Масажер для ніг Angel Feet, представлений компанією US Medica, це апарат з унікальною роликовій системою для відтворення точкового (акупунктурного) масажу. При цьому швидкість і силу впливу масажних процедур ви можете настроювати самостійно.

Модель має дві автоматичні програми, розроблені спеціально для литкових м'язів і стоп, але ви можете легко зробити масаж рук або долонь, так як унікальна роликова система може підлаштовуватися під індивідуальні параметри будь-якого користувача. Для більш серйозного впливу і поліпшення кровотоку в судинах, виберіть більш інтенсивний режим обертання масажних роликів.
Масажер для ніг Angel Feet абсолютно безпечний, а руху масажних ролів продумані з таким розрахунком, щоб опрацювати всі зони ноги і не пропустити ні одного сантиметра. Масаж литок, стоп і гомілок відбувається саме так, як би його робив професійний масажист.
Масажер для ніг Angel Feet – це простий і легкий в управлінні апарат, який практично не видає шуму, і займає зовсім небагато місця.


| Таймер | 15 хвилин |
| Шнур живлення | 180 см |
| Напруга | 220-240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 45 Вт |
| Розміри (Д*В*Ш) | 49х22х27,5 см |
| Вага | 6,9 кг |
| Характеристики | |
| Таймер | 15 хвилин |
| Шнур живлення | 180 см |
| Напруга | 220-240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 45 Вт |
| Розміри (Д*В*Ш) | 49х22х27,5 см |
| Вага | 6,9 кг |
| Виробник | Yamaguchi, Японія |
| Гарантія | 36 місяців |