Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!
Новинка

Масажер для ніг Marutaka Takai

Код товару: 47271
Виробник: Marutaka
0 відгуків
Є в наявності
34570 грн.
Оформити розстрочку

Масажер для ніг Marutaka TakaiЯпонська компанія Marutaka пропонує користувачам новий вид масажера з розширеним функціоналом та застосуванням новітніх технологій. Модель Takai входить до переліку інноваційних варіантів. Головною відмінністю масажера є незвичайна конструкція, що складається із двох частин. Їх можна поєднувати  або користуватися окремо для розширення зони масажу. При цьому масажну процедуру може отримати одночасно два користувачі, для цього просто необхідно від'єднати верхній блок для масажу гомілок і використовувати його як окремий масажний апарат для масажу стегон або рук.

У чому переваги масажера для ніг Marutaka Takai

Удосконалений масажний пристрій відтворює різні види масажу, гарантуючи їхню високу ефективність. Терапевтичний ефект забезпечує електронне керування, новітні механізми, що покращують комфорт масажної процедури.

Система сканування Foot Scan

Масажер Marutaka Takai оснащений системою сканування Foot Scan. При запуску автоматичної програми система сканує ногу та індивідуально налаштовує роботу роликової та компресійної системи. Завдяки такій функції масажер ідеально підходить для користувачів із різними розмірами та об'ємами ніг.

Роликова система Marutaka

Роликові елементи встановлені у нижній частині масажера для ніг. Вони мають різні виступи і розташовані рядами. Особлива будова роликів дозволяє проводити різні види масажу:

 • Акупунктурний дозволяє активізувати біологічно активні зони на стопах. У цих точках знаходяться нервові закінчення, пов'язані з життєво важливими органами.
 • Рефлексотерапія з опрацюванням рефлекторних зон стопи. Рефлексологічний масаж допомагає покращити сприйнятливість окремих ділянок та підвищити імунітет організму.
 • Масаж з техніки Шиацу, що базується на японській технології. Масажні ролики обертаються навколо осі і натискають точково на біологічно активні зони. Таке опрацювання стоп покращує кровообіг, метаболічні процеси в організмі, прибирає біль і напругу в ногах, повертає чутливість м'якм тканинам.
 • Масаж з техніки Гуаша. Давньокитайська методика успішно використана в конструкції масажера для ніг. Вона заснована на глибокому натисканні на м'які тканини та розтирання шкіри масажними голівками. Такий вид масажу розслаблює напружені м'язи, прискорює метаболізм та покращує кровообіг у ногах.
 • Плантарний масаж спрямований на опрацювання підошовної фасції, що підтримує склепіння стопи. Больові відчуття з'являються в ступнях у разі порушення правильного положення дрібних кісток стопи. Це призводить до розтягнення зв'язок та появи невеликих розривів. Лікарі діагностують підошовний фасціїт, що супроводжується болем і набряком стоп та гомілкостопів.
 • Роликовий масаж із прокатуванням роликів по всій поверхні стопи. Він впливає на нервові закінчення та м'які тканини стопи. Розминаючий масаж показаний при плоскостопості, різних деформаціях стоп.
 • Міофасціальний масаж спрямований на опрацювання сполучних м'язових фасцій. Розминання допомагає повернути фасціям гнучкість, покращує постачання поживних речовин до глибоких м'язів, розслаблює напружені ноги.
Пресотерапевтична система RecoveryAir Plus

Масажер для ніг Marutaka TakaiМасажер для ніг Marutaka Takai має унікальну систему пресотерапії. Вона керує силою тиску повітряно-компресійних подушок за допомогою комп'ютерної програми.
Повітряна аерація регулюється трьома режимами інтенсивності за наростаючою – від легкого до сильного натискання двокамерних подушок.

За допомогою системи пресотерапії RecoveryAir Plus масажер для ніг доповнений такими функціями:

 • метатарзальним масажем, що дозволяє розробляти кістки плюсни та передплюсни, гомілкостопів, глибоких м'яких тканин. Результатом такої процедури стає профілактика підошовного апоневрозу, зміцнення зв'язок, які зміцнюються та стають більш еластичними;
 • компресійним (пресотерапевтичним) масажем, що впливає на м'які тканини, суглоби та зв'язки стисненим повітрям. Повітря накачується у двокамерні подушки, м'яко натискаючи на ноги. Подушки розміщені у нижній та верхній частині масажера. Результатом повітряної компресії стає посилення кровообігу та доставка кисню до клітин, налагодження лімфообігу, підвищення захисних сил організму;
 • лімфодренажним масажем, який замінює інші фізіотерапевтичні процедури. Процедура дозволяє зняти набряк на ногах, усунути застійні явища в судинах і перенапругу в м'язах. Такий вид пресотерапії активізує відтік лімфи із нижніх кінцівок, покращуючи загальний стан організму.
Програмне керування

Масажний пристрій Takai у робочому положенні має 3 автоматичні програми:

 • «Intense deep massage» – програма, що забезпечує глибокий інтенсивний масаж. Роликові елементи глибоко масажують гомілкостопи, ступні, витягують склепіння стопи. Повітряно-компресійні подушки у цій програмі виконують роль стимулятора кровообігу та релаксатора напружених м'язів.
 • «Shiatsu massage» – програма з техніки Шиацу. Дія роликів спрямована на опрацювання біологічно активних зон на стопах, що дозволяє поліпшити роботу внутрішніх органів. Повітряна компресія доповнює роботу роликових елементів.
 • «Relaxation massage» - програма для повної релаксації, що покращує кровообіг та прискорює лімфообіг. Основну роль виконують повітряно-компресійні подушки, асинхронно стискаючі стопи та гомілки з різною інтенсивністю. Роликовий механізм проводить розминання стоп, покращуючи постачання клітин киснем.

Завжди можна вибрати програму на свій розсуд, комбінуючи режим масажної процедури, регулюючи рівень інтенсивності масажних механізмів, визначаючи зону масажу для верхнього блоку і включаючи функцію прогріву. При від'єднанні верхній блок додатково забезпечує одну з трьох компресійних програм.

Технологія теплого повітря Warm Air

Масажер для ніг Marutaka TakaiМасажер для ніг має функцію прогрівання Warm Air. Її застосовують для посилення ефективності роликового та повітряно-компресійного масажу. Включають підігрів за бажанням, коли є необхідність у проведенні лікувальної процедури. Призначають такі процедури при запаленні м'язів та суглобів, підошовному фасціїті, невропатії.

Тепловий ефект настає за 1 хвилину після включення функції прогріву. Тепло генерується у вуглецевому волокні та через 4 хвилини прогрівається до заданих параметрів. Користь прогрівання в тому, що сухим теплом знімаються болюві спазми, зупиняються запальні процеси в м'яких тканинах і суглобах, активізується робота кровоносної системи. Приємне тепло від ніг розливається по всьому тілу та знімає втому після напруженого робочого дня.

У чому користь масажера для ніг Marutaka Takai

Розкладна конструкція масажера дозволяє застосовувати верхній блок для масажу рук, литкових та стегнових м'язів. Нижня частина охоплює зону стопи та гомілкостопа. Ефективність масажних процедур перевіряється практично:

 • Розминання стоп, гомілкостопа, литкових м'язів, підвищує захисні сили організму, покращуючи роботу внутрішніх органів. Профілактичні масажі знімають стрес, покращують роботу кровоносної, серцево-судинної, нервової системи. М'язові волокна та фасції після масажу стають еластичними, поповнюються поживними речовинами та киснем. Опорно-руховий апарат відновлює свою функціональність на 100%.
 • Пророблення м'язів передпліччя та кисті допомагає боротися із суглобовими болями, знімає напруженість, біль та оніміння рук.
 • Проробка глибоких м'язів стегон знімає больові спазми, розслаблює затиснуті нервові коріння, допомагає швидше відновитися після травми.
Змінено: 2022-08-14 12:24:26
Характеристики
Тип масажеру Професійний
Клас безпеки Class I
Види масажу Шиацу, Гуаша, Акупунктурний, Плантарный, Ролінг, Рефлексологічний, Міофасціальний, Пресотерапевтичний, Лімфодренажний, Метатарзальний
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля, литковы м'язи, бедра, руки
Кількість автоматичних програм 3
Кількість комбінованих програм 18
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Інфрачервоне прогрівання Є, інфрачервоне нагрівання вуглецевого волокна до 45°С
Фіксація п'яти Є
Максимальна швидкість обертання 46 об/хв
Кількість повітряно-компресійних подушок 36
Додаткові функції Автоматичне відключення, захист від перегріву
Потужність 70 Вт
Тип живлення Нижня частина: мережа 220 В Верхня частина: батарея LiIon 2400 mAh
Час до повної зарядки знімного блоку 2 години
Час автономної роботи знімного блоку 1,5 години
Таймер 15 хвилин
Матеріал ABS-пластик, арпатек
Напруга живлення 50/60 Гц
Вага 11 кг
Габарити 37 х 50 х 46 см
Виробник Японія
Гарантія 24 місяця
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25675+ Задоволений клієнт!
0 відгуків