Масажер для ніг Zoryana Тарілка

Код товару: 50060
Виробник: Zoryana
7 відгуків
Є в наявності
4576 грн.
Оформити розстрочку

Унікальний масажер для ніг «Тарілка»забезпечує активну масування зводу стопи, ступнів, пальців ніг. Назва моделі вказує на плоску форму масажера, що нагадує літаючу тарілку. Корпус зроблений з міцного пластику, розміщений на ніжках. Встановлюють такий прилад біля крісла, дивана або під робочим столом.

Управляти приладом нескладно. На верхній панелі між нішами для ніг встановлені кнопки. Для зручності управління вони зроблені різних забарвлень. Ноги встановлюють в спеціальні ніші зі знімними чохлами. Всередині розташований роликовий механізм.

tarilka-7-1

Одночасно можна включити повітряно-компресионный масаж з інфрачервоним прогріванням. Повітряні подушки охоплюють звід стопи зі всіх сторін і проводять розминають руху. Інтенсивність масажу регулюється на 3-х рівнях. В кнопковому режимі включається одна з 3-х програм чи всі одночасно. Час масажу регулюється автоматично установкою таймер на 15 хвилин. Якщо немає протипоказань, можна провести повторний сеанс або просто включити інфрачервону лампу і зігріти ноги.

tarilka-6-1

Підключається апарат до мережі. Регулярні процедури рекомендують приймати людям з сидячим способом життя. Акупресура точок на стопі покращує кровообіг в нижніх кінцівках. Сеанс масажу дозволяє зняти втому і напругу. Проводиться профілактика застою венозної крові, що запобігає розвиток тромбозу і тромбофлебіту. Компресійним масажем досягається поліпшення лімфотоку і посилення дії масажних головок на стопу. Вікових обмежень в використанні приладу немає.

Змінено: 2021-09-20 00:20:54
Характеристики
Тип Для домашнього застосування
Вид масажу Роликовий, Шиацу, компресійний
ІК-Прогрівання Є
Автопрограми 2
Кількість режимів інтенсивності 2
Потужність 50 Вт
Габарити 46х26х40 cм
Виробник Zoryana
Гарантія 36 місяців
Написати відгук
Із цим товаром купують
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25604+ Задоволений клієнт!
0 відгуків