Здоров'я ніг разом з масажером Yamaguchi Roboots
Однією з найбільш проблемних зон людського тіла є ноги, враховуючи навантаження, які припадають на них щодня. Фізичне перенапруження, різні захворювання, стресові ситуації здатні стати причиною негативних наслідків - болі, проблем з судинами, спазмів. Малорухливий спосіб життя впливає на кінцівці не менш згубно, приводячи до застою лімфи і крові, викликаючи набряклість і дискомфорт.
Лікарі, бажаючи позбавити пацієнтів від подібних симптомів і попередити їх появу, рекомендують проводити масажні сеанси, дія яких в першу чергу направлено на стопи, оскільки саме на них розташована величезна кількість біологічно активних ділянок. Їх опрацювання дозволяє поліпшити стан не тільки ніг, але і різних внутрішніх органів і систем, пов'язаних з такими ділянками нейронними зв'язками. Оскільки для отримання оздоровчого і профілактичного ефекту вплив має бути регулярним, кращим варіантом стане придбання якісного електричного масажеру для ніг. Однією з кращих моделей є Yamaguchi Roboots - унікальний пристрій, створений японськими інженерами із застосуванням інноваційних технологій і реалізацією численних функцій.
Для більш повного ефекту творці масажеру вбудували під елегантну оболонку відразу дві системи - роликову і повітряно-компресійну, що забезпечило всебічне опрацювання поверхні стопи і гомілки. Лікувальна дія посилюється завдяки джерелу інфрачервоного тепла. Серед особливостей конструкції:
Доступні режими і результати впливу


| Характеристики | |
| Види масажу | акупунктурний, компресійний, лімфодренажний, роликовий, шиацу |
| Додаткові функції | 2 мотора для масажу п'ят вібрацією |
| Кількість масажних роликів | 8 шт |
| Кількість повітряних подушок | 10 шт |
| Зона впливу | Стопи, Стопи, Щиколотки, Ікри, Гомілки |
| Розмір ступні | до 47 |
| Прогрів | Так |
| Панель управління | Сенсорна |
| Габарити | 44 х 43 х 49 см |
| Вага | 8,8 кг |
| Основне напруга | 220 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантія | 12 міс. повна гарантія, 24 міс. безкоштовний сервіс |
| Країна | Японія |
| Виробник | Yamaguchi |