Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!
Новинка

Масажер для ніг Marutaka Mediness

Код товару: 47270
Виробник: Marutaka
1 відгук
Є в наявності
21170 грн.
Оформити розстрочку

Походи в масажні салони не завжди зручні, але завжди дорогі. При цьому здоров'я та красу ніг зберігати та підтримувати на професійному рівні можна і в домашніх умовах, у чому допоможе унікальний японський масажер Marutaka Mediness. З його допомогою можна ретельно опрацьовувати всю поверхню від пальців до колін, приділяючи особливу увагу біологічно активним точкам, розташованим на стопі. Масажер відрізняє розширена функціональність, зумовлена ​​відтворенням низки технік та видів впливу, що допомагає запобігти розвитку низки патологій, усунути негативну симптоматику та покращити здоров'я організму в цілому.

Особливості роботи масажера Марутака Mediness


Сканування Foot Scan. Автоматичне сканування при включенні масажера дозволяє налаштувати роботу всіх систем індивідуально для кожного користувача незалежно від розміру та об'єму ніг. Така функція дозволяє використовувати даний масажер для ніг усім членам сім'ї.


Технологія Shake-Shake Calf. Основна дія з почергових постукувань і струшування спрямована на кісточки і гомілки для поліпшення в них циркуляції крові та швидкого усунення почуття втоми.


Система RecoveryAir. При включенні функції пресотерапії ця система регулює силу тиску повітряних подушок, розташованих на рівні литок та стоп. Залежно від того, яка саме програма запущена, регулюється інтенсивність лімфодренажного, компресійного чи метатарзального впливу, користувачеві доступний вибір одного з трьох режимів інтенсивності масажу. Можливий запуск системи RecoveryAir у сукупності з індивідуальним режимом Full Air, який призначений для поліпшення лімфообігу.

Особливістю роботи системи RecoveryAir Plus є послідовність надування компресійних подушок, адже від цього безпосередньо залежить ефективність масажу.
Модель Marutaka Takai має такі режими роботи системи:

 • режим послідовності - Sequence Mode - вплив на лімфатичну систему.
 • режим циркуляції – Circulation Mode – вплив на кровоносну систему.
 • режим повного охоплення – Whole Mode – вплив на м'язову систему.

Масажер для ніг Marutaka Mediness


Технологія теплого повітря Warm Air. Сухе тепло, спрямоване на ноги, допомагає посилити терапевтичний ефект масажних процедур та прискорює розслаблення м'язових тканин, зняття хворобливих відчуттів, усунення запальних процесів. Джерелом тепла в масажері Marutaka Mediness виступає вуглецеве волокно, чия дія стає помітною вже за кілька хвилин після включення. Заданий температурний режим встановлюється не більше ніж на 4 хвилини. Користувачеві доступне ручне відключення функції.


Крім того, відповідно до необхідності та власних уподобань користувач може вибирати потрібні програми, комбінувати техніки та режими, встановлювати інтенсивність впливів.

Види та техніки масажу

Проектуючи та виготовляючи масажер, японські фахівці керувалися знаннями про анатомічні особливості людини та використовували інноваційні технології. Завдяки такому підходу модель Marutaka Mediness відрізняється здатністю до відтворення найбільш популярних та дієвих процедур:

 • Акупунктурний масаж. Особливість такого методу полягає у непрямому впливі на певні ділянки тіла за допомогою пов'язаних з ними через нервові волокна біологічно активних точок. Акупунктура дозволяє покращити стан всього організму, є прекрасним профілактичним заходом для низки захворювань.
 • Шиацу. Ця японська техніка є різновидом акупунктурного масажу. При проведенні Шиацу на біологічно активні точки, розташовані на стопі, впливають короткими глибокими натисками. Для цього використовується роликова система, результатом масажу стає покращення кровообігу та лімфообігу, прискорюються обмінні процеси, минає біль та судомні скорочення, зміцнюється імунітет.
 • Гуаш. Техніка бере початок у стародавньому Китаї, коли масаж проводили за допомогою скребка спеціальної форми. У сучасних масажерах його роль виконують ролики, чия форма нагадує оригінал, з їхньою допомогою вдається опрацьовувати як поверхневі шари, так і глибоко розташовані м'язові тканини. Також така дія прискорює обмінні процеси, лімфообіг та циркуляцію крові, допомагає м'язам швидко та повністю розслабитися.
 • Рефлексологія. Ще один із видів акупунктурного впливу на біологічно активні зони, розташовані на стопі. При систематичному опрацюванні рефлекторних зон виникає три основних ефекти – нормалізується робота залоз та органів тіла, покращується кровообіг та робота нервової системи, виникає стан релаксації. Рефлексологічний масаж допомагає зняти біль, стресові стани, його застосовують не тільки при травмах ніг, підошовному фасціїті та артриті, але і при більш серйозних порушеннях, пов'язаних зі збоями в роботі серця.
 • Плантарний масаж. Ця функція допомагає організму запустити процес самостійного лікування з допомогою своїх ресурсів,  для чого опрацьовуються акупунктурні точки на стопі. Одночасно масажер розминає ахіллове сухожилля, знімаючи біль у литках і п'ятах, усуває м'язові судоми, зміцнює зв'язки та підвищує їхню гнучкість.
 • Міофасціальний масаж. Основний вплив припадає на фасції, що є сполучною тканиною, яка охоплює м'язи. Результатом процедури стає збільшення їх гнучкості, відновлення функціональності та зняття напруги.
 • Метатарзальний масаж. Вплив зосереджений на плюсні, передплюсні, глибоких м'язах і гомілкостопі, що сприяє нормалізації підошовного апоневрозу, підвищує його гнучкість. Враховуючи, що ця група м'язів регулює згинання та розгинання стопи, відповідає за його формування та рухи в цілому, важливість подібних процедур незаперечна.
 • Ролінг. Процедура спрямована на опрацювання тканин та м'язів у різних шарах з одночасним впливом на нервові закінчення. Такий масаж сприяє прискоренню циркуляції крові та лімфи, що запобігає застоям та набрякам, допомагає розсмоктуванню патологічних відкладень. Гнучкість м'язів зростає, відновлення пошкоджених клітин відбувається швидше за рахунок рясного припливу кисню та важливих мікроелементів.
 • Пресотерапія. Вплив проводиться повітряно-компресійною системою – у спеціальні подушки подається/відкачується стиснене повітря, за рахунок чого на поверхню проводиться м'яке натискання. Такий масаж прискорює кровообіг і лімфообіг, що дозволяє покращити стан усіх систем організму – клітини швидше насичуються киснем та поживними речовинами, прискорюється розщеплення жирів.
 • Лімфодренаж. Один із видів пресотерапії, чиє завдання – попередити та усунути застійні явища, які провокують набряк ніг, усунути біль.

Масажер для ніг Marutaka Mediness

Автоматичні програми

Масажер Marutaka Mediness запрограмований на виконання трьох автоматичних програм з різним впливом та застосуванням певних технік. Програми включають комбінації з розминань, витягувань, пресотерапії, постукувань та прогрівання:

 • Програма 1. Акупунктурна дія. При включенні програми запускається роликова система, що виконує техніки Шиацу, Гуаша, проводиться перкусійний та компресійний масаж. Завдання програми – повернення ногам чутливості, усунення оніміння та дискомфортних відчуттів. Програму рекомендується використовувати при профілактиці вальгусної деформації та плоскостопості як міру для поліпшення загального стану.
 • Програма 2. Лімфодренаж. При запуску програми працює три системи – роликова, вібраційна та компресійна, створюється ефект лімфодренажу. Основна мета впливу - прискорити кровообіг і лімфообіг для якнайшвидшого виведення токсинів, надлишку рідин, зняття набряку та усунення застійних явищ. Завдяки цій програмі вдається швидко позбавитися болю, зробити суглоби рухливішими і зняти з ніг відчуття тяжкості.
 • Програма 3. Рефлексотерапія. Основний вплив припадає на рефлексологічні ділянки стопи з метою поліпшення здоров'я всього організму. При включенні програми запускається вібраційний та компресійний вид масажу, завдяки яким прискорюється циркуляція крові та обмінні процеси, організм повністю розслаблюється за короткий час.

Яку користь створює масажер Марутака

Достатньо кількох сеансів для отримання позитивного ефекту, оптимальна тривалість процедури становить 15 хвилин. Регулярне проведення масажу забезпечить тривалий терапевтичний ефект:

 • При правильному виборі програм, режимів та видів впливу вдається швидко усунути больові та дискомфортні відчуття, покращити рухливість та набути почуття легкості в ногах.
 • Використання масажера дуже важливе при малорухливому способі життя, що спричиняє застої рідин у ногах. Масажні сеанси прискорюють кровообіг і лімфообіг, допомагають зняти набряк. Терапевтичний ефект посилюється під час підключення функції прогріву.
 • Акупунктурна дія на стопи допомагає усунути оніміння та напруженість м'язів, усуває скутість, нормалізує функціональність різних органів, пов'язаних із біологічно активними точками. Також за такого впливу досягається загальне оздоровлення організму.
Змінено: 2022-08-14 20:40:16
Характеристики
Тип масажеру Професійний
Види масажу Шиацу, Гуаша, Акупунктурний, Плантарный, Ролінг, Рефлексологічний, Міофасціальний, Пресотерапевтичний, Лімфодренажний, Метатарзальний
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля, литковы м'язи
Кількість автоматичних програм 3
Кількість комбінованих програм 15
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Фіксація п'яти Є
Інфрачервоне прогрівання Є, інфрачервоне нагрівання вуглецевого волокна до 50°С
Максимальна швидкість обертання 42 об/хв
Кількість повітряно-компресійних подушок 36
Потужність 60 Вт
Тип живлення Мережа 220 В
Матеріал ABS-пластик, арпатек
Додаткові функції Автоматичне відключення, захист від перегріву
Таймер 20 хв
Вага 10 кг
Габарити 49,5 х 49,5 х 55,5 см
Виробник Японія
Гарантійний термін 24 місяця
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25675+ Задоволений клієнт!
0 відгуків