Масажер для ніг Yamaguchi Hybrid, купити який ви можете на нашому сайті, не тільки ефективно знімає біль і набряки в ногах, але і робить благотворний вплив на лімфатичну систему, витісняючи рідину із тканин і активізуючи тим самим кровотік.
Інфрачервоне випромінювання, яке також присутнє в даній моделі масажера, виконує не тільки зігріваючу функцію, але і знімає больові відчуття, усуває запальні процеси в організмі, знімає спазми в м'язових тканинах, а в комплексі з акупунктурні масажем зміцнює імунну систему.
Масажер для ніг Yamaguchi Hybrid ретельно опрацьовує м'язові тканини стоп, пальців ніг і щиколотки.
Завдяки можливості вибору масажу і його інтенсивності, забезпечується індивідуальний режим процедур в залежності від бажання і цілей користувача. Використовуючи слабкий режим інтенсивності, з допомогою масажера Yamaguchi Hybrid можна проводити масаж долонь, на яких також як і на стопах розташована величезна кількість акупунктурних точок.
Даний вид масажу особливо корисний при втраті чутливості та порушення кровообігу верхніх і нижніх кінцівок.


| Характеристики | |
| Види масажу | Щиацу, роликовий, компресійний |
| Функція прогріву | Є |
| Напруга | 220 В, 50 Гц |
| Потужність | 50 Вт |
| Таймер | 15 хвилин |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Yamaguchi, Японія |
| Гарантія | 12 міс. повна гарантія, 24 міс. безкоштовний сервіс |