, Роликовий, Повітряно-компресійний, Розминаючий
Інфрачервоне прогрівання Ні
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, голеностоп, гомілки
Кількість режимів масажу 2
Кількість режимів інтенсивності 3
Вага 14,6 кг
Потужність 65 Вт
Тип живлення Мережа 220 В
Таймер Є, 15 хвилин
Автовідключення Є
Захист від перегріву Є
Матеріал Пластик
Габарити (ДхШхВ) 48х40х23 см
Виробник Yamaguchi, Японія
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Із цим товаром купують
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25509+ Задоволений клієнт!
0 відгуків