Інноваційні технології
Серед сучасних масажерів з безліччю різних функцій особливе місце займає модель Yamaguchi Capsula, здатна до виконання плантарного масажу в супроводі трофічного ефекту. Така технологія забезпечує благотворний вплив на сухожилля. Саме на цю зону припадає основна частина щоденного навантаження.
Модель відмінно справляється з хворобливістю в гомілкостопі, допомагає усувати судоми і покращує циркуляцію крові, забезпечує відновлювальні процеси в м'язах, що дозволяє зміцнити зв'язковий апарат і робить його більш витривалим і гнучким.
Крім плантарного масажу масажер для ніг Yamaguchi Capsula відтворює ще дві інноваційні технології - Shake-shake і HeelCare. Завдяки першій за допомогою вібрації вдається делікатно пропрацювати область п'яток, друга ж технологія призначена для профілактики підошовногофасциїта, крім того:

Крім інноваційних технологій масажерYamaguchi Capsula має ряд переваг, серед яких:
Регулювати роботу пристрою допомагають кнопкові елементи, сам масажер виготовлений у вигляді пуфа і ідеально вписується в будь-який дизайн.


| Характеристики | |
| Кількість масажних роликів | 8 |
| Вид масажу | Повітряно-компресійний масаж, роликовий масаж, розминаючий масаж, масаж шиацу |
| Інфрачервоне прогрівання | Є |
| Кількість повітряних подушок | 4 |
| Кількість режимів масажу | 3 |
| Кількість режимів інтенсивності | 3 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність | 50 Вт |
| Таймер | Є, 15 хвилин |
| Розмір ступні | до 47 розміру |
| Вага | 7,7 кг |
| Габарити (ДхШхВ) | 44х38х33 см |
| Виробник | Yamaguchi, Японія |
| Гарантія | 12 міс. повна гарантія, 24 міс. безкоштовний сервіс |