Масажер для ніг RT-1895

Код товару: 46921
Виробник: RoTai
12 відгуків
Знято з виробництва
8490 грн.
Оформити розстрочку

Регулярний масаж стоп забезпечує людині здоров'я і довголіття. Стимулювання акупунктурних точок активізує роботу внутрішніх органів, сприяє їх відновленню, позитивно позначається на всьому організмі. Цей спосіб альтернативної медицини набагато більш ефективним, ніж прийом дорогих лікарських препаратів, але лише тоді, коли за справу береться професіонал. Масажер для ніг RT-1895 від виробника RoTai саме таким і є. Акуратний і дуже симпатичний він знайде шанувальників свого таланту в кожному будинку.

Сприятливий вплив на організм має масаж стоп, який стимулює кровообіг не тільки в нижніх кінцівках. На підошвенучастину стопи проектуються нервові закінчення. Цим серйозно зайнялися рефлексологи, які рекомендують активне масування верхньої частині стопи в міжсухожильній зоні. Таким чином, поліпшується циркуляція крові і лімфоток.

У масажері встановлена ​​компресійна система, яка приєднується до повітряних подушок декількома шлангами - воздуховодами і подає повітря під напором. За допомогою повітряних подушок стопи охоплюються з усіх боків. Здавлюючі рухи активізують приплив крові, стимулюють лімфоток. Регулювання рівня повітряно-компресійного масажу проходить в 3-х режимах.

Купити масажер для ніг Rotai RT-1895 – це значить забезпечити надійний захист від безлічі захворювань собі і своїм близьким людям. Використовувати його в рівній мірі можуть і дорослі, і діти, і чоловіки, і жінки. Досить 10 хвилин щодня, щоб отримати стійкий результат, але тільки пам'ятайте, регулярність і систематичність обов'язкові, особливо якщо використання приладу проводиться в лікувальних цілях.

Завдяки здатності покращувати кровопостачання, масажер є відмінним способом профілактики варикозного розширення вен, а зміцнення стінок судин допомагає уникнути утворення капілярної сітки.

Уваги заслуговує спеціальний догляд за ніжками, завдяки яким вони завжди будуть виглядати акуратними, не будуть мати натоптишів і мозолів.

Власнику масажера для ніг RT-1895 потрібно просто вибрати потрібний режим і розслабитися, все інше розумний масажер зробить сам.

Прогрів, точковий масаж Шиацу, що рухаються в різних напрямках і пророблюючи не тільки стопу, але і кожен пальчик ролики, різні ступені вібрації дозволяють досягти максимального результату.

Так, цей малюк здатний на багато що. Простий в управлінні, невибагливий у догляді, стильний, надійний і дуже ефективний він подарує вам хвилини насолоди, дасть можливість по-справжньому розслабитися після важкого трудового дня, а паралельно вирішить всі проблеми зі здоров'ям, зміцнить імунітет і підвищить стійкість до повсякденних неприємностей, поліпшить сон.

Змінено: 2022-01-26 08:59:14
Характеристики
Види масажу розминаючий, Шиацу, вібраційний, компресійний
Прогрівання Є, інфрачервоне
Кількість автоматичних програм 3
Кількість вібраційних режимів 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Напруга 15 хвилин
Таймер Є
Функція автовідключення Є
Живлення Мережа 220 V
Габарити Ширина 38 см, глибина 38 см, висота 27 см
Чохли Знімні на блискавці
Гарантія 24 місяці
Написати відгук
Ви переглядали
25634+ Задоволений клієнт!
0 відгуків