Дана модель масажера для ніг була розроблена відомим світовим виробником японською компанією Yamaguchi і ставитися до нового покоління масажного обладнання. Масажер для ніг Yamaguchi Axiom Feetдопоможе вам ефективно і швидко позбутися від набряклості і втоми в ногах, нормалізувати циркуляцію крові до нижніх кінцівках, а також зміцнити імунну систему та організм в цілому.
Особливо цей масажер рекомендований жінкам, які віддають перевагу взуття на високому каблуці, а також людям, які страждають від різних хронічних захворювань нижніх кінцівок.
Модель має у своєму арсеналі чотири автоматичні програми, при цьому користувач може самостійно регулювати інтенсивність оздоровчих процедур, а також кут нахилу масажера.
Для більш ефективного і якісного масажу в моделі Yamaguchi Axiom Feet передбачений інфрачервоний прогрів.




| Напруга | 220 В, 50 Гц |
| Потужність | 80 Вт |
| Допустимий час роботи без перерви | 15 хвилин |
| Розміри без упаковки | 49x51x56 см |
| Розміри в упаковці | 61x59x59 см |
| Вага нетто | 18 кг |
| Вага брутто | 21 кг |
| Характеристики | |
| Напруга | 220 В, 50 Гц |
| Потужність | 80 Вт |
| Допустимий час роботи без перерви | 15 хвилин |
| Розміри без упаковки | 49x51x56 см |
| Розміри в упаковці | 61x59x59 см |
| Вага | 18 кг |
| Вага брутто | 21 кг |
| Виробник | Yamaguchi, Японія |
| Гарантія | 12 міс. повна гарантія, 24 міс. безкоштовний сервіс |